Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bpadamka kérdése:

Miért van az hogy fiatal korom miatt nem nyitnak felém szexuálisan az érettebb nők?

Figyelt kérdés
Kereken húsz éves vagyok es mindig is jobban izgattak a nálam idősebb hölgyek valahogy engem jobban izgalomba hoz egy 30-40 éves hölgy mint egy korombeli de viszont sajnos abból a korosztályból nem igazán nyitnak felém pedig korombeliekkel jóval érettebb a gondolkodásom is . varom a hozzászólásokat főleg az érintett női korosztályból :)

#fiatal #MILF #idősebb hölgy #Fiatal pasi érettebb hölgyet #Fiatal pasi hölgyet #Érett hölgy szexpartner
2015. máj. 20. 13:39
1 2
 11/15 Mumusan ***** válasza:
100%
Egy 40-es nőnek annyi idős a gyereke mint te. Valószínűleg ezért is látnak gyereknek. Plusz ez a 30-40 korosztály már nem a vadászidényben él, hanem a boldog, biztonságos, kirándulgatós eléldegélésben. Nem vagy annyira tapasztalt mint egy nálad 15-20 évvel idősebb. Ez nem a te hibád, ez korodból adódó. Más az érdeklődési körül ezeknek a nőknek, más dolog foglalkoztatja, plusz lassabb életritmusban élnek mint egy 20 éves.
2015. máj. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nyitott vagyok, a Te korosztályodra, sőt voltam is már kettővel, de bizonytalanok ez talán a legnagyobb probléma.
2015. máj. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy bárki is "nyit" feléd, mert te erre vágysz?
2015. máj. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
24%
Legyél kedves és kitartó!Lehet,hogy 50 nőnek is írnod kell mire egy válaszol.Még a visszautasítást is köszönd meg,abból is alakulhat valami.Ha kapcsolatot akarsz akkor előtte legyen jó pár szexkapcsolatod,hogy legyen tapasztalatod.Ezt saját tapasztalatból írom.25/F
2015. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak egy alkalmat akartok. 35N
2015. máj. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!