Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak miért akarnak maguknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért akarnak maguknál jobb nőt?

Figyelt kérdés
A kérdés nem külsőre vonatkozik elsősorban, hanem egy átlag vonzó, tanult, dolgozó, aktív életet élő felnőtt nő életmódjára. Sokatokat itt az oldalon rohadtul nem érdekel semmi a szexen meg a kaján kívül, szóval mit tudnátok hozzáadni egy ilyen nő életéhez szerintetek? Hogy nézne ki a kapcsolat?
márc. 28. 18:08
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
9%
19 - Általában egy férfinak előbb lesz lakása mint egy nőnek. Itt a környéken a legtöbb vele egykorú nő még mindig a szüleivel él vagy max albérletben.
márc. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
21# Nem terelni kell, hanem válaszolni, te takarítasz és főzöl nálam? Na, hát ahogy gondolom te sem, úgy én sem.
márc. 28. 18:44
 23/46 anonim ***** válasza:
16%
Ha ezt a kérdést férfi írta volna ki, már rég leszedték volna róla a keresztvizet is, hogy nyomi incel.
márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
22%

Le lehet pontozni, de marhaságokat beszélsz. Nem tudom, hogy itt éled-e az életed, vagy ferfigyűlölő lettél, de nagyon gáz.


Igaza van az 1,5 pipásnak nincs 50-50 ha nem együtt vettétek a lakást! És ha a nő nem fizet rezsit akkor fizessen bele, vagy takarítson többet. Ha nem tetszik ne legyen vele!

márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
80%

"Sose lesz 50-50 ha te költözöl be valakihez és ott éled az életed. Egy közös albérlet lesz 50-50 max, de ha valaki saját tulajdonú lakásába beköltözöl, akkor az nem 50-50."


Tegnap is ezt magyaráztam neked, te sügér, hogy de, az is 50-50, pont azért, mert a tied a lakás, és a tied is marad. Akkor nem lenne felezés, ha a semmire megkapná a lakásod felét.

márc. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
0%

24 - Ja, hát ez ennyi. Nem is értem miért lenne 50-50 ha ő ad a rezsibe. Akkor 50-50 ha kifizeti azt a laza 15 misit és a lakás fele az ő nevére kerül. Addig amíg az én 30 misis lakásomban él és max a rezsi FELÉT fizeti, de más köze nincs hozzá, az nem 50-50. Ezeknek nyilván alap, ha befészkelnek valahova akkor az már az övéké is, de ez szerencsére nem így van.


Én nem költöznék hozzád, sose költöznék nőhöz. Egyszer még pár évvel ezelőtt elkövettem ezt a hibát.

márc. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
54%
Nem költöznél nőhöz, mert csicska kell neked.
márc. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
Nem vagyok férfigyűlölő. Kifejezetten az itteni férfiak érdekelnek most, mert az életben senki nem gondolkodik így, mint itt néhányan, a haverjaimat hiába kérdezném, mert csak egyetértések lennének, nem eszmecsere.
márc. 28. 18:48
 29/46 anonim ***** válasza:
0%
28 - Az életben rengeteg nő nem így gondolkodik mint itt. Mondtam, ha így gondolkodnának, akkor kb csak a cigányok szaporodnának.
márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

26#

Akkor ugyanazon a véleményen vagyunk. A különbség annyi, hogy én nem azért keresek párt, hogy az pucolja utánam a szaros wc-t. Aki ideköltözik, azzal egyenértékű emberek vagyunk, mind a ketten csinálunk mindent ugyanolyan arányban.

márc. 28. 18:50
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!