Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire bunkók a korombe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire bunkók a korombeli csajok?

Figyelt kérdés
26F vagyok, kettő éve vagyok egyedül. Az a tapasztalatom a korombeli hölgyek döntő többségével, hogy rideg, arrogáns, elutasító a viselkedésük nő létükre. Teljesen mindegy, hogy online vagy személyesen próbálok ismerkedni, 10-ből 9x ezt tapasztalom. Mi lehet ennek az oka? Mások is ezt tapasztalják? Régebben ennyire nem volt ez jellemző szerintem...
márc. 28. 15:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
44%

6: "Ne haragudj, hogy nőként ezt írom, de teljesen mindegy a jól fizető állásod, életed,hobbid,ha egyszerűen nem tetszel az adott illetőnek."

Ezt közöljük már az itteni tagadó brigáddal is, akik elvileg szintén nők:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

Én is nő vagyok egyébként, ronda, és így van, kurvára mindegy minden, amit felsoroltál, semmit sem számít. Ha nem tetszel (mert nem nézel ki [elég] jól), akkor baszhatod.

márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ronda vagy.
márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

#20 Marhaság. Nincs ilyen, hogy a lányok felé, egyének vannak. Van akinek tök komolyan a gátlástalan szociopata nyomulás tetszik, másnak az a csávó, aki verseket ír és meg sem meri szólítani a csajt. Ez ilyen.


Amikor elkezded azt a szöveget, hogy "a lányok felé nem így kell közelíteni, hanem", akkor olyan vagy, mint egy bukott PUA-mester, akit már 10 éve is körberöhögtek.

márc. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
46%

A korosztályodba tartozó nők most vannak a csúcson, ilyenkor egy rondább csaj is hercegnő lehet, egy tökátlagos pedig istennő.

Te meg férfiként hiába vagy adott esetben akár bőven átlag feletti, ha a felső 1-2 százalékba nem férsz be, akkor ott vagy ahol a part szakad.

Mondhatnám hogy pl. 5-10 éven belül sokat javul majd a helyzeted, de nem akarok hazudni, a nők borzasztó nehezen ereszkednek vissza a földre, nem hiába van ez az irdatlan sok negyvenes "cicababa".

márc. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!