Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire kirívó ha 30 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kirívó ha 30 évesen sosem voltam még nővel?

Figyelt kérdés
Ronda vagyok és csóró is, szóval nem véletlenül alakult így, mégis sokan kérdezik rokonok és munkatársak is, hogy miért nincs barátnőm, szerintem egyértelmű.
márc. 29. 12:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

"szerintem egyértelmű"

Szerintük meg nem. Azért kérdezik.

márc. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Vagy csak szemétkedés részükről.
márc. 29. 12:30
 13/19 anonim ***** válasza:
12%

""szerintem egyértelmű"

Szerintük meg nem. Azért kérdezik."

Mert ostobák.

Kérdező, körülöttem is akad néhány ilyen "agysebész". Ráadásul én nő vagyok, aki még nagyobb hátrányban van, ha ronda, esetünkben még a pénz sem játszik mint kompenzáló tényező. A nagyon hülyék értetlenkednek, akinek van egy kis esze, annak nem is kérdés, egyértelmű, hogy labdába sem rúghatok. Agyatlanékkal meg kell próbálni felfogatni, ha nem megy, legyinteni, hogy "áh, hagyjuk, úgysem érted...".

márc. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

13#

Ismerek bűnronda nőket

Egyik szanaszét csalja a párját (aki mondjuk hasonszőrű de legalább van) a másik gond nélkül rázza le a hozzá erősen hasonló srácokat mert jobbra vágyik

Nem tudlak sajnálni titeket, és esetetekben teljesen jogos az értetlenség, hiszen minden lehetőségetek megvan egy kapcsolatra, csupán válogattok

márc. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
14-es válaszolónak igaza van, nagyon sok ronda nőt látni helyes pasival együtt, szóval tényleg a nőknél nem ugyanaz a helyzet, mint a magányos férfiaknál.
márc. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
61%
Sokan élvezik, ha belerúghatnak egy egyedülálló személybe, ez a fétisük, ettől érzik jobban magukat. Engem is kérdezgetnek, még ugratnak is hülyeségekkel. Küld el őket a halál faxára. :)
márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a #13 válaszánál számomra is kilóg a lóláb. :D Egyszer úgy megnéznék amúgy egy ilyen nőt, csak nincs pofám privátban képet kérni. Nem mondom, hogy nincs olyan hölgy, aki nem morbidan kövér és nincs valamilyen testi vagy szellemi fogyatéka sem, mégis ténylegesen csúnya, de erre alig-alig találni példát. Igénytelenből vagy "szándékosan nőietlenből" már több van, de azt nehéz sajnálni, bár rendszerint még ők is kapcsolatból kapcsolatba ugrálnak, legfeljebb nem 7/10-es tagokkal.


Ettől függetlenül amit írtál, az igaz, bár szerintem is nagyobb százalékban áll a háttérben a szándékos provokálás és a bújtatott lélekbe tiprás.

márc. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Incel vagy. Üdv a klubban.


39 f incel

márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Semennyire, ha tehetem volna soha nem mentem volna a közelükbe. :)
márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!