Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze egy párkapcsolat sem már évek óta?

Figyelt kérdés

Alapvetően vonzó, csinos, sportos nő vagyok, sok férfinak tetszem és ezek rendszerint átlag feletti pasik, akiknél sosem én kezdeményezek, tehát arra sem lehet fogni a dolgot, hogy én tenném túl magasra a mércét. Van diplomám, nincsenek káros szokásaim (évi pár bulin kívül), szeretek nevetni, jókedvű vagyok alapból, és nagyon értelmesnek is tartanak. Szex terén nyitott vagyok és magas a libidóm, de nyitott kapcsolat/többes szex meg fura fétisekre nem vagyok vevő, tehát nem vagyok túl “szabados” és nem is szexelek addig, amíg meg nem ismerem a másikat. Párkapcsolatban bőbeszédű vagyok, de jó hallgatóság is, törődő, bújós, de ha valami zavar, azt is igyekszem egyből megbeszélni, szóval nem hiszem, hogy olyan szar lehet velem együtt lenni, de ki tudja :D Nem vagyok kontrollmániás, nem féltékenykedek ok nélkül, tudok sütni, főzni, rendszerető vagyok.


Csak az utóbbi fél évben ez az állás: két kollégám hívott randira, egyikkel szexkapcsolat lett belőle, mert nagyon vonzódunk egymáshoz, de pár dolog miatt nem járnánk. A másikkal valahogy félreérthettük egymást és a 2. randi után több tali nem lett, pedig érezhetően nagyon megvolt a szimpátia, nagyon sokmindenben egy nevezőn voltunk, meg is csókolt, régóta tetszettem már neki stb. Aztán Tinderről volt 2 randim, az egyikkel nem volt meg a kémia, inkább barátinak érződött a dolog, a másiknak nem tetszett, hogy van macskám. Aztán kb. 2 hónapig jártam egy gazdag idősebb pasival, hiába hordozott a tenyerén és volt meg a szellemi összhang, nem kívántam eléggé szexuálisan, így vele én szakítottam. Ezután egy buliban 2 pasit is megismertem egymás után, akik randira hívtak: az egyik csak szexet keresett és ő nekem túl szabados is lenne (orgiázik meg ilyenek, nekem ez szóba se jöhet, más az értékrendem), a másikkal voltam vagy 6-7 randin, de annak is csak úgy valamiért vége lett, pedig nagyon úgy éreztem, hogy kedvel, érdekes programokra vitt el, napjában vagy 3x telefonáltunk, szóval egyértelműen bejöttem neki, mégis felszívódott.


Ez csak az utóbbi fél év! Még sorolhatnám az azelőtti 2-3 év termését is, de kb. ugyanez. Most már totál tanácstalan vagyok, már lassan ott tartok, hogy nincs is értelme próbálkoznom, mert úgysem kellek senkinek. Nem értem, miért nem alakul ki soha tartós dolog, mit rontok el. Van más is ilyen helyzetben?



ápr. 28. 10:02
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:
#30 köszi. Igen az simán lehet, hogy túl gyorsan váltok, nem adok időt magamnak és a csalódások miatt már alapból is negatívan állok az ismerkedésekhez, már az elején elkönyvelem, hogy úgyse lesz tartós, miért is akarna velem járni, biztos ő is rámun hamar stb. És lehet tudat alatt pont ezzel rontom el.
ápr. 28. 11:46
 32/54 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez egyébként érződik az ismerkedésben, ha a másik fél nem kíváncsi rád igazán vagy nem látni, hogy szeretne veled lenni. Persze más neten írogatni és más az, hogy találkoztok egymással. De igen, sajnos ez probléma lehet, ha ezt sugárzod tudat alatt, hogy úgyse lesz ebből sem semmi.


Én szerintem adj időt magadnak és ne ismerkedj vagy ne próbálkozz ennyire kényszeresen. Ha jön valaki aki tényleg szimpatikus akkor beszélgess vele és esetleg találkozzatok. Aztán majd alakul, ha nem akkor pedig az sem baj, csak ne legyen benne az a kényszer érzet, hogy nekem pár kell, és majd ő lesz a szerelmem és idealizálom már előre, aztán ha mégse olyan, mint az idealizált képed akkor jön az úgy sem működik, úgyis csak szexet akar.. stb..


Nem mondom, hogy feltétlen meg kell fogadni a tanácsom, mert valószínűleg te tapasztaltabb vagy kapcsolatok terén, mint én, de hátha segít azért.


Az meg hogyha már az elején nem mutat feléd érdeklődést a másik az egy intő jel. Az is, ha nagyon a szexualitásra tereli a szót/témát, mert akkor nem komolyat akar.

