Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem ír? ( ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír? ( ebben az esetben nagyon furcsa)

Figyelt kérdés
Van egy 29 éves pasi akivel messengeren ismerkedtem meg. Taliztunk, a tali előtt állandóan írt. Talin láttam rajta, hogy tetszek neki meg voltak a jelek: tág pupilla, ölelésnél éreztem a szerszáma is felált, nem is egyszer. Csókja isteni volt. Mindig közel húzodott hozzám, velem foglakozott. Jól elbeszélgettünk, dícsért, bókolt, hogy milyen szép vagyok a tali végén még azt is, mondta hogy szeret. Tali után is írt, hogy jó volt a tali, mondjuk azt is írta, hogy kicsit keveselte az időt amit velem tölthetett. Csak 5 órát töltöttünk együtt. Most délutánba dolgozott a héten és azt mondja azért nem ír mert hulla fáradt, ne haragudjak. De nincs is fenn a facen úgy mint szokott, ismerősei száma se növekszik, mindig 10 percekre lép fel, tali előtt nem így messengerezett, lehet hogy tényleg ennyire fáradt vagy nem tudom mi van vele, mert mikor déleőtös akkor tök jól elbeszélgettünk. Egyedül él a pasi, szülei meghaltak mindent maga rendez, főz, takarít, boltba megy. Bulizni nem jár. Miért nem ír akkor vajon? Miért van ilyen furán keveset fenn facen?

máj. 11. 11:36
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Még azt is mondta, hogy élőben jobb vagyok mint messengeren amit küldtem neki képet.
máj. 11. 11:38
 2/29 A kérdező kommentje:
Nagyon egyhullámhosszon voltunk a talin. Nagyon elkeseredtem most meg mit csináljak?
máj. 11. 11:45
 3/29 A kérdező kommentje:
Olyan gyengéd volt , hiányzik. Azt is mondta hogy akar még talizni.
máj. 11. 11:46
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

"Most délutánba dolgozott a héten és azt mondja azért nem ír mert hulla fáradt, ne haragudjak."


Mi nem világos ezen?

máj. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
De már hétvége van és ugyanezt csinálja.
máj. 11. 11:50
 6/29 anonim ***** válasza:
89%

Első talin szerelmet vallott, ezt jól értettem?

Szerintem családja van a palinak.

máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
igen jól. De nem túlozza el amugy. Normálisan viselkedett teljesen.
máj. 11. 12:05
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
3 nap alatt rád is fog unni sajnos, tapasztalat. Unatkozik vagy és/vagy van valakije.
máj. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%
Ha délután dolgozott, akkor lehet ma alussza ki magát és később ír. Várj még egy picit, hátha:)
máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz és ki alussza magát aztán ír!(:
máj. 11. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!