Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem ír? ( ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír? ( ebben az esetben nagyon furcsa)

Figyelt kérdés
Van egy 29 éves pasi akivel messengeren ismerkedtem meg. Taliztunk, a tali előtt állandóan írt. Talin láttam rajta, hogy tetszek neki meg voltak a jelek: tág pupilla, ölelésnél éreztem a szerszáma is felált, nem is egyszer. Csókja isteni volt. Mindig közel húzodott hozzám, velem foglakozott. Jól elbeszélgettünk, dícsért, bókolt, hogy milyen szép vagyok a tali végén még azt is, mondta hogy szeret. Tali után is írt, hogy jó volt a tali, mondjuk azt is írta, hogy kicsit keveselte az időt amit velem tölthetett. Csak 5 órát töltöttünk együtt. Most délutánba dolgozott a héten és azt mondja azért nem ír mert hulla fáradt, ne haragudjak. De nincs is fenn a facen úgy mint szokott, ismerősei száma se növekszik, mindig 10 percekre lép fel, tali előtt nem így messengerezett, lehet hogy tényleg ennyire fáradt vagy nem tudom mi van vele, mert mikor déleőtös akkor tök jól elbeszélgettünk. Egyedül él a pasi, szülei meghaltak mindent maga rendez, főz, takarít, boltba megy. Bulizni nem jár. Miért nem ír akkor vajon? Miért van ilyen furán keveset fenn facen?

máj. 11. 11:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
75%

Addig is, amíg megkeres, csinálj valamit, és ne csak azt figyeld, hogy fent van-e és mit csinál.

Értékes az időd, használd ki, és érezd jól magad.

máj. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
#20 hát akkor ennek a vége lehet, hogy off lesz:/
máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
84%
Akkor valószínűleg a tesó kombinál és persze leadta a drótot a srácnak. Az meg elbizonytalanodott és most azt hiszi, hogy felültetted. Az meg hogy letiltottad a tesóját csak olaj volt a tűzre. Lehet azt várta/várták, hogy a gyerekes gyanúsítgatásra elkezdesz majd őrülten magyarázkodni. Szerintem ennek annyi.
máj. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Végül írt a srác, hogy el van havazva, sok a dolga azért nem ír, semmi mást nem írt. Ez így nagyon fura.
máj. 13. 06:34
 25/29 anonim ***** válasza:
67%

#24 sajnos elég gyanús:/

Szerintem írd meg neki, hogy inkább mondja meg, ha meggondolta magát, nagylány vagy, kibírod, csak legyen ő is nagyfiú és egyenes, mondja meg, mit akar.

máj. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Azt is írtam neki hogy mondja meg ha nem akar tőlem már semmit, nem írt rá semmit. A becenevemet se törli meg semmi.
máj. 13. 11:48
 27/29 A kérdező kommentje:
De megnéztem a neten hogy mik a jelek egy talin hogy tetszek a pasinak, és azok a dolgok voltak amit írtak, szóval ezért nem értem. Mert ha egyértelmü lett volna hogy nem tetszek azt is elfogadom, de a jelek alapján nagyon is bejöttem a pasinak. Nem mondja meg konkrétan hogy miért nem ír, valami rosszat sejtek am. Sztem tényleg kellek neki, más miatt nem ír. Mert már taliztam olyannal is akin látszott hogy nem kellek neki, azt dobtam is. És nem hatott meg, de ez így nagyon szar!
máj. 13. 11:58
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

#27 saját tapasztalat alapján nem mindig célravezető a netes jelekre támaszkodni:D Minden ember más, szóval mindenki máshogy mutatja ki, mit érez meg mit akar.

Szerintem próbáld meg elengedni, aztán majd ha ír, akkor ír, ha nem, nem, te próbáld meg nem ettől függővé tenni magad. Most kicsit úgy érzem, magadat próbálod győzködni, hogy de mégis tetszel neki, ami nem túl jó

máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
80%
Azért nem ír mert nincs rád idő a barátnő/feleség mellett, vagy világba csajozik téged meg talonban tartogat. Tiltsd le. Ilyen egyszerű.
máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!