Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nem szoktátok azt érezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem szoktátok azt érezni a sikertelen randik után, hogy nektek nem fog már összejönni egy normális párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Már egy ideje egyedül vagyok és most érzem, hogy nehéz megbirkózni már sok mindennel egyedül. Eddig erős nő voltam, de most kezd elszakadni a cérna. :(

2015. máj. 30. 20:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem szoktam így érezni. Miért is érezném?

Azért mert egyvalakinek nem vagyok az esete, vagy ő nem az esetem, vagy a körülmények nem stimmelnek?

Én olyan férfira vágyom, aki az esetem, és akinek én is az esete vagyok, és a körülmények is stimmelnek, akkor miért venném kudarcnak, ha egy olyan pasival nem lesz kapcsolatom, aki ezeknek a kritériumoknak nem felel meg?


Ennyi erővel amiatt is kellemetlenül érezhetném magam, hogy az utcán naponta szembejövő több száz ismeretlennel nem lesz párkapcsolatom.


Én EGY férfira vágyom, és kitartóan keresem. :)

40N

2015. jún. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%

Semmiképpen nem akarok okoskodni, de a legjobb, amit tehettek, hogy nem görcsöltök a "társkeresésen", főleg nem az interneten.


Találjátok meg a módját annak, hogy fizikailag is elfáradjatok a nap végére, fokozatosan emeljétek a testmozgásra fordított időt. A sportba elég sok energiát bele lehet ölni, cserébe sokkal jobban fogjátok érezni magatokat, a javuló testtónus, a fittség büszkévé tesz majd, növeli az önbizalmat, amire a válaszok alapján sokaknak szüksége van.


Nem mellesleg a sportolás mellékhatásaként megismerhettek új embereket, akikkel meglesz minimum egy kapcsolódási pont.


Egyszer csak be fog esni valaki a kapun. Ha tetszik, beengeded, ha nem, akkor elküldöd. Aztán jön más.


Ne legyen görcs, és ne fecséreljétek az időtöket az internetes profilokat bújva. Irán a friss levegő! :)

2015. jún. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem is Irán, vagy Irak, de irány... :o
2015. jún. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!