Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak még rákenhetik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak még rákenhetik a nőkre, hogy azért vannak egyedül, mert a nők túl válogatósak, de egy nő csak magára vethet, magát hibáztathatja, ha nem talál párt?

Figyelt kérdés
2015. máj. 25. 22:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Vékony vagyok, mellé sportolok is.
2015. máj. 25. 23:10
 12/17 anonim ***** válasza:
8: Küldöd is a jeleket, a számodra szimpatikus srácoknak?
2015. máj. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%

Arcodat arányosnak érzed?

Nem vagy durván vallásos?

Munkahelyi/iskolai környezetben milyen arányban vannak szóba jöhető férfiak?

Jársz szórakozni?

2015. máj. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szóval jól nézel ki, nyitott is vagy az ismerkedésre, és be sem próbálkoznak?

Ilyen nincs, vagy ha mégis, ott valaminek még lenni kell.

Nem vagy véletlenül mondjuk apáca, zárdában sem laksz?

2015. máj. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem eleve baromság azon siránkozni, hogy egyedül vagyunk, hisz ez csak annyi jelent, hogy eddig nem találtuk meg az ehhez megfelelő embert - egy nem megfelelővel meg miért akarnánk együtt lenni? Másokat, pláne a komplett másik nemet hibáztatni meg a szánalmasság csúcsa bármelyik fél részéről.
2015. máj. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
23%

vagy csúnya és azért nem talál, vagy nagyon zárkózott.

vagy mindketto, de annak olyan mindegy..

2015. máj. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én nokent nem hibáztatok senkit ilyen helyzetben. Nálam mondjuk vannak probálkozok olykor, de nagyon nehez találni olyan ferfit, aki hasonlo gondolkodassal rendelkezik és meg meg is mozgat bennem valamit.

Nincsennek teljesithetetlen igenyeim, de nem fogok csak azért osszejonni valakivel, hogy ne legyek egyedul.

2015. máj. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!