Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érzi reménytelennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi reménytelennek a helyzetét a fővárosban harmincas egyedülálló fiatalként? Annyi lehetőség van az ismerkedésre mégis olyan nehéz kapcsolódni, barátokat és pláne társat találni. Csak a magány van.

Figyelt kérdés

ápr. 2. 08:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
25%
Incel partit láthattunk, köszönjük, nem kérjük többször.
ápr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Én próbálkoztam eljárogatni, de minden ismeretség egy idő után abbamarad. Minden kapcsolaton dolgozni kell, de az emberek nem akarnak ilyesmi ápolására energiát szentelni. Én már sétálásnak is örülnék. Vagy leülni a ligetben.
ápr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Én jelentkeztem fizetős séta-randira, elég kellemetlen volt. Sajnos semmi játékosság, barátságosság nem volt benne ami kellene ehhez.


Most kiránduláson töröm a fejem de az még neccesebb ha nem jó a társaság, mert tovább tart.


Sajnos nagyon sok "ügyefogyott" és/vagy beképzelt ember jön ilyenekre, nehéz kapcsolódni a szerény, visszahúzódóbb típusnak.

ápr. 2. 10:09
 14/30 anonim ***** válasza:
81%

"A magány a nagyvárosban érezhető leginkább."

Ezzel nem értek egyet. 30-as nő vagyok, falusi. Itt huszonéveik elejére, max. közepére megtalálják az emberek a későbbi házastársaikat. Még a 30-at sem töltöd be, és már azzal szembesülsz, hogy csak a maradék van. Igen, én is az vagyok. Csak itt nagyon eltér egymástól a nő meg a férfi maradék. A férfi az tényleg a klasszikus "alja" kategória; piás, bagós, drogos, ápolatlan, igénytelen, tanulatlan, link, ilyen-olyan pszichés zavaros. Amelyikkel "csak" annyi a baj, hogy szerinte anődóga' a háztartás és a gyerek, annak még simán van felesége, az enyhén verbálisan és érzelmileg bántalmazónak is stb., tehát tényleg durvább esetnek kell lennie, hogy egyedül maradjon.

Ismerkedési lehetőség nulla, főleg normális, a közeli két város (egyik megyeszékhely) sem jobb ilyen szempontból.

Itt sokkal hamarabb és durvábban pofán tud vágni a vénlányság/agglegénység... Ezzel szemben a fővárosban egy például 28 éves nő, pláne férfi nem érzi azt, hogy lehúzták a rolót, mert nincs miért azt érezze, van egyedülálló elég, "csak" nehéz egymásra találni.

ápr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

14-es: ki mit tapasztal. Én nyilván nem mondhatom biztosra hogy falun ez könnyebb, de mivel világ életemben városban éltem, bizton állíthatom hogy itt sem az.

A legnehezebb pont a "bőség zavara". Mondok egy példát! Vannak társkereső rendezvények, események minden, de ugye egy héten van ilyenből 20-30 vagy akár még ennél is több és akkor még nem is beszéltem a nem direkt-társkereső eseményekről. Magyarul nem 1 helyen van mindenki mint egy faluban ahol 1, max 2 program van egy hétvégén. Itt viszont mivel szétoszlik a tömeg, így nagyon nehéz jó helyen lenn jó időben és megtalálni azt akit keresünk.


Rengetegféle ember rengetegfele mozog de sosem találkoznak pedig egymásnak vannak úgymond rendelve, de hiába, lehet életükben nem találkoznak össze.


Sajnos 30 felett nagyon, de 35 felett már teljesen le lehet húzni a rolót ilyen téren. Kb. egy lottónyeremény ha valakinek sikerül ennyi idősen találnia valakit.

Sajnos a média sem segít ebben.

ápr. 2. 10:14
 16/30 anonim ***** válasza:
#13 Ja, én csak barátkozni, beszélgetni gondoltam. Nekem pl itthon nincs barátnőm, akivel lehetne beülni egy teára, kidumálni a helyzetet, meghallgatni egymás baját meg ilyenek.
ápr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
16-os jó itt nem ez a téma, menj át egy másik topikba, kössszentyű!!!
ápr. 2. 10:20
 18/30 anonim ***** válasza:
15%

Ha férfi vagy, teljesen reménytelen, nőként korántsem. Aki 30-as nőként még szingli, az vagy defektes, vagy aranyásó, várja a milliárdos herceget.

A hatalmas férfitöbblet miatt a nőknek áll a zászló és azt veszem észre, egyre több nő mozdul a jó genetikájú, magas, sovány, fiatal gimis, egyetemista srácokra.

ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

18-as én nem ezt látom. Nyilván férfiként sokkal nehezebb de a nőknek se könnyű 30 felett, ezt csak a média sulykolja. Vannak kifejezetten csinos egyedülálló nők ( nem reflektorfényben ) akik el-el merészkednek társkereső rendezvényekre és köztük jócskán van pár aki évek óta nem talál társat, fókusz lett a munka stb., és sajnos a választék is egyre kisebb számukra.


Ez egy óriási tévhit hogy a 30-45 közötti férfiak szingli férfiak között rengeteg potens, szuper pasi lenne. Azok rég foglaltak vagy soha nem akarnak megállapodni. Utóbbi típus sajnos továbbra is vonzó a nőknek akik néha nem látják a fáktól az erdőt.


Az igaz hogy a nőknek van egy kis része ( nem jelentős de létező ) akiknek valóban "jobb híján" marad a huszonéves, magas, fiatal, egyetemista, aki még nem sérült lelkileg, mosolygós, kedves, pozitív és nyilván jól teljesít ahol teljesíteni kell. Viszont ezek lepkeéletű viszonyok, sosem tartanak sokáig és a nő még lentebb van mint hinné.


Egy férfinál 35 után rolót le kell sajnos végleg húzni a klasszik párkapcsolat terén. A nőknél ez már 30 körül eljön.

Nyilván van ebben némi "játéktér" de nem sok.


40 után pedig aztán pláne vége mindennek, mindkét nemnél.


Szomorú látni ezt a generációt. Elveszett. Örökre.

ápr. 2. 10:55
 20/30 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon nem egyeznek a tapasztalataink kérdező.
ápr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!