Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze egy párkapcsolat sem már évek óta?

Figyelt kérdés

Alapvetően vonzó, csinos, sportos nő vagyok, sok férfinak tetszem és ezek rendszerint átlag feletti pasik, akiknél sosem én kezdeményezek, tehát arra sem lehet fogni a dolgot, hogy én tenném túl magasra a mércét. Van diplomám, nincsenek káros szokásaim (évi pár bulin kívül), szeretek nevetni, jókedvű vagyok alapból, és nagyon értelmesnek is tartanak. Szex terén nyitott vagyok és magas a libidóm, de nyitott kapcsolat/többes szex meg fura fétisekre nem vagyok vevő, tehát nem vagyok túl “szabados” és nem is szexelek addig, amíg meg nem ismerem a másikat. Párkapcsolatban bőbeszédű vagyok, de jó hallgatóság is, törődő, bújós, de ha valami zavar, azt is igyekszem egyből megbeszélni, szóval nem hiszem, hogy olyan szar lehet velem együtt lenni, de ki tudja :D Nem vagyok kontrollmániás, nem féltékenykedek ok nélkül, tudok sütni, főzni, rendszerető vagyok.


Csak az utóbbi fél évben ez az állás: két kollégám hívott randira, egyikkel szexkapcsolat lett belőle, mert nagyon vonzódunk egymáshoz, de pár dolog miatt nem járnánk. A másikkal valahogy félreérthettük egymást és a 2. randi után több tali nem lett, pedig érezhetően nagyon megvolt a szimpátia, nagyon sokmindenben egy nevezőn voltunk, meg is csókolt, régóta tetszettem már neki stb. Aztán Tinderről volt 2 randim, az egyikkel nem volt meg a kémia, inkább barátinak érződött a dolog, a másiknak nem tetszett, hogy van macskám. Aztán kb. 2 hónapig jártam egy gazdag idősebb pasival, hiába hordozott a tenyerén és volt meg a szellemi összhang, nem kívántam eléggé szexuálisan, így vele én szakítottam. Ezután egy buliban 2 pasit is megismertem egymás után, akik randira hívtak: az egyik csak szexet keresett és ő nekem túl szabados is lenne (orgiázik meg ilyenek, nekem ez szóba se jöhet, más az értékrendem), a másikkal voltam vagy 6-7 randin, de annak is csak úgy valamiért vége lett, pedig nagyon úgy éreztem, hogy kedvel, érdekes programokra vitt el, napjában vagy 3x telefonáltunk, szóval egyértelműen bejöttem neki, mégis felszívódott.


Ez csak az utóbbi fél év! Még sorolhatnám az azelőtti 2-3 év termését is, de kb. ugyanez. Most már totál tanácstalan vagyok, már lassan ott tartok, hogy nincs is értelme próbálkoznom, mert úgysem kellek senkinek. Nem értem, miért nem alakul ki soha tartós dolog, mit rontok el. Van más is ilyen helyzetben?



ápr. 28. 10:02
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:

#19 1. Most nem “kezelget” senki, de ha kezelgetne se tudna róla a randipartner, ahogy én se tudok arról, hogy ő szexelget-e mással, tehát ez nem lehet ok arra, hogy ne jöjjön össze a kapcsolat. 2. Nem nálam jobb pasik kezdeményeznek, ilyet hol olvastál vagy ez honnan jött..? Velem egy szinten vannak. 3. Nem évek alatt volt 6 férfi, hanem az utóbbi fél évben.


Najó hagyjuk, ide kár volt kérdést kiírni, mert a fele vagy el se olvassa, vagy nem is tanácsot adni jön ide, hanem kiadni magából a saját rosszindulatát😂A pár viszonylag hasznos választ azért köszönöm!

ápr. 28. 11:11
 22/54 anonim ***** válasza:
24%
Te hány pasival voltál eddig?
ápr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
85%

#21


Most ez így nekem kezd nagyon fura lenni.


"de ha kezelgetne se tudna róla a randipartner"


Ez szerintem egy azonnali red flag. Nem randiznék olyannal (ha megtudom, hogy mással tart fent szexkapcsolatot). Komoly ismerkedés gyanánt semmi keresnivalója egy ilyennek az ő életében és az enyémben sem.

ápr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
65%

21: Pontosan ez a mentalitás a probléma, hogy fogalmad nincs miért rossz úgy ismerkedni, miközben valaki mással vagy szexkapcsolatban.


Kiírásban írtad, hogy átlag feletti férfiak kezdeményeznek nálad, miközben te nem vagy átlag feletti. Sose volt normális párkapcsolatod, nincs önbecsülésed, nem tudod mit akarsz és képtelen vagy belátni hogy bőven van veled probléma.


Mindaddig kár kérdést kiírni, amíg nem foglalkozol azokkal a válaszokkal, melyek ellentmondanak neked, mert semmi se fog változni.

ápr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
77%

Nő vagyok. Tudom, te párkapcsolatot szeretnél, szóval kb semmit sem fog érni, amit írok, de talán láthatsz egy másik perspektívát is a helyzetedre vonatkozóan.

Szerintem ne görcsölj rá és élvezd az életet. Élvezd ki, hogy fiatal vagy és csinos, hogy magas a libidód, és lehet sok szexuális tapasztalatod. Én irigylem azokat az afférokat, amiket itt felsoroltál, randizgatás, szex stb. Nem tudom ezt hogy lehet megunni egyáltalán? Alig várom, hogy végre belecsaphassak én is a lecsóba. Eddig túlságosan leterhelt a munka.

