Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igaz, hogyha valaki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogyha valaki nagyon akar párkapcsolatot annak nem jön össze és, ha elegendi akkor sokkal több esélye lesz találni?

Figyelt kérdés
Mert én úgy érzem, hogy eddig nagyon akartam és sokat ártottam magamnak ezzel. Arra törekszem, hogy ne akarjam annyira.
febr. 8. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Persze, hogy akarod, de nem csak ez az egy téma/életterület van az életedben. Lehet, hogy most nem ennek van itt az ideje. Majd eljön később. Most foglalkozz más dolgokkal, amiket szeretsz, és örömöt adnak neked.
febr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Elengedtem. Soha nem is akartam, most foleg nem. Nincs is.
febr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Igen mert megérzik ha görcsös vagy, és az nem szimpi. Ha elengeded akkor lazábban viselkedsz.
febr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

Ez nem egy 100%, hogy ez így működik válasz, de pont ilyenre van egy jó példám.

Egy gimis barátom nagyon akart barátnőt, de sosem jött össze neki. Mindig bejött neki valaki, de sosem lépett igazán semmit, pedig bejött a lánynak. Valahogy mindig rágörcsölt az egészre, és szerintem ezt lehet érezni a másikon. Később együtt mentünk egyetemre, az említett csaj is oda jelentkezett. A barátomnak nagyon nem volt való az a szak, szegény ki is bukott, mert átrakták volna fizetősre.

Aztán elkezdett dolgozni, próbálkozott más csajokat összeszedni, bárkit, de semmi.

Nemrég úgy volt vele, hogy elege van, feladja, nem kell neki barátnő, el van anélkül is.

Most jelentkezett egy egyetemi képzésre, és találkozott egy aranyos lánnyal, és összejöttek. A barátom akkor volt 23 éves. Most először komolyabb barátnője.

(Amit nem teljesen értek, mert nem néz ki rosszul, bár nem az én esetem, de amúgy nagyon aranyos és figyelmes. Csak egyáltalán nem volt önbizalma, és mindenre rástresszelt.)

febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Főként otthoni programokkal töltöm az időmet, mint film, sorozatnézés, játékok, macskázás, olvasás, főzés, de kimozdulni is szeretek, szerencsére jó barátaim vannak és néha én szervezek programokat, de nem is vágyom többre. Emlékszem többször volt olyan, hogy azért kezdtem el új hobbikba, mert szerettem volna társat találni. Na ilyet többet nem teszek nem éri meg, ha nem élvezem.
febr. 8. 11:25
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem ettől függ. Sokkal inkább szerencse kérdése. 30 fölötti nő vagyok, tehát ha mondjuk 15 éves kortól számítjuk, akkor közel 2 évtizede aktuális a téma. Ez alatt a hosszú idő alatt volt mindenféle hozzáállás: görcsös akarás és keresés, laza elengedés, olyan jellegű elengedés is, hogy most épp kisebb gondom is nagyobb ennél, és végül jelenleg keserű, lemondó beletörődés. SEMMIT nem számított. Bárhogy álltam hozzá, bármit csináltam, nem jött össze. Ellenben több olyan eset is volt, hogy "csak" jókor kellett volna lennem jó helyen vagy ha én találkoztam volna előbb XY-nal, nem a meglévő párja, akkor talán (persze ez nem biztos) most mi lehetnénk jók együtt... Ilyeneken ezerszer több múlik.
febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Ha valakiben nincs semmi, ami felkelti egy nő figyelmét, akkor tök mindegy, mit csinál.
febr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%

Nincsenek szabályok. Sosem tudjuk, mit hoz a következő perc.


Ha nagyon nyomul, erőlteti valaki, az viszont riasztó.


Hagyni kell időt, nem szabad önzőn csak saját magáról beszélnie. Aki nem kíváncsi a másikra, az egyedül marad.

febr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
10 éve elengedtem már mégsem jön össze...
febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

Akkor jön amikor legkevésbé számítasz rá ...


Ez a legnagyobb kamu és árverés. Vagy jön vagy nem de tenni kell érte és ha teszünk is évek munkája míg valahogy a közelébe érünk de akkor sincs semmi garancia ..


37f incel

febr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!