Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 25 év feletti nők valóban elvárják a 25 feletti férfiaktól, hogy legyen egy lakása, amit fent tud tartani egyedül (akár albérlet) és egy saját autója?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 18:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

És ki mondta, hogy éveken át 100ezret szeretnék keresni? Szerencsére olyan szakmám van, amivel nagyon jól lehet keresni, csak sajnos a gyakornoki meló nagyon alul van fizetve, gyakorlatilag mindenhol.


Általában egy 25 éves ember, legyen férfi vagy nő, már végzett az egyetemmel/főiskolával, van egy diplomája. Aztán persze tovább tanulhat, én is 26 leszek mire végzek mindenféle tanulással, de már évek óta dolgozok, és szeptembertől diplomásként fogok dolgozni sokkal több pénzért.


Tehát jobb esetben 2 25 éves nem csak tengődik, hanem tervezni is tud.

2015. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Na meg nem mindenki diákmelón van suli mellett. Több barátom diploma nélkül olyan helyen van, amivel én majd csak diplomával 2 év után. Nagyon okosak, tehetségesek, és jól keresnek.


Unokatestvérem félbehagyta az egyetemet, kiment külföldre programozóként, ma már társtulajdonos a cégnél. 23 éves.


A párom 18 éves kora óta dolgozik, most 27, 2 éve hagyta abba a sulit, és még a suli ideje alatt annyit összegyűjtött, hogy nem okoz nekik gondot, ha a haverokkal ki akarnak ruccanni Amerikába.


Persze vannak kevésbé szerencsések, akik sokkal kevesebbért dolgoznak, de így is eltartják magukat.

2015. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
És a tartaléka sem érzi meg azt az elköltött összeget..ez lemaradt.
2015. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
16%
Ti nem tudom hol éltek a viz alatt?Csak diplomások léteznek igaz-e?Akkor nemtudom ki fizetné ki a tandijatokat még veritek a blatott az egyetemen,meg a fősulin,nagyon sok dolgozó fiatal is van tessék őket megbecsülni,én már 25vagyok de még a szülőknél lakom,igen van saját autóm,ami nem AUDI,BMW,és Mercedes,fizetésem nem egy rossz összeg,ezekszerint akkor ezt egy nő sem dijazza ugye jól értem?!Ez egy vicc.....
2015. máj. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ha a nőnek is van, akkor teljesen jogosan várja el, és vica versa, ha a pasinak van, akkor jogosan várja, hogy a nőnek is legyen.

Van olyan ismerősöm, aki 16 éves korától programozott délutánonként, 19 éves korára saját kocsija volt. Szóval igen, léteznek ilyen emberek.

2015. máj. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Lakóautó a megoldás a problémákra. Két legyet egy csapásra... xD
2015. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
46%

Ki mondta, hogy meg kell rekedni egy 100 ezres fizunál egy életen át, meg azt, hogy egy nő nem kereshet ennél többet?

Amúgy szerintem egy normális kapcsolatban nem téma az, hogy pályát akarsz módosítani és eljársz 2 hetente egy hétvégén levelezőre. OKJ-val is lehet jól keresni, csak tudnod kell mit csinálsz és keresett szakmát kell csinálni.

2015. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
35%

"Ki mondta, hogy meg kell rekedni egy 100 ezres fizunál egy életen át."


Neked ki mondta ,hogy mindenki többet kereshetne ha akarna? Csettintek egyet és megduplázódik a fizetésem? szerinted ez így működik? Nagyon provokatív ez a komment, ne haragudj.

2015. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
46%
Igen, nyilván egy csettintésre elvégzel egy 2-3 éves képzést... De hogy ne legyen provokatív, akkor úgy írom, hogy van 50 éved kb arra, hogy képezd magad. Most jobb?
2015. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!