Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy csalódás után hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy csalódás után hogy tudnék újra megbízni a férfiakban?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyán kihasznált egy fiú, akit én szívből szerettem. Annyira hittem benne, soha nem gondoltam volna hogy így fog velem bánni. Ennek már 2 éve. Azóta hiába próbálok ismerkedni, semmi bizalmam nincs a pasik felé, egy szavukat sem tudom elhinni, a legapróbb bókot is kételkedve fogadom. Persze ez látszik is rajtam, nagyon negatívnak és megkeseredettnek tűnök. De az is vagyok, még mindig fáj ami történt, teljesen összetörtem lelkileg és megalázva érzem magam, így meg képtelen vagyok kapcsolatot kialakítani. Félek hogy megint becsapnak és bántanak. Hogyan lehetnék túl ezen? Nem szeretnék egyedül lenni, hiányzik a szerelem.

2015. máj. 24. 19:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Lehet hogy 1 fiú a sokból, de úgy mondjátok mintha más nővel nem esett volna meg. Mikor folyamatosan ezt látni mindenhol. Mert ha azt hallanám hogy szimplán szerencsétlen voltam vele, mert egyébként ez nem szokott megtörténni senkivel, akkor valószínű már túl lennék rajta. De mindenkitől azt hallom hogy ezen nincs mit csodálkozni, ilyenek a pasik. Tehát nagyobb esélyem van megint ilyennel összetalálkozni mint normálissal. Így meg persze hogy félek.
2015. máj. 24. 19:34
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: én férfi vagyok, és engem egy nő bántott meg hasonlóan, váratlanul, és elég kegyetlenül 5 éves kapcsolat végén..


szóval ezek szerint nem a férfiak bántják meg a nőket, hanem az emberek néha olyat tesznek, ami a másiknak fáj. ettől még nem haragudhatunk az egész emberiségre.

2015. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
27%
Gratulálok, így aztán tényleg egyedül maradsz, aztán énekelheted, hogy ülök a szobámban búsan egyedül és egy álló f**aszra gondolok, nézem a pin**ámat sírva fakadok lám ez bizony berozsdásodott....
2015. máj. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy mennyi csalódás ér milyen forában ,a lényeg újra talpra állni .Mindenkit ér csalódás fájdalom de ne múltban éljél tekincs előre és adj esély a talán jónak.
2015. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy látni lehet sok sok normális kapcsolatot is.

De ha te így állsz hozzá mint az utolsó hozzászólásodban akkor b**aszhatod.

2015. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
59%

Azért mert megcsaltak? Ha általánosságban tetted volna fel a kérdést kiderült volna hogy nem egyoldalu a dolog. Férfiakat is csalnak meg!

Az élet egy tanulási folyamat! Megszületésünkkor nem váltottunk bérletet az örök boldogságra.


Irod nem bizol. Gondolj bele!

Megismerkedsz egy férfival. Aki ráadásul érzelmes, érzékeny. Megszeret. Pont olyannak szeret amilyen vagy. Testestül, lelkestül. Mivel vágysz a szeretetre. Talán feelelőtlenül kijelented szereted. Önmagát generálja a folyamat. Szerelmes szavak, mondatok! A pasi elkezd hinni a csodákban. Esetleg pár hónapja élt át egy csalodást.

Mondjuk ma délelőtt még szeretettel, szerelmesen beszéltek. Délután rád tör a pánik. Eltünsz. Mondjuk törölsz vibert, facebookot,stb. SMS-re nem válaszolsz. Mert attol félsz ami meg sem történt. Esélyt sem adtál! Ez nem önzés?

Mennyivel érzed magad erkölcsileg különbnek? Mi jogon kérsz itt számon ha te is megcsalsz valakit. Mert megcsalni nem csak mással lehet. Ha ez bekövetkezik jobb hogy ketten vagytok összetörve?

Nincs jogod a 2 éve történteken siránkozni!

Nyugodj meg! És ha lehiggadtál és volt ilyen férfi akit megbántottál. Meséld el neki. beszélj vele! Meg fog érteni!

2015. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16 = #8-al.
2015. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg. Hanem azt hazudta hogy szerelmes belém és úgy voltunk együtt. Utána bevallotta hogy hazudott. Nekem meg ő volt az első pasi az életemben. Szóval csak szexre használt és ennek érdekében hazudott mert tudta egyébként nem lennék vele. Nem tudom hogy hazudhatja azt egy férfi hogy szeret csak a szex miatt. Ráadásul tudta hogy én tényleg szeretem és nekem ő lesz az első pasi. Egyik lány sem érdemli meg ezt sztem.
2015. máj. 24. 22:37
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

nem, ezt valóban nem érdemli meg egy lány sem.



Igen, őszintén sajnálom, hogy vannak ilyen férfiak, akik kihasználják a nőket (egy szűz lánynál ez semmiképpen nem bocsánatos bűn, ott valami érzelmileg nagyon fontosat tud "ellopni").

Megértem, hogy félsz, hogy ismét így jársz, megértem, hogy nem bízol az férfiakban, tényleg, őszintén megértem...


De ezzel a bezárkózással igazából nem a világot, nem az univerzumot, nem az emberiséget, és még csak nem is azt a férfit bünteted, egyedül magadat.


Próbáld meg feldolgozni, vagy ha nem megy egyedül, akkor próbálj meg keresni egy szakembert. De egy fiatal lány egy bunkó miatt ne dobja el az élet egyik legjobb dolgát, hogy szeretik és ő is szerethessen.

2015. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, hát persze... Minden férfi disznó, meg mindig csak megcsalják a nőket... Te is az a fajta megjátszós p*csa vagy, aki a tetű alakokra bukik meg elnézi a szemétségeiket, azért lehet kihasználni, közben persze eljátszod, hogy "jaj, miért nincsenek rendes férfiak...". Szóval te alapjáraton a görényekből válogatsz. Ha ebből indulunk ki, akkor jobb is, ha egyedül maradsz, mert úgyis csak olyannal jönnél össze, aki kihasználna.
2015. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!