Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érzi reménytelennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi reménytelennek a helyzetét a fővárosban harmincas egyedülálló fiatalként? Annyi lehetőség van az ismerkedésre mégis olyan nehéz kapcsolódni, barátokat és pláne társat találni. Csak a magány van.

Figyelt kérdés

ápr. 2. 08:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
27%
Én azt hittem nő vagy. Nos, akkor valóban reménytelen.
ápr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

20-as miért nem? Szerintem rengeteg nő lehúzhatja a rolót 30/35 felett. A férfiaknál dettó.

Ez egy elveszett generáció.

ápr. 2. 11:03
 23/30 anonim ***** válasza:
36%

Nem a generáció veszett el, hanem az egész ország

Aki itt maradt az már eleve a selejtujrahasznosító maradék.

Épp elegen szülnek gyereket ebbe az országba hogy tovább szaporítsák a nyomort. Nem feltétlen anyagi értelemben vett nyomort. A kultúránk eleve halott, mert teljesen összekeveredett az orkok kulturájával akik élenjárnak a szaporításban

Ennyit erről

ápr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

23-as de sajnos ez a generáció elveszett. Az tény hogy akik maradtak súlyosan elöregedettek.


Egyszerűen öreg társadalom vagyunk, bármerre nézek öregembereket látok.

ápr. 2. 12:07
 25/30 anonim ***** válasza:
74%

Szerinted aki kapcsolatban van, azért van kapcsolatban, mert emberileg hoz egy szintet? Jobb ember, mert rendszeresen baszik?


A kapcsolat nem jutalom a jó személyiségért vagy a jó tettekért.

ápr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
43%
Igen
ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
22%

Valahol át tudom érezni. Én 31 vagyok, az arcom, a testem nagyon fiatal, kb. 22-nek nézek még ki mindig. Ismerkedéssel nincsen gond, szórakozóhelyeken szoktunk haverokkal lemenni. Viszont! Ott látom a harmicas évek ismerkedésének első nagy gyomrosát, hogy például, kezdeményezek egy huszonéves lánynál, mindaddig tök jó minden, amíg nem mondom, hány éves vagyok. És megértem, ha egy 20-22 éves lánynak sok egy 31, de már egy 26-28 évesnek is elsavanyodik az arca, amint meghallja, hogy harmincegy. Azt vettem észre, ugyanolyan pszichológia, mint hogy a boltban minden x99 Ft-ba kerül. Tehát, felfogod, hogy mennyi a valós ára, mert csak 100 Ft, de a szemed 99-et lát és az épül be az agyba, hogy két számjegyű az ár, tehát, olcsót vettél. Hasonlót tapasztalok, mindegy, hogy 31 vagy 39 vagy, amint egy huszonéves lánynak kimondom, hogy 31, neki csak a harmincX van az agyában = öreg. Holott, egy 31 éves mellé egy 26-28 éves pont jó.


És akkor arról nem is beszélek, hogy kisebb a választék 30 körül, már sokan elkeltek stb. Aki maradt, ott már nagyobb %-ban vannak, akik nem véletlenül. Simán lehet, hogy én is ebben vagyok, csak nem veszem észre, hogy valami nagy bajom van.


Most még utolsó esélyem van, hogy 26-28 éves korosztályból barátnőm találjak. Ott még egy fokkal jobb a helyzet, mint 30 felett.

ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

#27-nek

Az okfejtésed utolsó mondata alapján nálad is működik a 3X pszichológia, különben nem lennél kétségbeesve, hogy a leendő barátnőd szintén lehet a harmincas korosztály tagja, akárcsak te.

ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Azért tényleg van egy vízválasztó a 30-nál. Ne haragudj de egy 26-28 éves lánynak miért kellene egy harmincas pasi? Maximum akkor ha nagyon kell neki a pénz de akkor meg nem 30-ban fog gondolkodni hanem 40 felett ( jóval ).


Egy 31 éves semmivel nem tud többet adni mint a korabeli Chad-ek, pláne nem ha az egy 45 éves silverfox.


Én azt javaslom hogy 31 évesen simán ismerkedj 30-32 évesekkel.


Én 37 évesen meg vagyok lőve mert a nálam fiatalabbak vagy tinifiúkkal vagy 40+os vállalkozókkal akarnak ismerkedni.


37F incel

ápr. 9. 07:26
 30/30 anonim ***** válasza:

#28


Lehet, hogy nálam is működik a pszichológia. Most szintén nem lesz szép, amit leírok. A 30+ nőkön már a többségnél meglátszik a kor. És képmutató vagy sem, de olyan lányt szeretnék, aki még azért fiatalnak is néz ki.

Ha én tudok nyújtani egy fiatal, sportos külsőt, akkor hadd várjam el én is.


27-es voltam.

ápr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!