Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szégyellem a testem és ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem a testem és ezért nem tudok párkapcsolatot kialakítani, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az ismerkedés kezdeti fázisa viszonylag jól megy, de ahogy egyre közelebb kerülnénk egymáshoz fizikailag egy pasival képtelen vagyok elengedni magam, iszonyat feszült leszek, a gondolat hogy látni fog ruha nélkül teljesen megrémít. Szinte pánikrohamot kapok az ilyen helyzetekben. Folyton eljátszom a lehetőségeimet ha valakivel sikerülne kapcsolatot kialakítani. Pedig amúgy nem vagyok igazán csúnya. Hogyan küzdjem le akkor ezt a szégyenérzetet?

2015. máj. 17. 19:10
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Nem akarom leírni mit szégyellek magamon mert még leírni is rossz. Egyébként edzeni edzek. Gyerekkorom óta sportolok, 2 éve konditerembe járok. Lassan azért nem tetszem már a fiúknak mert túl izmos vagyok. Ezeken nem lehet változtatni ami csúnya rajtam.

Tudom hogy el kellene fogadni magam, de nem megy. Akkor mi legyen ha egyszerűen nem megy?

Az a baj hogy nem jutok odáig senkivel hogy megszeressük egymást. Manapság nem úgy megy az ismerkedés hogy hónapokig csak beszélgetünk meg sétálunk egymás mellett. A testi dolgoknak azonnal szerepe van.

2015. máj. 17. 19:50
 12/27 A kérdező kommentje:
Ja és az sem jó ötlet hogy megosszam a fiúval mi bajom, tapasztalatból mondom hogy a pasiknak elegük van az önbizalom hiányos, magukat kritizáló csajokból.
2015. máj. 17. 19:53
 13/27 anonim ***** válasza:

Edzel 2 éve.

Azért kiváncsi lennék rád mi olyan ronda rajtad.

A fejed, vagy olyan a melled mint 2 szétfolyt amerikai palacsinta?

Vagy csak 140 cm magas vagy?


Nekünk férfiaknak nem az önbizalomhiányos lányokból van elegünk hanem a hisztérikusakból meg a magukat megjátszókból.

2015. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Addig amíg magadat nem tudod elfogadni, nehéz lesz elengedni magad, és ezzel akaratlanul is befolyásolod azt akinek el kellene fogadnia.

Abban igazad van, hogy nem kell traktálni a pasit azzal, hogy ezt nem szeretem magamon, meg azt sem. Ezeket egyszerűen neked magadnak kell feldolgozni. valaki írta is, el kell menni egy pszichoterapeutához. A pasik nem szeretik azt ha lelki szemetesládának használják őket. De ha nem is veted fel neki a problémát és nem szégyenlősködsz észre se fogja venni, hogy mi a baj veled szerinted.

Amúgy pedig a pasik többségénél a testiség fontos. Sokkal könnyebben fogadják el a lányt, ha annak minden szeszélyét, ha az nem gördít akadályokat az elé, hogy hogy a ruha nélküli meztelen embert (bármilyen hülyén hangzik is) megismerjék. Egész egyszerűen a pasik 99%-a nem a fejéért szereti a nőket. És csak akkor képes beleszeretni, amikor már nem zsákbamacska. Igaz a nő meg másképp működik...

2015. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
De akkor ez nekem egy ördögi kör. Mert amíg nem szeretnek addig nem tudom megmutatni magam, de amíg nem mutatom meg magam, addig nem fognak megszeretni.
2015. máj. 17. 20:30
 16/27 anonim ***** válasza:

Hát igen ez így elég rosszul hangzik.

Szóval mi lesz akkor így veled? Mit fogsz tenni?

Nyáron nem is jársz strandra?? Vagy ilyen egyberuhás öregasszonyos fürdőruhát veszel fel?

2015. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hogy mi lesz velem. De járok strandra, bár sztem ez a legkevésbé lényeges kérdés. És normális, két részes fürdőruhát veszek fel.
2015. máj. 17. 20:55
 18/27 anonim ***** válasza:

Hát nem mindegy mert ha annyira elégedetlen lennél a külsőddel akkro nem járnál strandra pláne nem bikiniben.

Fejtől lefelé egy képet feldobhatnál.

Mert valahogy úgy érzem h semmi gond nincs veled csak eltúlzod.

2015. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Ha bikiniben rohangálsz a strandon, akkor olyan komoly probléma nem lehet a testeddel. Mondd már el, ez egy anonim fórum, úgysem ismerünk! Kilóg a macska nyelve, aranyér, szőrös mellbimbó, ilyesmi? A legtöbb ilyen problémán nagyon egyszerűen lehet segíteni, nem szabad, hogy az egész életed tönkremenjen valami ilyenen.
2015. máj. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Most már én is kiváncsi lennék a konkrétumokra mert ennek így semmi értelme. De gyanítom valamelyik intimebb terület külalakja ami a szorongást okozza
2015. máj. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!