Új embereket megismerni, új élményeket szerezni. Nem igazán szeretnék elköteleződni, mert ez az életforma túl vonzó nekem. Én minden energiámmal a saját önálló életemet építem, vállalkozások, lakásvásárlás, hobbik, egyéb életcélok, ott van az edzés, egészséges életmód, ami egy külön szelete az életemnek, nekem nem lenne energiám, motivációm, hogy egy pasi teljesen lekösse a figyelmem. Tökéletes egy-egy megbízható szexkapcsolat, közben folyamatosan társkeresőzöm, ha akad egy-egy jó parti, akire kíváncsi vagyok, szívesen elmegyek a randira, élvezem a közös programokat, hogy új emberekkel ismerkedhetek meg, új helyekre mehetek el. Irigyellek a fix szexpartner miatt is, ilyet is nagyon nehéz találni, mert azért én sem fűvel, fával és kell az erős kémia, bizalom. Szerencsére már nekem is alakul végre egy. :)

ui: én egyébként irtózom a házasság gondolatától is, és gyereket sem szeretnék

ápr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
67%

Nekem úgy tűnsz, mint aki ilyen szociális pillangó és várja mindig a kapást. Ha nem is tudatosan, de valószínű ezt sugárzod. Nyilván erre rárepülnek a férfiak.

Már az első passzusban ahogy leírtad magad, csak fényezés. Valahol van benned pedig egy nem is kicsi bibi, ha hosszútávon nem marad nálad senki.

Nyilván nem mindenkivel passzolhatunk, de ez valahogy már nálad feltűnő.

Írtad hogy randizgattál egy “idősebb gazdag” pasival. Ez a te történetedben milyen fontos szerepet játszik? Mintha valami privilégium lenne. Írhattad volna, hogy volt olyan akivel a kémia részedről nem volt meg és te pattintottad le.

2 pasit is megismertél valami buliban. Egy nem lett volna elég?

A barátnőidet emlegeted és nem pozitív visszhangban. Hogy bezzeg ők így meg úgy, miközben egyik sárkánynabb vagy könnyebben kapható mint te. Ez nem szimpi.

Valami főnyereménynek tartod magad, de valamivel mégis elriasztasz nem egy pasit magad mellől. És görcsösnek is tűnsz, mint akinek életcélja A FÉRFi találása, úgy hogy neked se jó semmi.

#14es voltam

ápr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
88%
25-össel nagyon egyetértek én is nőként. Ronda vagyok és már nem is fiatal (33 leszek), az én szemszögemből nézve pláne nagyon szerencsés vagy, élvezd ki a jó lehetőségeidet! A komolyabb dolgokat illetően hatalmas szerepe van a szerencsének, aminek meglétét (vagy hiányát) úgysem tudod érdemben befolyásolni, nem rajtad múlik, szóval hiába is szeretnél tenni érte, meg gondolkozol azon, hogy mit kellene esetleg változtatnod, ezzel sajnos nem leszel előrébb, csak görcsös leszel tényleg.
ápr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:

Amúgy itt néhány ember nem tud olvasni vagy csak játssza a hülyét, hogy fárasszon agyilag?😀


#23 mint írtam, nincs szexkapcsolatom, de nyugodtan írd le még háromszor, hogy ha LENNE, akkor neked ez red flag lenne. Megnyugtatlak, nekem is az lenne🤣


#24 másold be légyszi hol írtam olyat, hogy én nem vagyok átlag feletti külsejű. Kérdés első mondata: “Alapvetően vonzó, csinos, sportos nő vagyok, sok férfinak tetszem és ezek rendszerint átlag feletti pasik, akiknél sosem én kezdeményezek, tehát arra sem lehet fogni a dolgot, hogy én tenném túl magasra a mércét.”


#25 egyébként totál igazad van. Lehet nekem se kéne erőltetni ezt az egész párkapcsolatosdit, mert csak a szívás van vele, de azért szokott hiányozni az érzés, hogy szeretve legyek és szerethessek.

ápr. 28. 11:31
 29/54 A kérdező kommentje:
#27 köszi, végülis igen, lehet úgyis nézni, hogy milyen szerencsés vagyok, hogy ilyen sok és helyes pasinak tetszem. Nyilván jól is esik a figyelem, kinek ne esne, de hidd el itt is el lehet jutni olyan szintre, hogy inkább lenne csak egy, de azzal egy jól működő kapcsolat :D
ápr. 28. 11:35
 30/54 anonim ***** válasza:
89%

#28


Én most írtam először ilyet le, hogy nem jó úgy komoly kapcsolat gyanánt ismerkedni, hogy szexkapcsolatod van. Valaki másnak írtad, hogy nem tudna róla a randi partnered.. mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne. De mindegy is.


Én még mindig azt gondolom, hogy nem hagysz időt a megismerés szakasznak és talán túl gyorsan lépsz. Jó, okéé.. ami nem megy, azt nem kell erőltetni és húzni egymás idejét sem. Azzal sincs baj, ha éled az életed, nem kell apácának lenni. Semmi baj nincs azzal, ha jól érzed magad.


A szeretet pedig a legtöbb ember számára hiányzik, csak sokszor azonnal akarják és nincs meg azaz idő, még kialakul és megszereted a másik személyét. Ki vagy éhezve a szeretetre.. jön az életedbe valaki és megpróbálod ráakasztani ezt a szeretet éhséget.. ez is sokaknak ijesztő lehet. Lehet nem erről van szó nálad, de én már sok ilyet láttam.


Azzal meg nem tudsz mit csinálni, hogy sok pasi csak le akar veled feküdni. Sokan minden nővel lefeküdnének, ha lenne rá lehetőségük.

ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!