Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal, okos (! ) és gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dollparts kérdése:

Fiatal, okos (! ) és gyönyörű lány vagyok, még sincs kapcsolatom? .

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom mi a baj velem, vagy csak vesztes férfiak érdeklődnek utánam, vagy aki csak... Kifinomult, kifejezetten baba kinézetű 21 éves lány vagyok, és komoly kapcsolatot szeretnék valami normális férfivel, aki elért valamit az életben és nem egy vesztes.. Nem tudom hol keressek vagy én egyszerűen magányra vagyok ítélve? Lehet túl jó nő vagyok és félnek tőlem a férfiak?
2015. máj. 18. 12:43
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Aha ... tényleg nem vagy elszállva magadtól, mikor azt állítod, hogy okos és gyönyörű vagy! Hát ezt azért egy magát objektíven értékelő ember, nő nem állítja így magáról. Legfeljebb annyit mond, hogy helyes, kedves, de, hogy gyönyörű ... nekem bármit is mondasz, ez igencsak egoizmmusnak tűnik.
2015. máj. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
93%
Tehat gazdag es idos legyen. Nem irtad, hogy szivesen mosol es fozol ra. Tudod a szex nem elEg.
2015. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
96%

# 19


21 évesen épp most diplomázol jó esetben. Ez azért annyira nem "magasan edukált" :-)))


Majd MSC után, esetleg...


Az a baj, hogy tényleg el vagy szállva magadtól. Gondolom ezért nem találsz senkit aki elviselne.

2015. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
97%

Hölgyeim és Uraim!

Egy nárcisztikus bölcsész vallomását olvashatták.

2015. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
94%

Nem tartom magam szemétnek vagy bunkónak, de én egy ilyen egós lánnyal akkor se kezdenék ha életem végéig eltartana.

Lehet azért nem érdeklődik utánad senki mert még a neten is olyan stílusod van amitől a férfiak 80% egyből el is dobja a lehetőséget.

Csak példa: van egy lány, szép viszont olyan parasztos és beképzelt hogy kb a gazdag hülyéken kívül senkinek sem kell, de ő így érzi jól magát.

2015. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
87%

Annyira, de annyira szeretnéd azt hinni, hogy azért nem kellesz a férfiaknak, mert túl jó nő vagy és félnek tőled.

Hidd el, ha annyira jó nő lennél külsőleg, belsőleg, akkor kellenél nekik. Ezt tudom, látom és tapasztalom.

A bátrabb férfiak nem riadnak vissza a szép és okos nőktől, maximum a félénk kis tinik.


Valami taszító lehet benned, hogy mi azt nem tudhatom, talán a jellemed, a viselkedésed, vagy nem érzik veled jól magukat a férfiak.

De az is lehet, hogy csak magadhoz mérten túl magasak az igényeid.

2015. máj. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező...


Én már sikeresnek számítok?

- 22 éves vagyok

- jóképű

- 3 szakmám van (+ továbbképzések)

- fix állás + mellékes

- havi 200e+ nettó kereset

- lassan 1 milka megspórolt pénz + majdhogynem ugyanennyi vásárolt műszaki cikk

- nem dohányzom, nem iszom, nem drogozom


És most jöhet a "fekete" oldal:

- nincs jogsim, se kocsim (pénz lenne rá, csak idő nincs, és annyira nem is sürgetem)

- szülőnél lakom még, mert inkább félrerakom a pénzt, de adok haza, csak nem annyit mint amennyibe egy lakbérlet kerül

- 2+1 munka miatt nem nagyon van időm

- sokszor bunkó vagyok egyesekkel (vagy inkább túl őszinte)


szerinted egy pár pont alapján kiderül milyen is vagy?

kicsit inkább önfényezésnek tűnik a dolog...

A fent felsorolt dolgok közül rólam mind igaz, a te szemeddel sikernek tűnhet...én tudod kit gondolok sikeresnek?

2 volt osztálytársam...

