Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi minden férfi ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi minden férfi ezt?

Figyelt kérdés

Miért hiszik hogy a nőknél csak a pénzes emberek lehetnek sikeresek és a nők csak a pénzre utaznak?


Tényleg ennyire tárgyiasítani kell a kapcsolatokat?



ápr. 18. 12:47
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
58%

#29 Csúnyának engem biztos nem tartana soha senki, mert én egy szép nő vagyok.Azt el tudom képzelni, hogy nem vagyok valakinek az esete, de csúnyának senki nem tart egy objektíven szép embert.

A nőket azért is nem fenyegeti ez a veszély, mert a férfiak olyan felszínesek, hogy ember számba sem vesznek egy olyan nőt, akit konkrétan csúnyának tartanak.

ápr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
43%
#29 Még ez lemaradt.Hidd el, a csúnya embereknek is van önkritikája, tudják magukról, hogy azok.Ők nem gondolják azt, hogy a szépségükért szeretik őket, hanej tisztában vannak vele, hogy a lelki értékeik miatt szeretik őket.Pláne akkor, ha maguknál sokkal jobb kinézetű párjuk van.
ápr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
19%
31 A 2. bekezdésed pont akkora általánosítás, mint a kérdés, túlzol.
ápr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
69%
33, fáj az igazság, mi?
ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
22%

34

Pont annyira, mint az incelek igazsága 😂

ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 Leclerc ***** válasza:
30. Elsőre is ezt mondtam…….
ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
51%

A nők a magabiztos férfiakat kedvelik, azt hiszem ez vitathatatlan.

A magabiztos férfi jó anyagi háttérrel rendelkezik, a csóró férfi jellemzően nem magabiztos.



A kérdés megválaszolva.

ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 A kérdező kommentje:

31,32


Pontosan ugyanígy vagyok! Végre valaki, aki hasonló elveket vall mint én.


Én sem vagyok csúnya nő, de sajnos minden férfi teljesen a külsőre megy. Nem számít ha valaki kedves, okos és odaadás. Sajnos a hó tulajdonságok teljesen a háttérbe szorultak .. :(

ápr. 18. 22:49
 39/60 anonim ***** válasza:

Például, amikor én kavartam a munkahelyem egyik legjobb csajával, miközben a cég tulaja is folyatta rá a nyálát, akkor én ezt gondoltam? Vagy szerinted én nem vagyok férfi? 🤣


Ha volt is pénzem, hamar elköltöttem, de gazdag sosem voltam. Viszont mindig szép barátnőim voltak, és most szép feleségem van. Nem mondom, hogy nem élek jól, de vagyont egyáltalán nem halmoztam fel.


Szóval ha körülötted minden férfi ilyen, akkor te válogatod rosszul a baráti körödet.

ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:

38

Ahogy az inceleknek szokás mondani, nézz ki a világba, látni fogod, hogy nem minden pasi járkál top modell csajokkal.

ápr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!