Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok elitélve mert 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok elitélve mert 30 évesen nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Eléggé introvertált típusú vagyok régóta nem szoktam se buliba járni inkább a kerékpározás híve vagyok.Társkeresőboldalakon próbálkozok,de mikor mondom hogy nincs jogsim se autóm abba is marad a beszélgetés.Mindenkitől megkapom miért nincs csajom, hát miért...
ápr. 16. 15:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%
😆😆😆
ápr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A boldogság nem létezik ***** válasza:
83%

Ahová költöznöd kellene: [link]


A név kötelez!!!

ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
ki ítél el?
ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
42%

Azért vagy elítélve mert jót tesz az emberek egójának ha belerughatnak azokba akik szerencsétlenek. Ettöl magukat felsőbbrendűnek képzelhetik

Mindenkinek szüksége van valamire a kis lelke ápolásához na!

ápr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%
Fotózz már be egy ilyen beszélgetést.
ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A boldogság nem létezik ***** válasza:
0%

5.


Nem helyes dolog visszaélni ilyen beszélgetésekkel.

ápr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

....

- nincs autom.

- Hello miert nem valaszolsz?


Kb igy kepzeli el a delikvens. Azaz beirt egy hulyeseget, ami mar messzirol latszik, hogy baromsag.

ápr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Egyik kapcsolatomban se volt semelyikőnknek se jogsija, se autója. És mind jól össze tudott csalni a fél világgal, úgyhogy kétlem hogy ez lenne a probléma veled.
ápr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
5%
8: Mert Chadnek nem kell autó. Ez az elvárás az átlagos béta balek férfi felé érvényes.
ápr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Sztem vegyél Péjemvét. Az mindent megold. Lesz autód, de legalább pénzed nem :) csakis 20 évesnél idősebb!
ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!