Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal, okos (! ) és gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dollparts kérdése:

Fiatal, okos (! ) és gyönyörű lány vagyok, még sincs kapcsolatom? .

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom mi a baj velem, vagy csak vesztes férfiak érdeklődnek utánam, vagy aki csak... Kifinomult, kifejezetten baba kinézetű 21 éves lány vagyok, és komoly kapcsolatot szeretnék valami normális férfivel, aki elért valamit az életben és nem egy vesztes.. Nem tudom hol keressek vagy én egyszerűen magányra vagyok ítélve? Lehet túl jó nő vagyok és félnek tőlem a férfiak?
2015. máj. 18. 12:43
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
36%
Utolso vagyok: ha biztonsagot akarsz, alapits egy jol meno ceget. Illetve jarj el mma-ra. A biztonsagot magadnak kell megteremteni. Ha meg tamogatot keresel, akkor meg tudod hol a helyed.
2015. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
98%
Kit érdekel hogyan nézel ki külsőre, ha személyiségre hányingerkeltő vagy?
2015. máj. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 Interferencia ***** válasza:
100%
Ha 21 éves létedre babának nézel ki, ne csodálkozz.
2015. máj. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy bebizonyítottátok, hogy a Magyar társadalomban milyen degradáló NŐNEK lenni.. El tudom tartani magam, nem kitartót keresek. Nagyon gonosz előítéletes emberek vagytok, én csak egy kérdést tettem fel és nem arra válaszoltok. Inkább egy picit képezzétek tovább a szövegértéseteket.. :)
2015. máj. 18. 13:01
 15/43 anonim ***** válasza:
Nekem is azért nincs nőm, mert a csinos, szép, igényes nők tetszenek... Szóval, vagy beéred ami van, vagy megpróbálsz összejönni akit gondolsz...Főleg ha kiderítetted hogy normális, nem vesztes, jó képű, igazi férfi.
2015. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

Lefordítom:

Szeretnél egy pasit, aki eltart, meg sikeres, és "normális" is. De gondolom nem a negyvenesek között keresgélsz, hanem mindezt húszévesektől várod.


Hát, azt várhatod. :-)))


Ha viszont idősebb pasik után kajtatsz, akkor rögtön itt a következő kérdés: Te mit tudsz adni a kapcsolatba?


Van állásod? Vannak befejezett tanulmányaid? Kinőttél már a minden hétvégén diszkóba kell menni, nyáron meg fesztiválról fesztiválra korszakodból?

Tudsz főzni? Háztartást vezetni? Megjelenni egy fogadáson és eltársalogni egy vadidegennel értelmesen egy olyan témáról, amivel még sohasem foglalkoztál addig?


Mit tudsz te adni?


Mert akire te vágysz, az bizony ilyen elvárásokkal rendelkezik. Nem elég csak egy kis szex, meg az, hogy jól nézel ki.


38/F

2015. máj. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

"16"reagálva.......

Ne legyél ilyen szigorú.....hiszen csak 21 éves!!!

Ebben az időszakban még a Nők a kedvezményezettek, aztán 30 felett már borul a bili!!! addig van idő tanulni és gyakorlatot szerezni.

Tanulságos volt olvasni amit írtál......van mondanivalója!!!

37F

2015. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
80%
Emberek, egy kicsit legyetek már kevésbé indulatosak :) Nyilvánvaló, hogy a kérdező kamu kérdést tett fel és csak provokálni akar mindenkit. Jelentsétek, oszt kész. Nem kell felhúzni magunkat.
2015. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Magasan edukált lány vagyok, beszélek héberül, angolul és franciául. Sose érdekelt a romlott életstílus. Persze, nem apukát keresek magamnak, de velem egy idős fiúkkal sem tudok mit kezdeni, még gyerekek. Szóval hogy én mit nyújtanék az nem is kérdés... Gondolkoztam azon is hogy felesleges itthon keresnem, csak anyukám miatt nem feltétlen szeretnék költözni.
2015. máj. 18. 13:11
 20/43 anonim ***** válasza:
50%

Az is lehet, hogy túl jó nő vagy, de szerintem nem ez lesz a probléma. Azt ugyan nem vonom kétségbe, hogy igaz, amit mondasz, miszerint okos és szép lennél, sőt, de a stílus, ahogy írsz, az elég visszás. Meg azt sem fejtetted ki, hogy milyen korosztályban keresgélsz és mit értesz a "valamit már elért az életben" alatt. Mert az általad képviselt korosztályban azért még nem sok dolgot várhatsz el, szerintem az is ritka, aki 20 évesen albérletben lakik. Jó, gondolom kicsit idősebbeknél próbálkozol, legyen mondjuk 25 a pasi. Ha van munkája friss diplomásként, akkor nagy szerencséje van, ezt érted az "elért valamit az életben" alatt? Vagy esetleg saját házat, 3 autót, komoly karriert vársz tőle már akkorra?


De még ha a magad szelekciós kritériumaid rendben is vannak, akkor is úgy érzem, ha írásban ilyen a stílusod, élőben sem lehetsz sokkal szimpatikusabb, és ez sajnos többet ér, minthogy tökéletes legyen az alakod és cuki babaarcod legyen...


És mielőtt kiakadsz: nő vagyok magam is, szerintem én is beletartozok az okos és szép kategóriákba, de sosem volt problémás arra érdemes férfit találni magam mellé.

2015. máj. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!