Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit írjak társkeren másoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak társkeren másoknak ha mindig nekem kell témázni?

Figyelt kérdés

Valamiért csak várnak állnak, "kérdezz nyugodtan bármit" és ezek mennek. Mindig nekem kell érdeklődni a másikról, témákat kitalálni, alakitani a csetet de talán a találkozót is, hogy hova menjünk mir csináljunk meddig legyünk. De én meg nem vagyok jó ezekben.

Így nehezen válaszolok, mert nehéz kiizadni vmit.

Például írja hogy mennek este a barátaival valahova. Írtam de jó nektek képek is jöhetnek. Küldött kajáról képet. Mert ezek szerint akkor ettek is.

Írtam hogy ez tök jó. És megint nem tudom mit írjak a másik meg nem viszi tovább.



máj. 1. 05:41
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
73%

Megtudhatjuk a korodat? Tudom, ilyet nem illik kérdezni egy Hölgytől, de azt hiszem, az online világ térhódításával ennyi belfér.

50/F

máj. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:

De másoktól meg azt hallom hogy társkeren találtak párt.

Én meg hogy nem tudok soha?

A támogatóitól kimondottan félek is. Pedig jó lenne. Mert legaláɓ nem lehúzna levenne egy pasi olyanokkal hogy ingyen èl meg nem is támasz meg semmit bele se ad a kapcsolatba csak van. A támogatói kapcsik biztos ennél jobbak tudnak lenni. Csak nincs tapasztalatom sem ebben. Meg ki tudja, lehet egy beteg ember. Ezt se tudom miből kéne látnom előre.

máj. 1. 11:58
 33/53 anonim ***** válasza:
100%
Nálad aztán komoly fedélzeti hibák vannak, kérdező. Kora hajnalban felhív egy fazon, te rohansz a randira, amin reggel tízkor már túl is vagy, a randin pénzt ajánl neked, de azért cuki a pasi? Sorry, de még részegen is hihetőbb sztorit találnék ki. Nem kicsit tűnsz zizzentnek.
máj. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:

Felnőtt nő vagyok. Nem egy lányka vagy nem az a szolis szempillás felfujt száju "fazon" sem. Hanem tipik átlag. Magas se vagyok meg semmi. Csak azért nem is ronda szerintem. De nem is az über szépség instamaca. Ezektől messze vagyok.


Most is takarításbol szaladtam le randira sima farmerben edzőben csak.

máj. 1. 12:01
 35/53 A kérdező kommentje:

33 azért cuki azert vált ki valahogy szimpátiát mert a volt páromra emlékeztet ebben. Ő ugyanezt csinálta, napi 20 hívás, bizonygatja hogy majd beleőrül annyira szeret, nagyon régi mély pozitív boldog "érzelmeket" hozott ez bennem felszinre.



Talán ahhoz hasonló hogy pl te 1-2 évvel ezeloþ egyszer ettél életedben egy extra finom süteményt, aztán sohatöbbé. De 2 év mulva hirtelen megérzed az illatát és hirtelen beugrik minden 1-2 évvel ezelőttről. Hogy ott ultél egy cukrászdában vagy valakivel és boldog voltál és isteni sütit ettél és a "feeleng" megcsap, "backflash" vagy minek is hívják.

máj. 1. 12:04
 36/53 A kérdező kommentje:
Volt párom tényleg nem azt bizonygatta soha hogy szeret mert az alap volt, hanem azt bizonygatta hogy totálisan meg van értem halva, őrülve alig bír magával:)
máj. 1. 12:09
 37/53 anonim ***** válasza:
100%

Jó, ha nem árulod el, szíved joga :D Affelől nincs kétségem, hogy felnőtt vagy. De ez elég tág fogalom, ami az ember életkoát illeti :D Kénytelen vagyok saccolni, van tippem, de megtartom magamnak :D

Írják, hogy zizzent vagy. Ez számomra sem kérdés, viszont ebben a formában - számomra legalábbis - értéket képvisel...

máj. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:

Szabad tudni, miért lett vége a volt pároddal?


Olybá tűnik, hogy egy tündérmese volt a tiétek...

máj. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:
Meghalt.
máj. 1. 12:24
 40/53 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de gyűlölöm az ilyen bmws fazonokat. Ezek lelkileg nullák, egyetlen értékük a pénzük. Inkább én adok neki 60 ezret, csak hagyjon békén. Annyit is ér ez az ember.

Te meg vedd már észre hogy csak a tested kell neki. 10 perc után már lehozná neked a csillagokat. Na persze..

máj. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!