Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi a gáz azokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a gáz azokkal a férfiakkal, akik akár egy évet is várnának a szexszel egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
És miért hiszik, hogy az a normális, ha fél vagy akár egy év is eltelik egy felnőtt kapcsolatban, és aki már akár 2 hét, vagy maximum egy hónap után igényelné a szexet, az egy ribi akit csak a szex érdekel? :)

2015. jún. 7. 19:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Annál a csávónál, aki huszonéves létére egy évet várni akar a szexszel, alighanem valami más probléma is van, ami lehet depresszió, személyiségzavar, vallási fanatizmus, potenciaproblémák stb. Ha a szexet igénylő csajt emellett még ribXncozza is, akkor pláne egyértelmű, hogy nem a szép kisvirág lelke meg a nagyon romantikus érzelmei miatt ilyen...
2015. jún. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
vagy csak nem igényli annyira, attól mert huszonéves, férfi és (anyyira) nem kívánja a szexet még nem kell hogy probléma legyen vele..egyszerűen ilyen típus és lehet ritkább de előfordul. legalábbis volt már dolgom hasonlóval.
2015. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nő vagyok és kifejezetten nagy a szex igényem, de 2 hét után akkor sem feküdnék le senkivel. Nem is tudnám hibáztatni azt, aki ribinek tart, ha 2 hét után még én könyörögnék széttett lábbal... : DD Legyen már tartásod, kérdező.
2015. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Van tartásom, nem fekszem le akárkivel össze-vissza, jelenlegi párommal feküdtem le 2 hét után, majdnem egy éve együtt vagyunk, nem tartott ribinek egy pillanatra sem. Értelmes felnőtt emberek nem várnak a szexszel csak azért, mert "illik" várni.
2015. jún. 29. 22:52
 25/28 anonim ***** válasza:
értelmes felnőtt emberek nem néznek le mást csak azért mert ő máshogy áll a témához..
2015. jún. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

abszolut igaza van a kerdezonek! ha tenyleg az ember latja a masikon hogy minden ok, es komolyan gondolja es rendben van, akkor par hetnel tovabb nincs ertelme huzni azt amit mindket fel mar nagyon akar.

persze na, letezik az hogy kevesbe sexualis ember talalkozik es nekik igy jo. de ugy 5honap felett sztem mindenkepp problemas.

2015. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
És miért gondolod, hogy az (sőt, csak kizárólag az) a normális, ahogyan te csinálod? : )) Nekem mondjuk 1-2 hónap kell, hogy megismerjem az embert legalább minimális szinten, mielőtt lefekszem vele, mert nem az a lényeg, hogy jól megrakjanak végre hanem hogy ki teszi ezt.
2015. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

A barátnőm kezdeményezett egy hónap után, én ezt nagyon gyorsnak éreztem. Egyszerűen nem tartottam helyesnek, hogy ennyire sietünk. 26 éves voltam. Azóta már a feleségem.


42F

2015. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!