Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal, okos (! ) és gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dollparts kérdése:

Fiatal, okos (! ) és gyönyörű lány vagyok, még sincs kapcsolatom? .

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom mi a baj velem, vagy csak vesztes férfiak érdeklődnek utánam, vagy aki csak... Kifinomult, kifejezetten baba kinézetű 21 éves lány vagyok, és komoly kapcsolatot szeretnék valami normális férfivel, aki elért valamit az életben és nem egy vesztes.. Nem tudom hol keressek vagy én egyszerűen magányra vagyok ítélve? Lehet túl jó nő vagyok és félnek tőlem a férfiak?
2015. máj. 18. 12:43
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
59%

#14


Te vagy az előítéletes, amiért az embereket a társadalmi státuszuk és vagyonuk alapján ítéled meg. Hányingerem van a hozzád hasonló nőktől.

2015. máj. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
86%
Nem attól leszel "magasan edukált", hogy állítólag 3 nyelven beszélsz. Az meg, hogy a korodbeli fiúk gyerekek egyáltalán nem igaz. A magyar társadalomban nem nőnek lenni degradáló hanem egoistának... érdemes lenne komolyan venni a hozzászólásokat mert nem véletlen, hogy nincs senkid pupák!
2015. máj. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Egy bekébzelt liba vagy,csak az önfényezés haggya el a száda és mé te raplizól hogy nincs kapcsólatod.Mondok.neked valamit és ha van elég szépséged hozzá meg is érted'Úgyan annyit várj el másoktól mint amennyit nyújtasz másoknak.Remélem ezzel.segítettem.
2015. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Amúgy napi 20 levelet kapok vagy többet is, és olyanok is akik beleférnek. A problémám csak az hogy mindenki sietteti a szexet, én pedig nem adom magam könnyen, viszont velem egy idős lányok sose utasítanak vissza olyan kaliberű férfiakat akiket én igen... Ha belemegyek velük szextémában az se jó, mert akkor nem is tudok másról már beszélni velük, ha nem megyek bele akkor meg rám másznak mikor találkozok velük, már kétszer is majdnem megerőszakoltak. - Egyébként nem vagyok beképzelt, szép vagyok és mért ne ismerjem be ha így van? Ebbe semmi egoizmus nincs. Nálam 1000x szebb lányok is vannak, csak nekem mindig ultra cuki az öltözékem, tökéletes a hajam és a sminkem, ápolt vagyok és igényes.
2015. máj. 18. 21:07
 35/43 Költőnő? ***** válasza:
100%
do not feed the troll.
2015. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Semmi egoizmus nincs? :D Attól még, hogy azt írod ,hogy ez tény és nem egoizmus attól még az marad. Nem hallottam még olyanról, hogy egy egoista ember ne gondolta volna komolyan amit állít magáról.Ez most akkor miért más? De a kérdésedre válaszolva nem, nem az a baj,hogy túl jó nő vagy. Pff :D
2015. máj. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
lehet túl jó nő vagy a saját szemeddel...és egy beképzelt egoista tucat p1cs4 aki falat épít maga köré a férfiak szemében...talán jobb is, hogy egyedül vagy...hisz számodra megfelelő férfiak nem próbálkoznak nálad, aki meg neked bejönne annak herótja van az ilyen egoista "ulta cuki tökéletes" nőcskékből :) de lehet tévedek és egyszer kifogsz egy olyat aki pont ezt keresi...csak aztán nehogy mind2-en csalódjatok...sok sikert :)
2015. máj. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
79%

"nekem mindig ultra cuki az öltözékem"



Ez ám az erény.

2015. máj. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
Pál Feri mondta egyszer, kb. hogy amikor egy ismerkedő pár lefekszik egymással, akkor egy megismerési folyamat lezárul. Onnantól már máshogy beszélnek egymással az emberek- ő ezt hiányként értelmezte. Lehet, hogy te is erre utalsz. Legyél csak válogatós, ha van miből, akkor az tök jó. Jól teszed, ha nem fekszel le mindenkivel, ebből nem kéne, hogy a (majdnem) nemi erőszak következzen. De akár azt is kipróbálhatnál, hogy nem öltözöl annyira cukin egy darabig. Hátha akkor más típusú emberek is elkezdenek érdeklődni irántad. Öltözködj komoly, okos nőcinek, nem cuki kis szex babának, mert lehet, hogy ebből indulnak ki???
2015. máj. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
61%
Vagy kihivoan oltzkodsz es/ vagy viSelkedsz. ( nem lattam Rolad kepet, elnezesT. ) tEzt pedig ugy ertelmezik, hogy hamar megkaPhatnak. Egy egyszeru kis hiba a kommunikacioban. Probald ki: oltozz komolyan: ne legyen dekoltazs,legyen nyakig begombolt a cucc es bokaig erO. Legyen lapossarku most divatos mokaszin vagy Pennyloafer. Komoly visszafogott szinek. Fekete, szurke, testszin vagy vilagoskek. Irodaias. Sminket ne tegyel fel egyaltalan es A kormod is teljesen rovid legyen. Testszin vagy atlaTszo lakkal. Ez azt fogja uzenni tudat alatt a ferfiaknak, hogy komolYan vegyenek. Ez bevalt sokaknak korulottem. Ezzel a visszafogott talalassal Te meg ugyanolyan szep es csinos vagy. Irj, kiprobaLOd-e.
2015. máj. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!