Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 37 éves keresztény incelként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 éves keresztény incelként van még esélyem a nőknél? Ilyen társkereső rendezvényekre ( rapidrandi, lakatparty, főzőrandi ), működhetnek? Online semmi se sikerült. 37F katolikus incel

Figyelt kérdés

ápr. 17. 06:30
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
31%
Akkor ez a hit dolog már sokkal inkább egy hipnózis. Inkább sasold a csajokat, minthogy bevonódj a ceremóniába. Aztán ha van szemkontaktus, a "műsor" után lépj oda hozzá bátran és próbálkozz szóba elegyedni a kiszemelttel.
ápr. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

11-es miféle mondat ez? Senki sem azért vesz részt a liturgián hogy "csajokat sasoljon". Sőt.


Csoportfoglalkozásokon de inkább azok előtt és után lehet esetleg váltani néhány szót más emberekkel. A szentmise nem erre való. Ott az Úrjézussal találkozunk.


37F katolikus incel

ápr. 17. 07:53
 13/47 anonim ***** válasza:
76%

10


Kit akarsz becsapni ? Számtalan kerdesednèl olvasható volt hogy csak vékony /szep lányt akarsz. Szóval az egyik maniad az életkor. De ha ott a lehetőség egy 30 éves de duci nőre? Az se lenne jó neked! Mert a 28 éves sportos fiatal nőben almodozol.

ápr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:

13-as senkit nem akarok becsapni. Az tény hogy nem akarok tőlem idősebbet de guess what, a nők is általában maguknál idősebbet keresnek.


Persze most már terjed hogy a nők 60 kilós tinifiúkat keresek. Nyilván nem ők a célközönségem.

ápr. 17. 07:57
 15/47 anonim ***** válasza:
34%
#12 Na látod, ez az. Aztán meg megy a csodálkozás, hogy se párkapcs, se gyerek a házasságban, fidesz 2/3, meg ilyenek. Pont mint egy hipnózis. Lehet, hogy nem ártana egy kicsit lazábban élni?
ápr. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
33%

A legnagyobb red flag-ed az, hogy keresztény vagy. Gondolom még le is sír rólad, hogy az vagy. 7 éves koromtól bérmálásig járnom kellett templomba, hogy meglegyen azaz ostoba bérmálkozás... Egész ottani "karrierem" során csak vénasszonyokkal találkoztam. Még a szülők se kísérték el a gyereket templomba, nemhogy fiatal nők.


A vallásoknak nincs jövője.

ápr. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:

16-os: nem talált. Kereszteltek gyerekként, de a szüleim nem részesítettek vallásos nevelésben, nagyszülői oldalról majd az egyik szülőmön keresztül voltam "lazán" kötődve a református egyházhoz.


Felnőttként tértem hivatalosan meg és lettem Krisztus hívő. Most bérmálkoztam.


Az tény hogy sokkal több az idős mint a fiatal, ezt én is észrevettem.

ápr. 17. 08:13
 18/47 anonim ***** válasza:
34%
Nem írtam, hogy te is gyerekként már vallásos voltál. Látom nem csak a csajozás nem megy, hanem a szövegértelmezés is 😅 nem baj, egyházakban nem kell gondolkodni, mindent el kell szépen hinni, amit a szószéken mondanak
ápr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
18-as: miért a nem vallásos lét annyival könnyebbé teszi az ismerkedést? Nekem nem vált be a "világi" vonalon való ismerkedés sem. Mitől könnyebb, jobb az? Legalább ezt írd meg.
ápr. 17. 08:21
 20/47 anonim ***** válasza:
41%

Odalépsz a vallásos csajhoz a mise után, az meg a már jól ismert szöveggel fog lekoptatni:

"Ember, most jövök a templomból!"

Felháborító! Még fel sem ébredtem a hipnózisból, te meg már meg is akarsz ....ni?

ápr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!