Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit írjak társkeren másoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak társkeren másoknak ha mindig nekem kell témázni?

Figyelt kérdés

Valamiért csak várnak állnak, "kérdezz nyugodtan bármit" és ezek mennek. Mindig nekem kell érdeklődni a másikról, témákat kitalálni, alakitani a csetet de talán a találkozót is, hogy hova menjünk mir csináljunk meddig legyünk. De én meg nem vagyok jó ezekben.

Így nehezen válaszolok, mert nehéz kiizadni vmit.

Például írja hogy mennek este a barátaival valahova. Írtam de jó nektek képek is jöhetnek. Küldött kajáról képet. Mert ezek szerint akkor ettek is.

Írtam hogy ez tök jó. És megint nem tudom mit írjak a másik meg nem viszi tovább.



máj. 1. 05:41
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:

Nekem eddig 2.randim nem is volt. Csak mindenkivel egy. Ő lenne pont az első.

De mellette ott a másik is aki ismer engem. Mondjuk ő valahogy mintha egy nyelvet beszélne velem. Nem bemutatkozások mennek vele valahogy, hanem közvetlenebb az egész. Más.

Aztán most másik 2 vagy 3 van még akiket szintén "én vezetek", témázok kérdezek, de azt hiszem kezdem unni hogy nekem kell "hordani a gatyát".

Az első akinél nem érzem ezt aki jön este. Ő teljesen kézbe vett mindent.

máj. 1. 15:35
 52/53 anonim ***** válasza:
69%

Teljesen üres a lelkük és az agyuk is. Nem érdekli őket semmi. De ha neked is ilyen nehezedre esik kiizzadni magadból valamit, akkor rád is ezt lehet mondani. Az, hogy kaja van a tányéron, és hogy mit esznek, ez egyáltalán nem hír értékű.

A fő, ami szerintem egy társkeresésnél fontos, mi a másik érdeklődési köre. Szeret-e olvasni, színházba, moziba járni, ha szeret olvasni, miket olvasott mostanában, szeret-e sportolni, szeret-e kirándulni, ha igen, hova, miket sportol, szeret-e utazni, hova, mi érdekli, milyen foglalkozás, mi szeretne lenni, és miért az, nálam még fontos kérdés a politikai hovatartozás. Mi a véleménye a megcsalásról, akar-e gyereket, mikor, mikor gondolja, hogy el fog köteleződni valaki mellett. - Milyen a családi környezete, van-e testvére, jól érzi-e otthon magát, milyenek a szülei, hogy tanul, ilyesmik fontosak szerintem.

máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
52%
folyt. De csinálhatod azt is, hogy egyszer ő kérdez, egyszer te.
máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!