Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen világ ez? Megismerkedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen világ ez? Megismerkedtem egy 35/N-vel, azt mondta hogy szigorúan vegán még tejterméket se? Oké mondom rendben üsse kavics meglátjuk mi lesz belőle, eltelt 2-hónap meghívtam magamhoz ebédre egésznap készültem magamnak fasírt én eszem húst.

Figyelt kérdés

Ugye mindent a vendégért csinálttam sárgaborsó és csalán egyvelegéből fasírtot petrezselymes krumplival eljön leülünk kérdi milyen fasírt ez mondom mi van benne azt mondja neki ez nem kell?

Apám egésznap készülők, takarítom a lakást be sprézem magam és ez van mindegy rövidre zárttam és el is ment.

Ki vagyok a vegánok se a régiek?

Más is járt már így van csak én vagyok ilyen peches?



márc. 29. 12:33
A kérdező szavazást indított:
Ilyen nincs
Járttam már így én is
Divat vegánok ezek csak
20 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
Csalánfasirt.. hát.. 🤮
márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
60%
Kifogtál egy bolond nőt.
márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Végem... Csalánfasirt.
márc. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
26%

Tudod, mit jelent az, hogy vegán?

Inkább néztél volna utána

márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

"azt mondja neki ez nem kell"

Szó szerint így mondta?

Mert akkor jobb is, hogy időben kiderült, hogy kár érte bármit is tenned.

márc. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%
Csalánfasírt xddddd Figy, én nem vagyok vegán, csak nem szeretem nagyon a húst, szóval 90%-ban vega kajákat eszek, de nem ilyen debilségeket, hanem pl csicseriborsó curry, töltött cukkini, gombapöri, most babgulyás van hús nélkül, stb.
márc. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
Csalán leves is van,csalán tea is,a magját meg a férfiaknak ajánljak.Teljesen normális menü.Örülj,hogy megszabadultál tőle.
márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
3-as azt mondta szigorúan vegán természetesen felkészültem! Nem gondolod hogy nem figyelek oda.
márc. 29. 15:39
 9/23 anonim ***** válasza:
81%

😂😂😂

"takarítom a lakást be sprézem magam"


Tehát egyébként a mocsokban élsz büdösen? Vagy ez most miért kívánkozott ki?


A csaj irtó bunkó volt. Nem kár érte

márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kedves gesztus, akkor is megkóstoltam volna a helyében ha furán hangzik. Biztos receptből dolgoznál. Aki ilyen sznob, az tőlem több randit nem érdemelne.
márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!