Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi minden férfi ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi minden férfi ezt?

Figyelt kérdés

Miért hiszik hogy a nőknél csak a pénzes emberek lehetnek sikeresek és a nők csak a pénzre utaznak?


Tényleg ennyire tárgyiasítani kell a kapcsolatokat?



ápr. 18. 12:47
1 2 3 4 5 6
 21/60 Leclerc ***** válasza:
32%

15. “ Aki szeretne egy normális életszínvonalat,” nem tudom feltűnt e az az apróság hogy Magyarországon élsz, és nem Amerikában. Ez egy összeszerelő üzem éhbérért, és nem lehetőségek hazája.


Így belegondolva egyébként, kb a kérdésre is ez a válasz. Az ország csóró, és nem igen van előrelépés.

Emiatt a férfiak komplexusosak.

ápr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
70%
21, ezzel nehéz vitatkozni. De még mindig az a helyzet, hogy függetlenül attól, hogy gazdaságilag mekkora trágyadomb az ország, az emberek nagy része még mindig párkapcsolatban él, tehát valahogy megoldják. Pont, hogy ketten könnyebb boldogulni, mint egyedül. Valaki fölveszi azt a sok csokot meg babavárót és nem az egyedülállók.
ápr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 Leclerc ***** válasza:
21%

21. Ahhoz képest hogy nehéz vele vitatkozni lepontoztatok…..

Az csóróság okozta önbizalomhiány meg nem múlik el szerintem a csoktol, se attól hogy lesz valakinek párja.

Ezt a rögtön beskatulyázást pedig visszautasítom, én nem mondtam hogy lehetetlenné teszi az ország hogy legyen párod.

ápr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 A kérdező kommentje:
23. Te pontosan miről beszélsz? Tökre eltértél a kerdestol is..
ápr. 18. 15:55
 25/60 anonim ***** válasza:
47%
#19 Nekem nőként például a külső az utolsó szempontok közt van.Egy csúnya férfihez is tudok vonzódni, tudom szeretni, HA olyan a személyisége, hogy képes megfogni, emellett nagyon jól bánik velem és mindent megtesz azért, hogy nekem jó életem legyen vele.
ápr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 Leclerc ***** válasza:
36%

24. Adott Magyarország. Ebben az országban emberek vannak akik csórók. Ezek az emberek olyan elmeállapotban vannak, hogy ez nekik problémákat okoz fejben. Önértékelési problémákat, önbizalomhiányt, és az ezek miatti szorongást úgy csökkentik, hogy ilyesmiket mondanak, és hisznek el magukban, hogy pl az xy biztos csak a pénz miatt van azzal bmws csávóal.

És még annyit hogy ezeken az magában nem változtat hogy éppenséggel az illetőnek van e csaja, vagy hogy kijönnek e hó végén a pénzből vagy se.

ápr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
37%
Megerősítem, hogy ez a tapasztalat...
ápr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
44%
Azért hiszik ezt, mert könnyebb rajtunk kívül álló dolgot hibáztatni, mint önmagunkat.
ápr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
15%

"Nekem nőként például a külső az utolsó szempontok közt van.Egy csúnya férfihez is tudok vonzódni, tudom szeretni, HA olyan a személyisége, hogy képes megfogni, emellett nagyon jól bánik velem és mindent megtesz azért, hogy nekem jó életem legyen vele."

Jó, hát mindenre van kivétel. (de egyébként még rólad is nehezen hiszem el, hogy ha összejönnél egy tiedhez hasonló hozzáállású pasival, teljesen boldog tudnál lenni azzal a tudattal, hogy igazából csúnyának tart téged)

ápr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:

26, na ezzel már egyetértek!


27, pontosan..

ápr. 18. 19:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!