Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi minden férfi ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi minden férfi ezt?

Figyelt kérdés

Miért hiszik hogy a nőknél csak a pénzes emberek lehetnek sikeresek és a nők csak a pénzre utaznak?


Tényleg ennyire tárgyiasítani kell a kapcsolatokat?



ápr. 18. 12:47
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
65%

"Magyarul ugyanazt leírtad, amit én. Miszerint a csúnya emberek tisztában vannak azzal, hogy hogy néznek ki."

Nem ezt írtam. Kezdjük ott, hogy veled ellentétben én nem beszélek objektívan csúnya emberekről, hanem csupán a többség által csúnyának tartott emberekről (akiket lehet, hogy egyesek semleges külsejűnek, vagy akár szépnek látnak). Az, hogy ki kit tart szépnek vagy csúnyának, szubjektív ízlés kérdése.

"Egy csúnya emberrel ha kapcsolatba lép egy szép ember, akkor pont nem fogja érdekelni, hogy miért van vele, ha szereti a párja és megbecsüli.Ez olyan, mint mikor valaki megnyeri a lottót.Nem firtatja miért ő nyert, csak élvezi a nyereményt."

Hát nagyon nem. Akit a párja csúnyának tart, az egyrészt ebből a szempontból értéktelennek érzi magát, másrészt örökké ott dolgozik benne a párja elvesztése miatti szorongás - hogy mi lesz, ha a másik egyszer csak arra jut, hogy neki mégiscsak fontos a külső. Ha a párod csúnyának tart, az ez egy nemkívánatos, feszültséggel teli állapot, amit senki nem akar magának. Ha nem tartozol a sokak által csúnyának tartott emberek (a továbbiakban: csúnya emberek) közé, akkor viszonylag könnyen elhiszed, hogy a párod nem tart csúnyának. Ha viszont igen, akkor pont, hogy ez egy nagyon érzékeny terület és nagyon kell a részéről a megerősítés, hogy ő nem tart csúnyának.

ápr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
0%

#51 "Nem ezt írtam"


De, ezt írtad.Ezek szerint azt sem érted, hogy miről beszélsz.

Attól, hogy valaki csúnyácska, még vonzódhat hozzá valaki és kívánhatja, szeretheti, ezáltal "negszépül" a szerelme számára.De szép nem lesz, senki nem fogja szépnek/jóképűnek tartani.Ez nem így működik.

Stephen Hawkingnak felesége volt, akit már úgy "nyomorékként" megcsalt az a szebb, csinosabb ápolónőjével és elhagyta a feleségét.Szerinted az a fazon azzal csajozott, hogy szépnek látták a nők?Szerinted ő szépnek hitte magát?

ápr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
25%

Mert 10-ből 5 nő ilyen, 3 foglalt, 1-nek nem tetszek a maradék 1 meg nekem nem tetszik. Igen 50-50%

Amikor mondom, hogy gyárban dolgozom rögtön lepattintanak. De mikor közlöm utána hogy Németországban, mi a beosztásom egyből más lenne a helyzet, ilyenkor én koptatom le a csajt. Megjegyzem nem vagyok Adonisideál

ápr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:
53. A hozzáállásod undorító.. gondom kihat a külsődre is!
ápr. 20. 13:10
 55/60 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ez azért van mert a legtöbb nő nem titkolja azt hogy neki igenis olyan pasi kell aki rendelkezik saját lakással és autóval, így meg nyílván annak a pasinak a pénze is sok mert nem legalja munkát vállal. Legtöbb nőt valahogy a jól öltözött és márkás ruhákban járó pasikkal látom többet. Én nem hordok márkás ruhát a hajam is átlagos sajna a magaságom nem a legjobb (170 cm) így én velem nem állnak le komolyabban a nők. Lehet ha márkásabb ruhákat hordanék vagy valami stílusos frizurát csináltatnék akkor jobb lenne a helyzetem a nőknél, de nekem így jó. Mások miatt meg nem szeretnék megváltozni, akkor leszek inkább egyedül!
ápr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:

53-as nem írt hülyeséget, miért pontoztátok le?

Amúgy meg ha a nők nem a pénzre mennek mert ilyen is van akkor pedig a külsőt fogják nézni ahogyan azt az előző válaszomban írtam.

Igényekkel teli felszínes világot élünk sajnos. Itt lenned kell valakinek vagy különben a kutya sem fog felfigyelni rád!

ápr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
19%
Amikor "minden férfi" hisz valamit, akkor érdemes rápróbálni a mondatra azt is, hogy egyedül csak rólad hiszik esetleg. Van, hogy összeáll a kép.
ápr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 A kérdező kommentje:
57. Rólam aztán nagyon nem, de kb mindenhol ezt írják, itt is. :)
ápr. 20. 19:09
 59/60 anonim ***** válasza:
100%
Ó, várj, a gyakori egy eléggé sajátos párhuzamos univerzum, itt másfél millás nettó alatt fel se kel senki, állatait gyermekként kezeli, brokesz hatvan centi félbe hajtva, és êlhető az ország, mert nagyvárosokban jónak tűnő autók parkolnak a Penny előtt...
ápr. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
80%

"Stephen Hawkingnak felesége volt, akit már úgy "nyomorékként" megcsalt az a szebb, csinosabb ápolónőjével és elhagyta a feleségét.Szerinted az a fazon azzal csajozott, hogy szépnek látták a nők?Szerinted ő szépnek hitte magát?"

Stephen Hawkingról elég sok mindent lehet mondani, de hogy hülyére csajozta volna magát, azt aligha. Az első feleségét még egészséges állapotban ismerte meg, aztán ahogy romlott az állapota, úgy lett egyre feszültebb a házasság. A feleségének évekig tartó viszonya volt más férfival, még a hetvenes évek második felében - jóval azelőtt, hogy Hawkingék életében megjelent volna az a bizonyos ápolónő, akiből aztán az (akkor már világhírű, celeb státuszú) tudós második felesége lett. Akivel egyébként kívülállók szerint bántalmazó jellegű volt a kapcsolat, még a rendőrség is nyomozott, mivel Hawkingnak rendszeresek voltak a gyanús fizikai sérülései. És végül el is vált tőle is.

ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!