Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél az elhízás is sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél az elhízás is sokkal kevésbé hátrány, mint férfiaknál?

Figyelt kérdés
Voltak erre vonatkozó cikkek, hogy az elhízás mindkét nem számára nehezítő tényező, de a kövér férfiak a kövér nőknek sem kellenek. A kövér nőkre igazából nagyon sokan gerjednek, a telt formáknak kultuszuk van, míg férfiaknál a pocakot igazából csak ők maguk nevezik vonzónak poénból, de valóságban nem hallottam nőktől, hogy tetszene nekik.

ápr. 2. 19:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
64%
#20 nem pótlék csak legalább nincs társ nélkül az ember mondjuk nekem sosem volt de én már inkább kezdem feladni a társkeresést és élvezni akarom az életet amíg még lehet.
ápr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hozy valóban ìgy van.minndig sír ak a nők,hogy "jaj dagik,meg kővér tehenek". De aztán csak elviszí őket valaki egy kőrre.

Ahogy a macis pasik sem maradnak egyedül a barlangban...


Persze van a nagyon kövér és az extrém kövér (bbw,sbbw) csajoknak egy kultusza de nem mondanám,hogy jelentős a rajongótaboruk.

Itt a nézők egy rész szőrnyülkődniakar és nézi (mint a vurstliban).

Pasikban nincs így hájpolva.

ápr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
36%
#13 Megnéztem ezt a Sirokai Diánát. Az a mázlim,hogy ma még nem reggeliztem, mert rögtön visszajött volna. 155 cm és ehhez 100 kg, ami extrém kóros túlsúly jelent, és még ezt a szerencsétlen undorító kocát tolják a képünkbe, mint "modellt". Aztán meg csak pislogunk, hogy mindenféle alaposan elhízott (de ehhez képest hagyján) nő mire fel képzeli magàt "teltkarcsú" jócsajnak.
ápr. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
78%

23

Dehát, nem is neked kell hogy tetszen. Volt egyébként párja,(van is talán(?) és nem egy mamahoteles, csóró, szarkupac maradék pasi, mint az ittkommentelők többsege.

ápr. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is sokkal, de kevésbé hátrány. Nőnek legalább van melle, segge, ha kövér, férfin a csöcs, nagy segg, kissé gusztustalan.
ápr. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
17%
Egyértelműen igen. A nőknek sokkal fontosabb a külső, mint a férfiaknak.
ápr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
76%
#24 erről van szó hogy egy ilyen nő bárkit megkaphat de viszont fordítva nem igaz ide jutottunk ezzel a plus size mozgalomal vagy csak a férfiaknak tényleg kevésbé számít a külső.
ápr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

#26

Azért tegyük hozzá, hogy ez a férfiaknak nem számít a külső nem azt jelenti, hogy a férfiak a szép lélekre buknak. A férfiaknak többnyire fontosabb az, hogy szexeljenek, ezért "lentebb adják az igényeket". Másrészt egy kövér nő esztétikusabb, mint egy ugyanannyira kövér férfi (mondom ezt biszex pasiként). Egy nő jobban figyel a szépségére például.

Másrészt meg a fétisek is közbeszólnak. Statisztikát nem tudok mutatni, de én sokkal több olyan pasival találkoztam, aki fétis szintjén vonzódik a kövér nőkhöz. Ilyet fordítva nem láttam még.

ápr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
71%
Rengeteg férfinak jönnek be a kövér nők,csak sokan titkolják,mert szégyenlik.Nem értem miért? Szerintem kevesebb nő szereti a kövér férfit,mint fordítva.
ápr. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Valamiért valóban sok művészi alkotást produkált az emberiség történelme piknikus alkatú nőkről és valóban egyet sem tudok ami elhízott férfiakat ábrázolna. Sőt férfiábrázolás kifejezetten a nagyon tónusos, nagyon sportos testalkatra vonatkozólag született csak. Ami viszont vicces, hogy ezeket az alkotásokat igazából mindig férfiak alkották, tehát jobban tükrözi ez a férfi ízlést saját magukra nézve is mint a nőit.
ápr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!