Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi minden férfi ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi minden férfi ezt?

Figyelt kérdés

Miért hiszik hogy a nőknél csak a pénzes emberek lehetnek sikeresek és a nők csak a pénzre utaznak?


Tényleg ennyire tárgyiasítani kell a kapcsolatokat?



ápr. 18. 12:47
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
0%

"Csúnyának engem biztos nem tartana soha senki, mert én egy szép nő vagyok.Azt el tudom képzelni, hogy nem vagyok valakinek az esete, de csúnyának senki nem tart egy objektíven szép embert.

A nőket azért is nem fenyegeti ez a veszély, mert a férfiak olyan felszínesek, hogy ember számba sem vesznek egy olyan nőt, akit konkrétan csúnyának tartanak."

Ha nem látnám az "anonim" mellett a négy és fél zöld pipát, most tuti azt hinném, egy incel vagy, aki trollkodásból egybites gondolkodású elszállt nőnek adja ki magát.

ápr. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
33%

"Hidd el, a csúnya embereknek is van önkritikája, tudják magukról, hogy azok.Ők nem gondolják azt, hogy a szépségükért szeretik őket, hanej tisztában vannak vele, hogy a lelki értékeik miatt szeretik őket."

A mesében. A valóságban a többség által csúnyának tartott emberek többnyire tele vannak a külsejük miatti szorongással és frusztrációval, és pont nekik szokott leginkább számítani a környezetük visszajelzése, és főleg, hogy legalább a párjuk szépnek tartsa őket, ha már más nem.

ápr. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:

"Én sem vagyok csúnya nő, de sajnos minden férfi teljesen a külsőre megy. Nem számít ha valaki kedves, okos és odaadás. Sajnos a jó tulajdonságok teljesen a háttérbe szorultak "

Nem szorultak háttérbe. Bunkó, ostoba, önző nővel legfeljebb bunkó, ostoba férfi kezd komolyan. Azt kéne már észrevenni és elfogadni, hogy belső és külső egyaránt fontos, egyikkel nem tudod kiváltani a másikat.

ápr. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
35%
Amúgy szerintem ahogy lassan minden belső dolog uniszexé válik (egyre kevesebb az olyan erény, érték, tulajdonság, tevékenység, stb. amit vagy határozottan nőkhöz vagy határozottan férfiakhoz köt a felfogásunk), a jövőben még inkább fel fog értékelődni a külső, mivel lassan csak ez marad, ami megkülönbözteti a férfit a nőtől. Márpedig heteroszexuális kapcsolatnak pont az a lényegi eleme, hogy a felek közül az egyik férfi, a másik nő.
ápr. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 A kérdező kommentje:
44. Lassan az sem, a legtöbb férfi nem is férfiasan néz ki.. :)
ápr. 19. 07:35
 46/60 anonim ***** válasza:
39%

Nem hiszi ezt minden féri. Én sem hiszem, szerintem baromság.

Attól még hogy XY-nak van pénze, nem lesz vonzóbb a nők szemében. Egyáltalán honnét tudná bármelyik nő is hogy kinek mennyi pénze van? Mi a pénz alapvetően? A havi bevétel? Az összvagyon? Vagy inkább az számít mennyit költ az illető?

Ha a pénz számítana akkor ez alapján a logika alapján fizetés után hirtelen minden férfi vonzóbb lenne, nem igaz?

ápr. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:
46. Ez egy igazi férfi hozzáállása. Örülök, hogy van aki még így gondolkodik. :)
ápr. 19. 12:09
 48/60 anonim ***** válasza:
30%

45

Mondjuk ha kinézet alapján válogatod, hogy ki férfias, ki nem, akkor lehet innen jön a sok negatív tapasztalat.

46

Azért el lehet dönteni, meghív-e dolgokra, öltözet, milyen munkát csinál,stb. Ha valaki akarja, akkor ki tudja következtetni, hogy ki pénzes, ki nem

47

Ez mitől igazi férfi hozzáállás? Ilyen erővel mi az, hogy igazi férfi?

ápr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
0%

"Azért el lehet dönteni, meghív-e dolgokra, öltözet, milyen munkát csinál,stb. Ha valaki akarja, akkor ki tudja következtetni, hogy ki pénzes, ki nem"

Ez így van. A #46-os válasz csak ilyen fotellogikázós ködösítés a pénz mibenlétéről meg egyéb elvont dolgokról. A valóságban különböző infók alapján mindenki próbálja beskálázni a másik anyagi helyzetét, és ha a másik vélt helyzete nem üt meg egy bizonyos szintet, akkor felejtős lesz a dolog akkor is, ha minden egyéb tekintetben szimpatikus lenne.

ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
56%

#42 Magyarul ugyanazt leírtad, amit én.Miszerint a csúnya emberek tisztában vannak azzal, hogy hogy néznek ki.Pontosan erről van szó.

Egy csúnya emberrel ha kapcsolatba lép egy szép ember, akkor pont nem fogja érdekelni, hogy miért van vele, ha szereti a párja és megbecsüli.Ez olyan, mint mikor valaki megnyeri a lottót.Nem firtatja miért ő nyert, csak élvezi a nyereményt.

ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!