Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak elítélve azok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak elítélve azok, akik bántalmazó kapcsolatban vannak vagy voltak?

Figyelt kérdés

Én abban voltam, bár csak lelkileg bántottak, fizikailag nem. De mikor a szüleimnek és a nővéremnek elmondtam, teljesen hülyének néztek, anyám és nővérem külön meg is jegyezte, hogy na ezt vele nem csinálhatták volna meg, csak én vagyok olyan hülye, hogy semmit sem vettem észre, és hogy nekem nem kellene egy újabb kapcsolat, mert ismét olyan hülye lennék, hogy ismét ilyenbe mennék bele. Úgy hogy jobb, ha hallgatok, azóta is ez a pofámra van hányva. Még ha egy filmben ilyen jelenet is van, anyám rögtön mondja, hogy én is olyan hülye voltam, mint a filmben a karakter.

Szeretethiányos voltam, és a volt barátom eleinte úgy tűnt hogy mindent megtett értem, úgy éreztem, hogy szeretve vagyok. Nem tartott sokáig, de baromi nehéz volt így is kilépni ebből a kapcsolatból.


dec. 30. 13:10
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
10%
Senkit nem érdekel a szeretethiányod,férfiak is szeretethiányból curvaznak mégis lenézik őket,attol még mert szeretethiányos voltál összejöhetrél volna normális férfival is,de a jófiú nem jó
dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
74%
#1 gondolom te jófiúnak titulálod magad. Ennek ellenére zéró empátiával rendelkezel. Semmivel sem vagy jobb.
dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%
Vszeg pont azért (is) nem volt önbecsülésed és mentél bele ilyen kapcsolatba, mert ilyen a családod, ilyen szellemben, hozzáállásban nevelkedtél.
dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
76%

1

Te és a fajtád ezeknél sokkal undorítóbb.

dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
32%
Ez nem epátia,ugy állok másokhoz ahogy hozzám állnak,ha hülyeséget csinálok nemérdekel senkit mi volt az oka,általába neg kaptam érte a magamét
dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
79%

Mert könnyebb ítélkezni mint gondolkozni. Mint megpróbálni a másik szemszögéből nézni a dolgokat, az ő fejével gondolkozni.

Plusz aki nem volt ilyenben, az sokszor el se tudja képzelni hogy miért nem lép ki az illető az első eset után.

Pedig ez korántsem ilyen egyszerű.

Sajnálom hogy így állnak hozzá a szüleid, az enyémek se sokkal jobban, tudom milyen. Nekem a barátnőim sokkal megértőbbek, sokkalinkább velük beszéltem erről, illetve vannak ilyesmi facebook csoportok, ott is nyugodtan leirhatok bármit, mert ott szinte mindenki átment hasonlón.

Sőt meglepetésemre már személyesen is találkoztam nem is egy olyannal, akit bántott az exe.

dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
79%
Én nem ítélem el inkább nem értem őket. Világos, hogy valaki vágyik szeretetre főleg, hogy otthon nem kapja meg, de az nem valahol, hogy mégis hasonló helyzetbe kerül. Tudnia kéne, hogy mi a rossz és időben kilépni még mielőtt a másik elkezdi a bántalmazást. Csak önismeret és emberismeret kell hozzá.Remélhetőleg tanultál az esetből.
dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
90%

5

Oké, de akkor nem vagy alkalmas arra, hogy másoknak tanácsokat osszál és mások cselekedeteit megítéld. Az, hogy prostikat dugsz "szeretethiány" miatt, nem ugyanaz a kategória távolról sem, mint az, hogy valakit bántott a saját társa és nem szállt ki időben.

dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
7%
Ha szeretethiányos élőhalott vagyok ezért mutogatom a kobràt neten,ugyanúgy levideoznak megosszák lejáratnakleany..nak nem érdekli őket az ok
dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
77%

9

Ez sincs egy kategóriában azzal, hogy valaki bántalmazó kapcsolatban van.

dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!