Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi a gáz azokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a gáz azokkal a férfiakkal, akik akár egy évet is várnának a szexszel egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
És miért hiszik, hogy az a normális, ha fél vagy akár egy év is eltelik egy felnőtt kapcsolatban, és aki már akár 2 hét, vagy maximum egy hónap után igényelné a szexet, az egy ribi akit csak a szex érdekel? :)

2015. jún. 7. 19:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
62%

Én nem tudnék 1 évig várni!


Ha mondjuk 2 hete ismertem meg a csajt, és már le akarna feküdni velem, akkor kicsit komolytalannak tartanám!

De ha előtte már ismertük egymást, vagy már randiztunk néhány alkalommal, és már 2 hete párkapcsolatban vagyunk, akkor szerintem teljesen normális, ha szexelünk!

(Ugyanakkor azt is meg tudom érteni, ha mondjuk szüksége van max. 1-2 hónapra)

21/F

2015. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Én egy napot sem várnék. De ettől még nincs senkim.
2015. jún. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi idióta van ezen az oldalon... A kérdés is eleve baromság, a sok hozzászóló inkább vígjáték szereplőnek elmenne. nevetséges ez az egész.

Ha már a párkapcsolatról van szó, a probléma ott van, hogy szinte minden házasság válással végződik. De nem amiatt, amit a kérdező kifogásol. Mert mi van, ha valaki vár egy évet, és pont ő nem fog elválni? Ennyit erről.

Vagy szerintetek az is teljesen mindegy, elválik-e az ember, vagy nem.

2015. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyi idióta van ezen az oldalon..."


Taníts minket, ó, mester! Epedve várjuk a kinyilatkozásodat. De ne csak azt mond, hogy idióták vagyunk, hanem azt is, hogy mit kellett volna írnunk/gondolnunk, ami elnyeri a tetszésedet.

2015. jún. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
hát ha szeretsz egy lányt akk is vele vagy ha soha nem szexeltek vagy addig ott a kézi módszer...
2015. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs vele gáz... :) Nekem párom pl fél évet várt.

Ha szereti s a lánynak pl első pasija reális lehet az egy év.. Meg előtte történhetnek köztük dolgok.. nem kell félremennie a srácnak.

Nem 40-50 évesekre vonatkozik a kérdésed főként, gondolom én.. Ilyen 16-18 évesek meg még ne d*gjanak agyba főbe..

2015. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

13as en sem ertem mit akarsz. a boldog eletnek meg kapcsolatnak nem feltetele a hazassag. attol hogy nem valnak el meg boven lehetnek boldogtalanok mint az en szuleim is.

es attol hogy egy evet var, meg boven lehetnek teljesen eltero vagyaik szexben ami csak kesobb derulhet igy ki, ugyhogy 1evet kidobtak az ablakon.


amugy ugy lehetseges evileg ha van tipi tapi, oral sex, meg kezi kielegites csak ehatolas nincs. de ketlem hogy erre gondolt a kerdezo. legtobben azert varhatnak mert felnek nem talalnak mas csajt.

2015. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Felnőttekre vonatkozott a kérdésem, nem tinikre. 20 felettiekre. Szerintem egy 20-25(+) éves férfi esetében nem éppen normális, ha egy évet várni akar a szexszel, függetlenül attól, szűz-e vagy sem.
2015. jún. 23. 21:38
 19/28 anonim ***** válasza:
hát sztem szűz lány esetében még érthető is.
2015. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

De itt szerintem nem arról van szó, hogy a lány szűz, vagy félénk, vagy mittudoménmilyen okokból várni akar. Az aranyos, ha a pasi hajlandó rá várni, bár 20-25 éveseknél én is azt mondom, hogy ritka és kicsit felesleges, hiszen az ugyanilyen korú lányok eddig azért nem húzzák a várakozási időszakot (általában).


A kérdés szerintem kifejezetten arra vonatkozik, hogy a pasi akarja ezt az időt megvárni szexszel, nem a lány kedvéért, mert a lány akár még akarhatná is- bár a kérdés alapján úgy érzem, ez esetben a lány egy utolsó rongy lenne a szemében-, hanem csak mert neki éppen olyanja van.


És ebben az esetben szerintem vagy valami önbizalmi, szexuális eredetű probléma van a háttérben, vagy simán csak olyan elképzelései vannak a világról, párkapcsolatokról, amik manapság már nem állják meg a helyüket (általában), egyszerűen mindenki másképp éli az életét, mint ahogy ők azt képzelik.

2015. jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!