Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire kirívó ha 30 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kirívó ha 30 évesen sosem voltam még nővel?

Figyelt kérdés
Ronda vagyok és csóró is, szóval nem véletlenül alakult így, mégis sokan kérdezik rokonok és munkatársak is, hogy miért nincs barátnőm, szerintem egyértelmű.
márc. 29. 12:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon, elég gaz. Már az is gaz ha valaki évek óta nem szexel, nemhogy soha.
márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%
Kirívó? Tessék? Szerintem azért nincs csajod mert azt se tudod hogyan kell normálisan beszélni, kifejezni magad.
márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14%
Nem az. Sokan nem voltak még de jobb is így.
márc. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
A túlnyomó többségnél nem jellemző állapot ez, de azért nem túl ritka jelenség. Viszonylag sok férfit érint ilyen válság, legalább 10% feletti arányban
márc. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nincs olyan csaj aki összejönne olyan férfival aki ronda és még csóró is. Mi oka lenne rá? Amúgy nem panaszkodom, nem hiányzik nekem nő, csak sokan kérdezik. Pedig lehetne annyi rálátásuk, hogy ilyen férfinak nem is lehet barátnője.
márc. 29. 12:12
 6/19 anonim ***** válasza:
28%
Mi a gond akkor ha ezt már elfogadtad?
márc. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%
De, a ronda és csoro csajoknal kell próbálkozni. Elég sok van
márc. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nekem semmi gondom nincs vele. Egyedül az idegesít hogy gyakran kérdeznek ezzel kapcsolatban. Ezen mit nem lehet összerakni, ha látják hogy valaki szarul néz ki, tudják hogy szarul is keres, akkor nem lesz nője, még ha keresne akkor sem (én meg nem is keresek).
márc. 29. 12:15
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
Rajtad kívül még van 200 ezer másik férfi Magyarországon aki ugyan itt tart. Ha különösebb igenyed nincs nőre ? Akkor ne foglalkozz a “társadalmi” elvárásokkal.
márc. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"De, a ronda és csoro csajoknal kell próbálkozni. Elég sok van"

Ekkora ökörséget ember!

Azok pont hogy nem érik be csóró és ronda pasassal.

Legfeljebb kényszerből, vagy egy cigótelepen működik az ilyen.

Magyaréknál valamit villantani kell, akár külső akár pénz akár fantasztikus duma, egy normálisabb nőhöz ezek közül több is kell

márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!