ápr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:
Ha mutat bőven érdeklődést az elején, akkor is már azon kattogok, hogy tuti nála is csak pár hétig fog ez tartani, utána megun, kidob…és így igazán már nem is merek elkezdeni kötődni senkihez.
ápr. 28. 12:01
 34/54 anonim ***** válasza:
66%

Szóval nálad is vannak kötődésből eredő problémák..

pacsi🖐


(Innentől kezdve szerintem teljesen érthető, hogy nehezen megy a komoly kapcsolat kialakítása.)

ápr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:
Igen, bennem van egy erős félelem attól, hogy beleszeretek valakibe, aztán egyik napról a másikra kiszeret belőlem/megun/megcsal stb. És soha nem akarom ezt a fájdalmat újra átélni. Vagy pl. arra is szoktam gondolni, hogy miért pont velem akarna lenni, biztos találna szebb lányt is, pedig mint írtam, én se vagyok csúnya. Nem tudok bízni abban, hogy tényleg engem akar, odavan értem…pedig régebben voltak ilyen kapcsolataim, csak 20 éves fejjel még nem tudtam megbecsülni őket, még tapasztalni akartam. Hát, tapasztaltam😂
ápr. 28. 12:15
 36/54 anonim ***** válasza:
82%

33, ezek a kattogások valahogy biztosan meglátszanak rajtad egyébként, csak ilyen teljesen megfoghatatlanul. Non-verbális jelzések, kisugárzás. Több önbizalomra lenne szükséged. A pasik amúgy nagyon nagyon megérzik, ha a nő görcsösen akar valakit magának, még ha egyébként amúgy máshogy is adja elő magát. Jó szimatuk van ehhez.

Szerintem első körben sokat kellene magadon dolgoznod, önismeret, önfejlesztés, önértékelés. Aki rendben van magával, az nagyon vonzó tud lenni, az önbizalom a legvonzóbb kb minden férfi számára. De ezt csak komoly belső munkával lehet elérni.

Hidd el, ha belül megváltozik az ember, hirtelen minden megváltozik körülötte. Más típusú emberek kezdenek el vonzódni hozzá stb. Lehet, hogy neked is vannak olyan sémáid, amikről nem is tudsz, tudat alatt hasonló személyiségű pasikat fogsz ki. Lehet olyanokat, akik valamiért elérhetetlenek.

Szerintem terápia keretében érdemes lenne ezen dolgoznod, vagy ha nincs rá anyagi lehetőséged, akkor legalább önfejlesztő könyvek segítségével. Én ezzel kezdeném: Kerner Tibor: Sziklaszilárd önbecsülés. Ingyenesen letölthető úgy tudom.

A másik, hogy alaposan meg kellene fogalmaznod, hogy milyen férfira is vágysz. Mik azok a sarkalatos pontok, amikben nem szeretnél kompromisszumot kötni, milyen jövőképe, érdeklődése legyen, milyen legyen az értékrendje. Amíg ezek nincsenek meg, a fókuszod is teljesen szétszóródik. Ha megvan a típus, akit keresel, hirtelen elkezdesz felfigyelni az ilyen típusú férfiakra.

A randikon meg csak lazán, ne gondolkodj úgy, hogy na most vagy soha, vagy hogy végre ő lesz az igazi? Ha ez nem jön össze, semmi gond, vannak még más lehetőségeid is. A pasik imádnak versengeni, vadászni, jó ha érezhető, hogy te nem görcsölsz, mert sok a választási lehetőséged és tisztában vagy az értékeiddel. Élvezd magát a játékot, a párkeresést. Tekints rá úgy, hogy egy újabb tapasztalattal gazdagodsz.

25 voltam egyébként.

ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
69%

De hogyha majd valaki megszereti a személyed akkor pont nem fogja az érdekelni, hogy találhatna szebb lányt vagy vannak szebb lányok is,(mindenkitől van valaki számára olyan aki aki nem szebb) mert te lesz az aki mellett lenni akar és nem csak azért lesz veled, mert ott a külsőd, hanem a belsőd és a személyiséged miatt is. A komoly kapcsolatban általában a belső a meghatározó és a személyiség.


Lehet kicsit alul is értékeled magad, mert ha ennyire körül donganak a férfiak, akkor valószínűleg vonzó lány vagy.

ápr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
88%

*aki neki szebb

Bocs, ezt akartam írni. ^^

ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:
Háát azért azt nem hiszem, hogy bármi görcsösség lenne bennem, mert nem vagyok rágörcsölve, sőt az akaszkodós szöges ellentéte vagyok. Ilyen 80-20 arányban hagyom nekik az elején, hogy ők írjanak rám, ők hívjanak fel, ők kezdeményezzék a randikat, ebből szerintem max. inkább elérhetetlennek tűnhetnék, semmint akaszkodós görcsösen kapcsolatot akarónak.
ápr. 28. 12:29
 40/54 A kérdező kommentje:
#37 igen, mert én abban mérem az értékem, hogy mennyien akarnának járni velem, nem abban, hogy mennyinek tetszik a külsőm :D Hiába a jó külső, ha azt érzem, hogy a személyem meg nem kell :(
ápr. 28. 12:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!