Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar férfiként hogyan bírnék cigány nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nekem fontos, hogy a nő akivel összejövök, majd gyerekeket vállaljon. Ez pedig Magyarországon döntőrészt csak a cigányságra jellemző. Már ma látni a demográfiai adatokból, hogy a most születő gyerekek kb 30-50%-a cigány.

Ugyanis a magyarok inkább kutyát tartanak és azt mondják "még élveznem kell az életet, még ki kell élnem magam" egészen negyven éves korukig, utána meg jön a szenvedés a lombikozással.

Szóval én ebből nem kérnék. Akkor sokkal inkább egy cigány nő.

Igazából nekem nem lenne semmi bajom ha a párom cigány származású lenne.


Viszont azt kell tudni rólam, hogy utálom a BMW-t meg a Lujivuttont meg egyéb túlárazott márkás hülyeségeket.

Sokkal inkább ilyen "skandinávos" mentalitású vagyok, tehát nem akarok gazdagnak tűnni hacsak nem vagyok tényleg nagyon-nagyon gazdag. Az Ikea alapítója is amikor már Svédország leggazdagabb embere lett, akkor is turkálókból vette meg a ruháit, sosem drága márkás cuccokat.

A luxus azért lett kitalálva, hogy a szegényeket a szegénységben tartsa.


Nem tudom így mekkora esélyem lenne? Esetleg hol tudok nagyobb eséllyel cigány nőkkel ismerkedni magyar férfiként?



márc. 29. 12:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
37%
Vannak jó csajok közöttük, az biztos, de valóban a családjuk miatt nem érdemes velük összejönni.
márc. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon sok magyar nő is szeretne családot, de a semmire és a mai megbízhatatlan férfiakra nem fog szülni, jogosan.
márc. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

#22


"Nagyon sok"


- Aha, persze... Menj a szexualitás, politika vagy akár egyéb kérdésekhez is ebben a kategóriában, és meglátod mennyire "nagyon sok".

Az összes afrikai, fekete korombeli ismerőseimnek már mind van gyereke, de én meg itt kínlódok, mert egyszerűen képtelenség olyan fehér nőt találni aki 35-40 alatt vállalna gyereket. Tehát ezért szeretnék cigány nőkkel ismerkedni, mert velük legalább a nyelv nem lenne akadály.

márc. 30. 12:15
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem olyan embernek tűnsz, mint aki a legkisebb mértékben is tudna azonosulni a cigány kultúrával. Ha egy ilyen kapcsolatba belemennél annak jó vége nem lenne számodra.


Amúgy van rengeteg magyar nő aki szeretne gyerekvállalásban és családcentrikus életmódban gondolkodni, csak a körülmények nem megfelelőek ehhez. Értsd: nem adott hozzá az anyagi helyzet, nem talál megbízható férfit stb. A mostani 20-as években járó anyák javarésze apa nélkül neveli a gyerekét. Ha megtudod teremteni a tisztességes életkörülményeket kétlem, hogy ne találnál magyar nőt aki partner a családalapításban.


A fekete-afrikaiak nagyrésze meg inkább angolul tud mint franciául, szóval ezt a lehetőséget sem zárnám ki. Plusz a határontúli magyar és szláv nőket is érdemes figyelembe venni, akik közül sokan jobban családcentrikusak mint a magyarországi magyarok javarésze.

márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
78%
Először inkább magadban kellene rendet tenni,mert egy magyar nő,igenis alapít családot,de csak olyannal,aki érett férfi.Romáknál hamarabb megy ez,csak azért abba gondolj bele,hogy ha egy úgymond tehetősebb,jobb módban élő cigánylányt veszel el,a család el fogja várni,hogy a lányukat aranyba tedd,és lehetne sorolni,de ha neked az megfelelő akkor hajrá.Előbb gondolkodj el szerintem hogy miért gondolod a magyar nőkről hogy nem akarnak gyermeket.Talán te nem vagy nekik elég jó.
ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

#25


"Először inkább magadban kellene rendet tenni,mert egy magyar nő,igenis alapít családot,de csak olyannal,aki érett férfi."


- A demográfiai statisztikák mást mondanak.

ápr. 4. 18:13
 27/31 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező!A demográfiai statisztikák azért mondanak mást,mert a romák legnagyobb többsége szül 14 éves korától,sokszor addig még változó korba nem lép,a segélyekért,a családi pótlékért,meg kell nézni hány olyan roma család van,ahol tényleg becsületes munkából élnek,ott nincs 10 15gyerek.A magyar nők nem segélyért szülnek,nekik fontos a nagyobb résznek hogy fel tudja nevelni becsülettel,jó iskolába járassa,nem lefial 10gyereket a semmire,majd akik sokszor a nyolc általánost se járják ki.Neked kell eldöntened hogy mi a fontosabb.Egy rakat gyerek a semmire,vagy netán 1 2,akiket szépen tisztességesen fel tudsz nevelni.Nem minden roma olyan,de a nagy többsége sajnos igen.
ápr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

#27


Nem. Akkor sem akarnak, hidd el nekem. A nettó egy millió forintos fizetésnél harmincévesen is azt mondják, hogy "nem állok még készen erre" meg "nem tudnék tisztességesen felnevelni gyereket" stb. Egyszerűen nem létezik az az összeg, fizetés amikor azt mondják, hogy "na, ez már elég a gyerekvállaláshoz". Max csak akkor ha már tényleg annyim lenne, mint pl Mészárosnak, akkor esetleg. De nyilván olyan gazdag meg azért még én sem vagyok.


De igazából az ismerettségi körömben is azt látom, hogy az afrikaiak, feketék, muszlimoknak már mind van gyereke. A náluk sokkal magasabb fizetést kapó magyaroknak meg nincs, hanen helyette csak kutya (viszont arra érdekes módon nem sajnálnak egy rakás pénzt kiadni). Szóval szó sincs itt arról, hogy ne engedhetnék meg, egyszerűen csak nem akarnak egyáltalán. A magyar nőknek jó a kutya is, ha lenne tíz millió euró is a számlájukon, akkor sem akarnának gyereket vállalni.

ápr. 7. 12:22
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek vállalási kategóriában meg egész nap csak a teszteket lesik, hogy pozitív-e már. Akkor ki nem akar gyereket? 🤷‍♀️

Menj oda, aztán művelődj, hogy mennyire nem akarnak a nők szaporodni.

ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

#29


Ezeket majdnem mindig ugyanazok teszik fel.

ápr. 7. 12:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!