Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze egy párkapcsolat sem már évek óta?

Figyelt kérdés

Alapvetően vonzó, csinos, sportos nő vagyok, sok férfinak tetszem és ezek rendszerint átlag feletti pasik, akiknél sosem én kezdeményezek, tehát arra sem lehet fogni a dolgot, hogy én tenném túl magasra a mércét. Van diplomám, nincsenek káros szokásaim (évi pár bulin kívül), szeretek nevetni, jókedvű vagyok alapból, és nagyon értelmesnek is tartanak. Szex terén nyitott vagyok és magas a libidóm, de nyitott kapcsolat/többes szex meg fura fétisekre nem vagyok vevő, tehát nem vagyok túl “szabados” és nem is szexelek addig, amíg meg nem ismerem a másikat. Párkapcsolatban bőbeszédű vagyok, de jó hallgatóság is, törődő, bújós, de ha valami zavar, azt is igyekszem egyből megbeszélni, szóval nem hiszem, hogy olyan szar lehet velem együtt lenni, de ki tudja :D Nem vagyok kontrollmániás, nem féltékenykedek ok nélkül, tudok sütni, főzni, rendszerető vagyok.


Csak az utóbbi fél évben ez az állás: két kollégám hívott randira, egyikkel szexkapcsolat lett belőle, mert nagyon vonzódunk egymáshoz, de pár dolog miatt nem járnánk. A másikkal valahogy félreérthettük egymást és a 2. randi után több tali nem lett, pedig érezhetően nagyon megvolt a szimpátia, nagyon sokmindenben egy nevezőn voltunk, meg is csókolt, régóta tetszettem már neki stb. Aztán Tinderről volt 2 randim, az egyikkel nem volt meg a kémia, inkább barátinak érződött a dolog, a másiknak nem tetszett, hogy van macskám. Aztán kb. 2 hónapig jártam egy gazdag idősebb pasival, hiába hordozott a tenyerén és volt meg a szellemi összhang, nem kívántam eléggé szexuálisan, így vele én szakítottam. Ezután egy buliban 2 pasit is megismertem egymás után, akik randira hívtak: az egyik csak szexet keresett és ő nekem túl szabados is lenne (orgiázik meg ilyenek, nekem ez szóba se jöhet, más az értékrendem), a másikkal voltam vagy 6-7 randin, de annak is csak úgy valamiért vége lett, pedig nagyon úgy éreztem, hogy kedvel, érdekes programokra vitt el, napjában vagy 3x telefonáltunk, szóval egyértelműen bejöttem neki, mégis felszívódott.


Ez csak az utóbbi fél év! Még sorolhatnám az azelőtti 2-3 év termését is, de kb. ugyanez. Most már totál tanácstalan vagyok, már lassan ott tartok, hogy nincs is értelme próbálkoznom, mert úgysem kellek senkinek. Nem értem, miért nem alakul ki soha tartós dolog, mit rontok el. Van más is ilyen helyzetben?



ápr. 28. 10:02
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
Ja meg pl. azok is barátnőim, akik most párkapcsolatban vannak, kb. 1 hónap után adták be a derekukat. Úgyhogy szerintem ez inkább pozitív hosszútávon nézve.
ápr. 28. 10:38
 12/54 A kérdező kommentje:
Igaz tavaly volt egy olyan, akivel 2. randin lefeküdtem, és 3 hónap után megcsalt. Úgyhogy tökmindegy, mit csinálok, mindig az a vége, hogy vége🤣
ápr. 28. 10:42
 13/54 anonim ***** válasza:
9%

Keresek partnert, laza kapcsolatra, olyat, mint te. Nem elsőre szexet, hanem baráti, bújós, értelmes viszonyt, de nem párkapcsolatot.


Nem fogok nyomulni, ha írsz, szívesen ismerkedem veled.


Köszönöm!


Budapesti férfi

ápr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudok hasznosat válaszolni a kérdésedre, csak annyit hogy nekem valamiért az eddig írottak alapján nem vagy szimpi..

Lehet előbb utóbb más is erre döbben rá …

ápr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
14%
Túl sok vagy, téged olvasni is fáj. Erre senkinek nincs szüksége.
ápr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:

#14 de pontosan mi miatt? Értékelem az építő kritikát, nyugodtan fogalmazd meg, mi miatt. Persze mindenkinek nem lehet szimpinek lenni + itt pár komment alapján nehéz lenne bárkit is megismerni, de azért mondd :D


#13 nem keresek laza kapcsolatot.

ápr. 28. 10:58
 17/54 A kérdező kommentje:
#15 amúgy mondjuk te meg jó bunkó vagy, hogy ilyet írsz egy idegennek. Mit szólnál, ha te írnád le a bánatod és úgy reagálna valaki, hogy “téged olvasni is fáj”? Empátia szorult beléd?
ápr. 28. 11:00
 18/54 anonim ***** válasza:
61%
Én valahogy úgy érzem az írásodból, hogy nem vagy annyira kíváncsi másokra, nehezen tolerálod, ha valaki másképp gondol dolgokat és túl magasra emelted az ingerküszöböd.
ápr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
24%

Kezdésnek ha komoly kapcsolatra vágy, ne legyen szexkapcsolatod. Képtelenség ismerkedni valakivel, amíg valaki más kezelget.


Írtad sok nálad jobb férfi kezdeményez. Velük mi történt? Évek alatt 6 férfivel ismerkedni nem túl sok.

ápr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
9%

Érdekelsz, szívesen megismerkedem.

Beszélgessünk, ismerkedjünk.


Írj, adj gmail címet, s vágjunk bele ;)


Köszönöm!


B

ápr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!