Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 37 éves keresztény incelként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 éves keresztény incelként van még esélyem a nőknél? Ilyen társkereső rendezvényekre ( rapidrandi, lakatparty, főzőrandi ), működhetnek? Online semmi se sikerült. 37F katolikus incel

Figyelt kérdés

ápr. 17. 06:30
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
ápr. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
87%
Minden nőnél biztosan nem. A sok hozzád hasonlóból találhatsz valakit, ha szerencséd van, vagy ha van sok pénzed, amit ezen cél érdekében el tudsz égetni. Szerintem.
ápr. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
2-es: nincs sok pénzem, KSH átlagközeli a bruttó jövedelmem. Panellakásban élek. Gondolom még a rajtengedélyem sincs meg így? Oder?
ápr. 17. 06:56
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

Mi van a templomokkal? Oda elég sokan járnak. Vagy egyéb katolikus rendezvények.

Ez a rapidrandi, meg ilyenek eléggé szerencsefüggő dolgok. Akkor tudnának jól működni, ha nem csak öten, hatan járnának ilyenekre, hanem ötven, hatvanan.

ápr. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

4-es: járok hetente 4x minimum templomba, ott nyilván ismerkedni nem lehet. Katolikus rendezvényen még nem voltam de tervezek menni, a héten is. Megint csak nem tudom hogy mennyire lehet ismerkedni ilyen helyeken, ez inkább a hitről szól és nem az ismerkedésről. Sajnos a direkt ismerkedésnek nincs valahogy már meg a maga módja és helye, legalábbis én így látom.


A rapidrandi valóban szerencsefüggő, általában 10-12 nő van és 10-12 férfi, tehát kicsivel több mint 5-6. Viszont vannak "tömeges" rapidrandik 50-60 emberrel, nem tudom az már elég húspiac, de tény hogy ott nagyobb a merítés.


Viszont az ember ha zárkózottabb eléggé meg van lőve, mert az extrovertált embereknek van kitalálva ez a világ.

ápr. 17. 07:20
 6/47 anonim ***** válasza:
83%
Van esélyed párt találni még de kompromisszumokkal. Korban hozzád illő 37-45 közötti nőkkel. Ebben a korban a legtöbbnek már van legalább 1 gyereke. És a szülés után már duci marad a testalkatuk. Ha ez számodra nem akadály? Úgy simán lehet még valakid.
ápr. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

6-os: na már vártam mikor írja valaki hogy 37 évesen kifejezetten idősebbekkel, gyerekesekkel és kövérekkel kell ismerkednem. Köszönöm.


Mindamellett akiket én látok nők, 20-40-ig kb. MINDEGYIKE 3-15 évvel idősebb pasikkal van együtt. A gyakorin tudjuk a szokásos válasz, legyen idősebb, kövér és legyen gyereke.


Nem 60 évesen tettem fel a kérdést hanem 37 évesként...

ápr. 17. 07:34
 8/47 anonim ***** válasza:
62%

5: Mindenhol lehet ismerkedni, ahol van ellenkező nemű személy. Mindezt az emberek többsége tinédzser korban megtapasztalja, viszont van aki lemarad, húszas éveiben inkább kockul, elvonul a világ elől és harmincas éveiben kapcsol, hogy hiányzik valami az életében.


Zárkózott nem az extrovertált ellentéte, hanem az introvertált. Aki intro, ő is képes beszélgetni, kezdeményezni, csak a nyugodtabb programokat részesíti előnyben, nem szeret társaság központja lenni és a kisebb társaságot, nyugodtabb programokat részesíti elönyven.


Hogyha neked nehezedre esik beszélgetést kezdeményezni, akkor nem introvertált, hanem aszociális vagy, ami fentiek miatt adódik.


Mindez egy készség, ami tanulható, csak egyszer el kell kezdeni. Eleinte béna leszel, nem alakulnak ki jó beszélgetések, de minél többet gyakorolsz, annál ügyesebb leszel és a szorongás is elmúlik. Hajrá, vedd kezedbe a sorsod, egyszer élsz!

ápr. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
69%
Persze hogy vártad mert tudod hogy ez az igazság. Ha neked lenne igazad és insta modellek lennének 40 es tapasztalatlan férfiakkal… akkor te se szorolnàl rà hogy gyakorin nyavajogj.
ápr. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

9-es dehogyis az igazság csak a másikba való belerúgás. Akiket ismerek korombeliek és sikeresebbek a nőknél, mind fiatal, normális nőkkel vannak együtt.


Kinek kell instamodell? Keresztény vagyok, szerinted számít nekem ennyire a külső?

ápr. 17. 07:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!