Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit írjak társkeren másoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak társkeren másoknak ha mindig nekem kell témázni?

Figyelt kérdés

Valamiért csak várnak állnak, "kérdezz nyugodtan bármit" és ezek mennek. Mindig nekem kell érdeklődni a másikról, témákat kitalálni, alakitani a csetet de talán a találkozót is, hogy hova menjünk mir csináljunk meddig legyünk. De én meg nem vagyok jó ezekben.

Így nehezen válaszolok, mert nehéz kiizadni vmit.

Például írja hogy mennek este a barátaival valahova. Írtam de jó nektek képek is jöhetnek. Küldött kajáról képet. Mert ezek szerint akkor ettek is.

Írtam hogy ez tök jó. És megint nem tudom mit írjak a másik meg nem viszi tovább.



máj. 1. 05:41
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

És visszatérve be vannak nálam állitva csengőhangok de a nem mentett/idegen hívásoknak az alap csengőhangja van a telomon ami a volt párommal volt. Tehát mindig amikor hivott ezerszer is, ezerszer is azt a csengőhangot hallottam.


Es utána szinte soha többé. Néha egy egy hivatalos hívás azon a hangon es ennyi


És most fura hogy a tamogatói pont ugyanúgy hív képes 10 percenként, hosszasan csörget ki mint aki soha nem akarja letenni, es a csengőhang is ugyanaz. És hallgatom ahogy "dübörög" a telefon hívnak ezerrel es ezerszer, amit már évek óta nem is hallottam.


Így váltptta ki bennem a pozitív visszacsatolást belőlem és igy jött ki az belőlem, hogy cukker. Meghát ahhoz képest hogy ismert 1 órája látott 1szer, de lemeríti a telefonom:D

máj. 1. 12:31
 42/53 anonim ***** válasza:
52%

Őszinte részvétem a párod miatt!!

Azóta van fejlemény pasi fronton?

máj. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ömm, azért elkéne dönteni, h prosti leszel, vagy normàlis, kapcsolatot kívànó nő. A kettő nemigen kompatibilis.
máj. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%

De furi hogy először senki se érdeklődőtt, most meg teljesen rád kattant Lölő 2.0

🤔🤔🤔🤔🤔😂😂😂😂😂😂😂

máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 Noren1989 ***** válasza:
Aszontod, h munkàba lépett a Kammeramann?
máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
100%
Jaj kérdező, szerintem te ugyanaz vagy, aki korábban arról tett fel kérdést, hogy miért csak a sittes meg balhés pasik akarnak tőled valamit és miért akar mindegyik irányítani :D így már összeállt a kép. Ugyanaz az iraskep, ugyanaz a stílus.
máj. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:

44 írtam is, hogy érdekes ahogy kiírok egy kérdést, egy pasi meg felhív. Aztán jött is. De este is találkozunk. És tudja hogy én nem úgy gondolom. Hanem sétálunk, beszélgetünk.

A másik meg kiderült hogy ismer is, csak én nem őt.

Nemsok tapasztalatom van így pasikkal. Csak az, hogy furák valahogy.

máj. 1. 15:07
 48/53 anonim ***** válasza:
100%
a naiv nők mindig áldozatok lesznek
máj. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:

De mondta hogy bemutat mindent, beavat mindenbe. Ismerkedünk még akkor.

De most ezek után ha a másikkal találkozom és akkor is ez lenne hogy el akar vinni valahova, én meg nem szállok be?


Akkor most ez ismétlődik minden randin? Hogy mindenki neki áll bizonygatni, meg megy ez a higyjek neki?

máj. 1. 15:16
 50/53 anonim ***** válasza:
100%

a nárcisztikusok ilyenek, olvass utána, aki mindent azonnal akar és bizonygat az vinni fog mindent a lelked az életed és otthagy kifosztva nézz utána mielőtt bárkivel szóba állsz egy mondat után, de mindenki a saját kárán tanul.

A társkeren lévők 89% szórakozásból van ott, aki komolyan gondolja nem keres, nem kutat, nem vágyik, megtalálják egymást!

máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!