Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak miért akarnak maguknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért akarnak maguknál jobb nőt?

Figyelt kérdés
A kérdés nem külsőre vonatkozik elsősorban, hanem egy átlag vonzó, tanult, dolgozó, aktív életet élő felnőtt nő életmódjára. Sokatokat itt az oldalon rohadtul nem érdekel semmi a szexen meg a kaján kívül, szóval mit tudnátok hozzáadni egy ilyen nő életéhez szerintetek? Hogy nézne ki a kapcsolat?
márc. 28. 18:08
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Anno az is alap volt, hogy a férfi fizet 100%-ban mindent, ha már pénznél tartunk, persze, 50-50 mellett még majd nagyobb arányban végzek házimunkát, jó vicc.
márc. 28. 18:35
 12/46 anonim ***** válasza:
52%
7 - Olyat kell keresni, akivel hasonló az érdeklődési kör és megvan oldva ez a gond. Nekem is volt olyan csajom, aki mint pár hónap után kiderült kb az ellentetje nekem. Vége is lett, jobb mindkettőnknek így.
márc. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
54%

9, te meg ne égetnéd magad a kitalált haveri köröddel.


Milyen értelmes, tanult nő mondaná azt, hogy "egyformán dologozunk, de majd takarítok utánad is, uracskám". Ha neked az igazi nő valami munkanélküli borsodi asszony, akkor nem szóltam.

márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
24%

11- Az hol 50-50 ha te beköltözöl hozzám de én nem kérek a rezsibe? Nekem csak elég ha heti 1x kimosol, 2 naponta főzől és hetente takarítasz a 60m2-es lakásban, az utóbbiba be is segítek.


100%ban a férfi fizetett régen és a nők 100%ban vitték a háztartás rájuk eső részét, nem picsogtak.

márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
53%

#7:


Ne haragudj, de nevetséges vagy.

A nő ugyanolyan hibás ha olyan férfival marad együtt aki inkább fifázik mint vele lenne.

márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

10#

Nincsenek olyanokkal együtt jó esetben, de itt mindenki azon sír, hogy “szórakoztatni” kell a csajokat, miközben miért kellene? Ne akarj azzal együtt lenni és kész, de nyilván ezek a csajok néznek ki általában a legjobban, akik jönnek-mennek, nem azok, akik otthon ülnek folyton, a férfiak meg kb eddig látnak, hogy az tetszik, a másik nem.

Én se sírok amiatt, hogy miért kell ilyen 50-50ezgetős nyomik mellett még házimunkázni is, csak szimplán nem jövök velük össze, akkor se, ha jól néz ki.

márc. 28. 18:38
 17/46 anonim ***** válasza:
18%
16 - Sose lesz 50-50 ha te költözöl be valakihez és ott éled az életed. Egy közös albérlet lesz 50-50 max, de ha valaki saját tulajdonú lakásába beköltözöl, akkor az nem 50-50.
márc. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
33%
Mire jó ez a kérdés a frusztrált picsogáson kívül? Igen, sok az incel a GYK-n, ezen maximum egy újszülött akad fenn. Az meg, hogy a csávó kockulna magának a FIFÁ-val, miközben te ide mennél, oda mennél - hát majd nem te jössz vele össze, hanem egy olyan csaj, aki meg mindig elvan magának a netflixes sorozatokkal.
márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
14# Sehol, de nálam nincs ilyen opció. Bocs, de inkább kipengetem a rezsi felét, minthogy mindent én csináljak. Mondjuk nekem van lakásom, én nem költözöm innen sehova, de gondolom akkor fordított esetben ha te költöznél hozzám, takarítanál meg főznél, remélem.
márc. 28. 18:40
 20/46 anonim ***** válasza:
36%

"Ne akarj azzal együtt lenni és kész, de nyilván ezek a csajok néznek ki általában a legjobban, akik jönnek-mennek, nem azok, akik otthon ülnek folyton, a férfiak meg kb eddig látnak, hogy az tetszik, a másik nem."

Mert neked aztán marha széles a látóköröd. Azok néznek ki legjobban, akik jönnek-mennek. Hát persze.

márc. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!