Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi minden férfi ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi minden férfi ezt?

Figyelt kérdés

Miért hiszik hogy a nőknél csak a pénzes emberek lehetnek sikeresek és a nők csak a pénzre utaznak?


Tényleg ennyire tárgyiasítani kell a kapcsolatokat?



ápr. 18. 12:47
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
36%
Nőként egy pasit se hallok erről picsogni pedig az ismerőseim nagyja férfi. Ez egy az itteni incelek agymenéseiből
ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
67%

Soha nem hittem ezt. Több sikerem is volt korábban és voltak kapcsolataim. Gazdag pedig soha nem voltam és annak ellenére, hogy vannak olyan nők akik tényleg a pénzre utaznak attól még a 95% nem lesz ilyen és aki hagyja magát lehúzni, az meg is érdemli. (Ismerős körökben láttam hasonlót.)


F

ápr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
74%

7, tudod a normális emberek meg tudják különböztetni a TV-t a valóságtól. Plusz te magad is a "legszebb csajokról" meg a "legcsinosabb nőkről" írsz a példáidban. Tehát nálatok a "nők" továbbra is csak az instamodell csajokat takarják, akiknek csak az esti szépségápolási rutinjuk kellékei annyiba kerülnek, mint egy havi átlag fizu. A fullextrás nők nem azért fektetnek annyit a külsejükbe, hogy aztán terézanyát játszanak egy csóró, dagat szalagmunkás mellett.

Az átlag nők továbbra is átlag pasikkal vannak együtt. Ha nem tudod mit jelent az "átlag", akkor javaslok egy gyors google keresést.

ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
34%

#11


Nem feltétlenül kell erről picsogni. Miért kellene?

Nagybátyám már 25 éves korában egy magas egzisztenciával rendelkező férfi volt. Ha tudta is, hogy a nők egy jelentős részének fontos a pénz, miért is kellett volna ezzel foglalkozni?! Az ő életére ennek semmi hatása nem volt.

Az inceleknek max annyiban van közük a témához, hogy nekik nincs pénzük, és ahelyett, hogy a meggazdagodásra törekednének, panaszkodnak.

Attól tehát, hogy egy férfi nem panaszkodik, még tudatában lehet annak, hogy ha ő egy raktárban pakolgatna, akkor a felesége nem ment volna hozzá.


#13


Nem tudom, hogy kik azok a "nálatok".

Én jelenleg nem vagyok egy full gazdag pasi, de nem vagyok incel sem. Átlag ember vagyok. Volt több barátnőm is. Nagy ívben teszek arra, hogy ki mit gondol/tesz a világban, csak a tényeket ismertem el.


Sákovics Diána pedig ezt írja:


"A nők viszont a férfiaknál inkább (nő: 97%, férfi: 74%) elvárták a biztos jövedelmet, és az is inkább fontos volt számukra, hogy partnerük sok pénzt keressen (nő: 67%, férfi:47%)"


Lásd itt: [link]


Sákovics cikke alapján a nők mindössze 3%-ának nem fontos a pénz.


Engem egyébként ez nem zavar. Eddig is volt csajom, ezután is lesz. De a kutatásból ez következik.

ápr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
69%
Jó, akkor előbb azt állapítsuk már meg, hogy mit jelent az, hogy valakinek "nem számít a pénz". Ha vidáman eléldegél a fürdőszoba nélküli putriban akkor nem számít neki a pénz, de ha már szeretne egy kádat meg meleg vizet, az anyagiasság? Aki szeretne egy normális életszínvonalat, ahol nem kell hónap végén számolni az aprót, el tudnak menni nyaralni, meg be tudják fizetni a gyereket valami sportra, az már aranyásó? Gyanítom igen, hiszen már azon folyamatosan megy a sírás, hogy a g_ci nőknek ki kell fizetni a kávéját az első randin. Szóval hol húzódik a határ? Milyen az a nő, akinek "nem fontos a pénz"?
ápr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 A kérdező kommentje:

2,5 teljesen egyetértek!


Az emberen van +5 kg és máris minden férfi kosarazza. Ez ilyen.. :)

ápr. 18. 14:32
 17/60 A kérdező kommentje:

15.


Amikor nem a pénzéért van a másikkal, mondjuk



Ez lenne a normális..

ápr. 18. 14:34
 18/60 anonim ***** válasza:
74%

"Egy 20 éves lány, aki még sehol sem tart az életben, nem várja el, hogy a pasija pénzes legyen (noha az egzisztenciára való törekvés már itt is alap), ezért ők általában még őszintébben tudnak szeretni."


Ezt azért mondod, mert neked a 20 éves csajszi kell.


Szerinted randin felezni fog veled egy 20 éves? Nem. Vagy tanul még, vagy nem keres jól. Te fogod a randikat állni. Ami nem baj neked, mert ✨20 éves✨.


Normális emberek a korral nézik azt is, hogy ne léhűtő legyél. Férfiak is. Senki nem akar párnak egy lusta idiótát, aki a havi bérét 2 hét alatt eltapsikolja.


A szeretet őszinteségéhez semmi köze annak, hogy buta vagy ahhoz, hogy tudd, mennyi minden számít egy kapcsolatban.

ápr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
86%

"A #2-es igazat mondott. A férfiak (többségének) tényleg a külső a legfontosabb egy nőben. Erről olvastam is, és a világban is ez a tapasztalat. #4 voltam."

Férfiként mondom, hogy a külső ott van a legfontosabbak között, na de kinek nincs? Nem jóbarátot, családtagot keresel, hanem igazi partnert, akivel nem csak olyan langyos víz a dolog, hanem úgy rendesen vonz külsőleg is.

ápr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
48%

"Amikor nem a pénzéért van a másikkal, mondjuk


Ez lenne a normális.."


Ez a normális. Legalábbis a normális emberek között. Az incel meg akármilyen pilles fantáziavilágokban lehet máshogy van.

ápr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!