Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar férfiként hogyan bírnék cigány nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nekem fontos, hogy a nő akivel összejövök, majd gyerekeket vállaljon. Ez pedig Magyarországon döntőrészt csak a cigányságra jellemző. Már ma látni a demográfiai adatokból, hogy a most születő gyerekek kb 30-50%-a cigány.

Ugyanis a magyarok inkább kutyát tartanak és azt mondják "még élveznem kell az életet, még ki kell élnem magam" egészen negyven éves korukig, utána meg jön a szenvedés a lombikozással.

Szóval én ebből nem kérnék. Akkor sokkal inkább egy cigány nő.

Igazából nekem nem lenne semmi bajom ha a párom cigány származású lenne.


Viszont azt kell tudni rólam, hogy utálom a BMW-t meg a Lujivuttont meg egyéb túlárazott márkás hülyeségeket.

Sokkal inkább ilyen "skandinávos" mentalitású vagyok, tehát nem akarok gazdagnak tűnni hacsak nem vagyok tényleg nagyon-nagyon gazdag. Az Ikea alapítója is amikor már Svédország leggazdagabb embere lett, akkor is turkálókból vette meg a ruháit, sosem drága márkás cuccokat.

A luxus azért lett kitalálva, hogy a szegényeket a szegénységben tartsa.


Nem tudom így mekkora esélyem lenne? Esetleg hol tudok nagyobb eséllyel cigány nőkkel ismerkedni magyar férfiként?



márc. 29. 12:57
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Nézz szét kicsit,hogy hány akár egészen fiatal magyar nőnek van,vannak gyermekei.Sajnos sokan egyedülállóak.Akkor biztos hogy a magyar nőkben van a hiba?Nem mindenki tudja magának bevállalni a gyermeket,mert sokszor igaz a mondás hogy egy nő maganak szül.Egy gyermekvállalásba nem csak a pénzt kell belekalkulálni egy nőnek,hanem azt is hogy sok férfi megbízhatatlan,nem bírja ki ha a terhesség alatt pl.nem lehet szexuális életet élni,és akkor hopp máris egyedül marad egy normális magyar nő a gyermekkel.Romáknál a férfi járhat jobbra balra,a nőnek tilos.A roma kúltúrával szerintem előbb alaposan ismerkedj meg,és gondold át azt is,hogy onnan nem lesz kihátrálás miután elveszed a lányt.Ahogy írták,jól nem fogsz kijönni a dologból.De a te életed,neked kell eldönteni hogy milyen életet szeretnél élni.
ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!