Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak miért akarnak maguknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért akarnak maguknál jobb nőt?

Figyelt kérdés
A kérdés nem külsőre vonatkozik elsősorban, hanem egy átlag vonzó, tanult, dolgozó, aktív életet élő felnőtt nő életmódjára. Sokatokat itt az oldalon rohadtul nem érdekel semmi a szexen meg a kaján kívül, szóval mit tudnátok hozzáadni egy ilyen nő életéhez szerintetek? Hogy nézne ki a kapcsolat?
márc. 28. 18:08
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
45%
29, az életben nem mersz nőkkel beszélni, szóval honnan is tudnád.
márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
31# Mondjuk tegyük hozzá, hogy ő vidéki és állítása szerint minden nő csóró és az anyjával lakik ott, ahol ő él. Szóval ha valami fiszemfszom kis faluban lakik (ott jellemző az ilyesmi, nincs munkalehetőség, stb), akkor tényleg lehet az ő véleményén a nők többsége.
márc. 28. 18:54
 33/46 anonim ***** válasza:
31%

De hát jól van már, van egy pár idióta itt, van aki direkt hergeli a népet aztán jól van. Kit érdekel, hogy valaki miért akar magától jobbat? Egyáltalán mitől jobb valaki a másiktól? Azért, hogy nem otthon ül a négy fal között hanem mászkál állandóan? Egy csomó ember introvertrált, extro és a kettő keveréke és az égvilágon semmi baj nincs velük. Akár még intro és extrovertált is nagyon jól kijön.

Nem jobb attól valaki, hogy nem szeret a társaság középpontja lenni, bulizni járni, vagy múzeumokban. Meg attól se jobb valaki, hogy inkább otthon Leonardo Da Vinci-ként tevékenykedik, vagy szeret kertészkedni.

Az itten lévő incelek/fencelek az emberiség kis részét képezik. De biztos, hogy a fele még rá is játszik, élvezi, hogy ugranak a válaszaikra, kérdéseikre mint a majmok.

márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
13%

"A kérdés nem külsőre vonatkozik elsősorban, hanem egy átlag vonzó, tanult, dolgozó, aktív életet élő felnőtt nő életmódjára."


Nem tudom, honnan vetted a mintát a kérdéshez.

Innen?

Azért, mert itt az u.n. "egyszerű melósok" diplomás csajt akarnak(?) nem biztos, hogy a valóságban is így van.

Sőt.

Valszeg nem érdekli a pasik többségét a diploma, inkább az a fontos, hogy legyen szexi.


"Sokatokat itt az oldalon rohadtul nem érdekel semmi a szexen meg a kaján kívül, szóval mit tudnátok hozzáadni egy ilyen nő életéhez szerintetek?"


Áh, szóval erről az oldalról vetted a mintát.

Ez itt nem a valóság. Amit itt irkálnak a kommentekben/válaszokban az sokszor, szubjektív véleményem szerint, nem tükrözi a valóságot.

márc. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
33# Azt nem értem, hogy számtalanszor leírják, hogy a nőknek bohóc kell aki szórakoztatja őket, utálják, hogy a nők elmennek utazgatni, stb, de közben ezekre a nőkre vágynak és haragszanak rájuk, hogy hogy mernek ilyesmiket “elvárni”.
márc. 28. 18:57
 36/46 anonim ***** válasza:
17%

#35:


Mutass olyan válaszokat! Én még egyetlenegyet se olvastam e témában. Új vagyok a régiekhez képest, de azért amit én itt olvasok abból áll, hogy mennyi pénz kell ilyen nőhöz, hogyan kéne megszerezni a nőket stb.

Én még tényleg olyan válaszokat nem olvastam. Kérek LINKEKET!

márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
19%

"Amit itt irkálnak a kommentekben/válaszokban az sokszor, szubjektív véleményem szerint, nem tükrözi a valóságot."


Komolyan kérdezem, hogy honnan tudod, hogy akikkel a valóságban találkozol, azok nem ide írják a valós gondolataikat, amiket élőben nem mernek kimondani?

márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
12%

#37


Írhatják a valós gondolataikat, de attól még nem biztos, hogy tükrözi a valóságot az, amit leírnak. Lehet, ők maguk is ellent mondanának annak, amit mondanak, ha abba a szituációba kerülnének.


Egyébként meg ismerem a GYIK felhasználókat, többet közülük személyesen is, mivel több barátnőm is volt innen. Hidd el, tudom, kik járnak ide.

márc. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
18%
Megint itt a menő aszrisztokra család sarja :D
márc. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
14%
nem vagytam sosem egy nagyvilagi nore... szeretet nem tudnak adni de minden mast elvarnak a masiktol igy is.
márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!