Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 25 év feletti nők valóban elvárják a 25 feletti férfiaktól, hogy legyen egy lakása, amit fent tud tartani egyedül (akár albérlet) és egy saját autója?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 18:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Ez persze arra az esetre igaz, ha még tanul az ember.
2015. máj. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. máj. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
92%

Fúj, fúj, csúnya nyugat, ahol nem anyád seggében élsz.


Nekem mindig visszatetsző az, hogy "elköltözök itthonról, ha lesz párom". És ez mindkét nemtől gáz.


Egy kicsikét kéne egyedül élni, vinni a háztartást.

2015. máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Szerintem az auto teljesen felesleges, bar az egyedul eles nem art, de nem kovetelem meg senkitol sem. Viszont alljon keszen arra, hogy esetleg osszekoltozzunk es ne legyen anyuci pici fia, aki elvarja, hogy a 2. anyja leszek es mas dolgom sincs mint mosogatni utana meg fozni ra ugyanannyi munka mellett. Ebbol a szempontbol jobb, ha elt mar egyedul vagy szuloktol tavol az ember, mert sokkal onallobbak es kevesbe valoszinu, hogy elvarja, hogy egyedul vigyem az egesz haztartast.


Igen, nincs ekezet es lehetnek elirasok mert telefonrol irok... Mindenki probalja megemeszteni.

2015. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
#13 Tipp: Lehet úgyis családdal egy fedél alatt élni, hogy minden magadnak csinálsz ;)
2015. máj. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint akinek van egy 100 ezres fizuja egy olyan pasi szóba se jöhet a nők körében?

Mert albi + rezsi + kaja + egyéb kiadások tuti nem jön ki 100 ezerből.

2015. máj. 20. 20:20
 17/29 anonim ***** válasza:
56%

Én 26 F vagyok van saját lakásom de marháta nem érdekelnek a nők elvárásai. Pont ezek miatt tesznek rá h ki vagy az a lényeg h mid van.

Saját autó is mi ?

A Monacoi herceg ne ő legyen ?

Saját repülő nem kéne ?


És mit kap cserébe ? szexet ?

Fuuuuu h oda ne rohanjak hát az már egy pár ezer éve simán megvehető. És az a verzió sokkal jobb.

Ismerem ezt a logikát fuuu van saját lakása jól keres szüljünk a nyakára egy gyereket vetessük el

magunkat....


Aha persze, na ezt majd mással.

Na cső.

2015. máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Kapok mellé ösztöndíjat és volt tartalékom abból a 2 évből, amikor koliban laktam.


Meg tudok élni belőle.


Ha összeköltözünk, akkor sokkal egyszerűbb lesz, mert megoszlanak a költségek, illetve szeptembertől teljes állásban dolgozok nem gyakornoki fizuért.


Számomra feltétel, hogy önálló, dolgozó ember legyen. Ha neked ez nem fontos és nem vagy ilyen, akkor nem az én emberem vagy. De mindegy is, hiszen én már megtaláltam a társamat. Nem anyuci szoknyáján ül, látom, hogy megáll a két lábán. Előrébb tart az életben, mint én, de én is megoldottam eddig.

2015. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Ahhoz nem kell 100 ezres fizu, hogy egyetem/gimi alatt koliban lakj, vagy hogy több emberrel együtt élj egy albérletben. (ösztöndíj + diákmeló, én is így csináltam végig)

De mint írtam, van aki már otthonról hozza a tudást, hogy a férfi is tud mosogatni.

Ha összeköltözöl a pároddal is meg lehet osztani a költségeket. De úgy is azt akarjátok ráhúzni az egészre, hogy minden nő anyagias...

2015. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
57%

Ott a gond, hogy nem azonnal lenne belőle probléma. Egy idő után úgy éreznéd, hogy a kapcsolat nem halad semerre. Egy pici garzonban vagy lakásban laktok, nincs gyerek, 2x100-120ezer forint fizu és kijövögettek belőle kisebb kompromisszumokkal.


Nem tudtok megengedni magatoknak egy komolyabb hétvégét, még egy étterem és/vagy mozi is alig fér be néha néha - na meg aztán a társadalmi nyomás, hogy xyz veled egykorú barátnőd/volt iskolatársad/osztálytársad már gyereket szül és a facebookra tegnapelőtt töltött fel egy új albumot a külföldi nyaralásáról.


Megunnád és fájdalmas szakítás lenne a vége, még ha most erősen tagadod is...

2015. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!