Egyiknek gyereke van, örökölt ház, neki is van kb 1 milka megspórolt pénze, de ő "csak" egy villanyszerelő...nagyon olvasott, sok mindenben jártas, intelligens...igaz iskolai végzettsége nem sok van, de mégis sokkal okosabb és sikeresebb a szememben mint én...

Másik osztálytársam külföldön MOSOGATOTT havi 300-ért...3x törte össze a kocsiját és hozatta rendbe...itthon fűkaszálással kereste a pénzt, meg ilyen olyan munkákkal...hegesztő végzettsége van...ő nem annyira olvasott mint az első osztálytársam, viszont ő spirituális dolgokban van otthon...nem ilyen TV jós féle :D pl Osho könyveit olvasta meg több ilyen témával foglalkozott...



Akkor ki is a sikeres?

Én akinek jó állása van, több szakmája, de nincs ideje pont emiatt...igaz ha akarnék tudnék időt szánni más dolgokra, ahogy szoktam is, viszont ennyi munka mellett nem sok szabadidőm marad...


Vagy az a volt osztálytársam akinek már saját családja van, nagyon olvasott, 1000x több dologban tájékozott, mert amíg én a szakmákra és a hozzájuk kapcsolódó tudásra koncentráltam ő minden irányba olvasott...


Vagy az a volt osztálytársam aki jóval többet keresett kint mint én még most is a 2. munkahelyemen (1.5 évig minimálbér + prémiumok volt a keresetem)...ő igaz csak egy hegesztő szakmával rendelkezik, viszont általában jó kedves van...


Jó kedvből nálam sincs hiány...viszont lehetsz te nagyon gyönyörű (saját szemeddel), okos (saját szemeddel vagy relatív okos) sokkal kevesebb az értéked, ha nem vagy mosolygós...és ha ilyen stílusban adod elő magad...igaz nem ismerlek, de talán jobb is mindkettőnknek...ennyiből igazából annyit tudtam meg rólad, hogy szereted fényezni magad, de hogy tényleg milyen vagy azt nem...szóval első "látásra" egy beképzelt önfényező libának tűnsz, lehet, hogy tévedek, viszont ha másoknak is ezt mutatod akkor ne csodálkozz, hogy menekülnek előled...


Én is tudom mutatni a "sikeres" (pénz+"menő" oldal) énem, de igazából nem ez vagyok...csak a valódi énemet nem mutatnom meg akárkinek mert sérülékeny...szóval te milyen is vagy valójában? ez a nagyképű liba, vagy tényleg egy okos gyönyörű lány?


22F

2015. máj. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
53%

Ahogy írsz kicsit nekem nárcizmus jut eszembe, ne haragudj.

A kiemelkedően szép nőktől több férfi fél, mint az átlagosaktól.

Ahogy a vesztességről írsz, az meg nekem kicsit anyagiasnak tűnik. Egy normális, tehetős férfit keresel, ha jól értem, tehát azon méred az embert, hogy milyen teljesítménye. Csak próbállak megérteni. Vagy minden férfi vesztes? Nem személyeskedni akarok, de a családban nem így gondolkodtak a férfiakról: vesztesek?

Menj el modellnek, és partizz világsztárokkal, hátha. H azzal nincs gond, hogy közeledjenek hozzád, menj olyan helyekre, ahol a szerinted sikeres férfiak lenni szoktak. A fentieket nem gúnyból/bántásból írtam, konstruktív szándékú találgatások voltak...

2015. máj. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknak nem kislányok kellenek. (a korod nem tesz nővé)
2015. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
ez a kérdés egy fake.......ha mégsem,akklr el kell szomorítsam a kérdezőt,mert rossz leírást adtak neki azok az emberek akik azt mondták,hogy ő csinos,okos stb.........én ugyanis csak egy beképzelt,pökhendi,álmodózó,buta,primitív ember kérdését és kommentjeit olvastam itt.......
2015. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!