Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen világ ez? Megismerkedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen világ ez? Megismerkedtem egy 35/N-vel, azt mondta hogy szigorúan vegán még tejterméket se? Oké mondom rendben üsse kavics meglátjuk mi lesz belőle, eltelt 2-hónap meghívtam magamhoz ebédre egésznap készültem magamnak fasírt én eszem húst.

Figyelt kérdés

Ugye mindent a vendégért csinálttam sárgaborsó és csalán egyvelegéből fasírtot petrezselymes krumplival eljön leülünk kérdi milyen fasírt ez mondom mi van benne azt mondja neki ez nem kell?

Apám egésznap készülők, takarítom a lakást be sprézem magam és ez van mindegy rövidre zárttam és el is ment.

Ki vagyok a vegánok se a régiek?

Más is járt már így van csak én vagyok ilyen peches?



márc. 29. 12:33
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Történethez írtam hogy kicsit felhívóbb és lényegre törőbb legyen a látogató fontosságára akartam evvel figyelni és ezért írttam mint a Kis hercegben mikor tudom hogy jössz már előző Nap ünneplőbe öltöztettem a szívem!
márc. 29. 15:46
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
De mi baja volt a kajàval?
márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Csalán! Mondtam ezt csak mint különlegesség raktam bele és én ettem is belőle lássa még nagyitól tanulttam ő mesélte hogy a háború alatt volt mikor ez volt.

-Lehetetlen étel azt mondta!?

-Kérdeztem akkor még is mi lenne a megfelelő?

-chia-magos ételek

-Mondtam neki te nem vegán vagy ha nem válogatós!

-Minden jót!

márc. 29. 15:57
 14/23 anonim ***** válasza:
24%
Egy hülye vegánért én tuti nem sprézném be magam.
márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
67%

Egyrészt a takarítás meg a fürdés alap.


Másrészt miért ne lehetne valaki válogatós, akár vegán, akár nem?

márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt ott van, hogy ha valaki vegán, az nem jelenti, hogy minden vegán ételt szeret. Biztos neked is van, amit nem szívesen ennél meg. Másrészt viszont legalább megkóstolhatta volna, ha már direkt az ő kedvéért készültél vegán fasírttal és ha nem ízlik neki, akkor is meg lehet mondani kedvesen is. Ez a "nekem ez nem kell" elég bunkóság. Máskor ha főzöl valakinek, akinek annyira nem ismered az ízlését, inkább kérdezd meg a biztonság kedvéért, hogy jó lesz-e amit kitaláltál.
márc. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Meg volt 18-as megkérdeztem annyit mondót valami olyat találjak ki ami igazi ínyencség és még egy vegán étteremben sem szerepel, lepjem meg kíváncsi milyen kreatív vagyok.

Szerintem ki tettem magamért, kínálttam a legalább a petrezselymes krumplit kóstolja meg azt mondta most már az se kell neki?

Megkérdeztem kér-e egy pohár vizet? Mondta igen, engedtem a csapból erre ő csak palackos vizet iszik.

Na akkor azt hittem kiugrók az ablakon.

márc. 29. 19:35
 18/23 anonim ***** válasza:
51%
Lehet bunkón adta elő magát a nő, nem tudom, de azért, mert valaki vega, nem biztos, hogy minden ételt szeret és megeszik, amiben nincs állati eredetű összetevő. Te sem eszel meg mindent. Nemigen van olyan ember, aki mindent megeszik. Kicsit túltoltad.,
márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem 20-as nem vagyok válogatós, főleg vendégségben még úgy neveltek hogy a házigazdát nem illik vissza utasítani . Alatt azt értem hogy 1,2,3 kanál és villa erejéig mindent meg kóstolok nincs Magyarországon olyan étel amit vissza tudnák utasítani mert követek egy irányt.
márc. 29. 20:34
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem követek semmilyen irányt, viszont van pár olyan étel (nem sok), amiből egyetlen egy kanállal sem lennék hajlandó enni, sőt az étvágyam is elmenne minden mástol is, ha mellettem azt ennék. (pl.szalontüdő, pacal, brrr :( )
márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!