Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél az elhízás is sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél az elhízás is sokkal kevésbé hátrány, mint férfiaknál?

Figyelt kérdés
Voltak erre vonatkozó cikkek, hogy az elhízás mindkét nem számára nehezítő tényező, de a kövér férfiak a kövér nőknek sem kellenek. A kövér nőkre igazából nagyon sokan gerjednek, a telt formáknak kultuszuk van, míg férfiaknál a pocakot igazából csak ők maguk nevezik vonzónak poénból, de valóságban nem hallottam nőktől, hogy tetszene nekik.

ápr. 2. 19:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%
* sportos pasit. Előző voltam.
ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

"a nőknek van plus size mozgalma a férfiaknak nincs"


Mert a férfiak alapból ott vannak mindenhol minden méretben.

ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
66%
#13 csak az elfogadásban nem mennyi plus size férfi model van vagy mennyire mondják azt a nők hogy mennyire helyes egy elhízott férfi? Megmondom nagyon kevesen. Ellenben egy plus size modell nőnek mint pl Sirokai Diána hatalmas rajongói tábora van pedig ő igazán kövér.
ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
81%
13, nem kell modell, mert el vagytok fogadva. Nézz körül, milyen pasik vannak a világban, kiknek van felesége.
ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
6%
14# nézem nagyrészt chad vagy átlagos férfiak vannak kapcsolatban.
ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
76%

Mert a nőknél alap, hogy tesz a megjelenéséért, szépítkezik, sminkel, stb. Ami kompenzál elég sokat azon, hogy kövér. Elfogadott az ilyesmi a nőknél.

Ha én férfiként leírom, hogy szedem a szemöldököm, hogy ne nőjön össze, kiigazítom azt a pontot szemöldökceruzával, ahol a régi bárányhimlő miatt nem nő a szemöldököm, ne adj isten még korrektorozok is a szemem alatt, ha valamiért nem aludtam, akkor megkérdezik, hogy meleg vagyok-e. A férfinél a külsőre való igénytelenség a norma. Nézz ki jól magadtól, ha ez nincs meg, akkor így jártál.

ápr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
13%
16# mondjuk én sosem néztem milyen a nő külseje és ilyen nőt keresek csak sajnos nincs ilyen.
ápr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
#17 Dehogynem számít a külső! Nem a szép lelkével bújsz ágyba. A vonzalom kell a párkapcsolathoz.
ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
48%
#18 csak én ronda arcú férfiként nem vagyok olyan helyzetben hogy fontosnak tartsam a külsőt. A jó belső szebbé tesz bárkit így vagyok vele.
ápr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

19

Azért így egy nonek sem lehet valami vidám agyba bujni veled....tudni, higy max pótlék

ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!