Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság ki tud megfelelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság ki tud megfelelni azoknak a női elvárásoknak, hogy saját ház, vagy lakás, saját kocsi, magas fizetés?

Figyelt kérdés

Nem csoda hogy fiatal pasi, de még az idősebb korosztály is szerencsétlennek érzi magát.

Azt ok, hogy a nő, aki mindezeket kéri, semmit sem tud felmutatni, mert otthon él, de hogy ilyen elvárásai legyenek sok nőnek, az nem normális.

A mai fizetésekből hogy legyen valakinek fiatalon, de még középkorban is márkás autója, vagy saját lakása?

Nem túlzottak ezek az elvárások?

Meg a másik kedvencem, évente min egyszer el kell menni nyaralni, de lehetőleg tengerpartra, mert az a menő a csajok között, és lehet felrakni a képeket a fészre.

Miért lettek a mai lányok/nők ilyenek?

Mikor ők szinte semmit sem tudnak letenni az asztalra a kapcsolatban?



#káosz #zavarazerőben
2015. jún. 9. 14:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
100%
51-es 31 éves férfi vagyok. Heti hét napból hetet dolgozom napi 12 órát. Havi netto kerestem 154 200 forint. Ebből fizetek 50 ezer forint albérletet és 32 ezer forint rezsit. Marad 72 ezer forintom. Ebből még vennem kéne bérletet meg nekem 40-45 ezer forint elmegy ennivalóra mert akkor nem bírnám a nehéz fizikai munkát.marad 10-15 ezer forintom. Ebből hogy spóroljak lakásra vagy autóra? Mert nekem egyik sincs ennyi munka mellett. Nagyon sokan nem bírják a napi 10-12 tonna árú megmozgatását. E mellett még arra sincs időm hogy egy randevút összehozzak. Én ennyi munka mellett alig tudok megélni. A diplomádat is valaki fizette. Addig is míg tanultál valahol laktál és kaptál enni. Én állami gondozásban éltem 18 éves koromig. Az állam nem járul hozzá érettségihez és diplomához de nem ám!
2015. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
52/52 ezt magyarázom itt hogy miből legyen kocsim házam? meg tanuljak ! és ki tart el ha iskoláb járok? egyeseknek könnyű a szülök mindent a seggetek alá raknak
2015. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
14%
Államilag támogatott egyetemre jártam, senki nem fizette a diplomámat, 18 éves korom óta egyedül élek, és kétszer annyit keresek, mint te, pedig nem vagyok ennyi idős (és ezt nem azért mondtam, mert ettől mennőbb leszek, hanem azért, hogy látatlanba ne szólj le, hogy nekem mit fizettek és mit nem......)
2015. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
0%
Most olvasom...mi az, hogy az állam nem járul hozzá?:D elég jól kell tanulni, és felvesznek államilag támogatottra, ennyi.....hát ez nevetséges...
2015. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
31%
54/55 jó itt mindenki agyon keresi magát gykn! de ő 31 éves akkor még nem volt állami támogatás te észlény! mennyi troll van itt
2015. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
66%
54-es. Értem egyetemre jártál. 18 éves korod óta eltartod magad. Fizeted a lakhatásod az ennivalód és közben egyetemre jársz. Ebben nem segít senki. Aztán hogyan?
2015. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
48%

Gyerekek... ez valami szánalmas, de komolyan.

Az egyik fél azért rinyál, mert általánosítanak és egyszeri példákkal próbálnak érvelni ellene, a másik meg sajnáltatja magát, hogy ilyen meg olyan nehéz a megélhetés, meg a sors milyen kis ge€i.

Már az elején írni akartam, hogy ez nevetséges, de gondoltam magatoktól rájöttök, erre mit látok, 5 órája hisztizik itt egy halom ember és meg a cicaharc, az egyik azért pipa, mert "fúj, ne általánosítsatok büdös lúzerek, mert ez nem így van" a másik meg "brühühü, de nehéz megélni, de ti hülyék vagytok és nem értitek". Az ilyen emberek miatt nem esik majd nehezemre egy baltával leölni a velem szembejövőket, amikor elpattan az utolsó húrom.

2015. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 A kérdező kommentje:

szeretem mikor megjelennek ezek az egyetemre járok, közben két munkahelyen dolgozom, meg hat nyelven tanulok, háziasszonyok.

ezeknek ez a hobbija, hogy ezt beírják minden anyagi dolgot érintő kérdéshez.

a családi kategóriákban gyülekeztek régebben, csak az ő válaszaikat lehetett olvasni, de most már itt is vannak.

2015. jún. 9. 21:49
 59/77 anonim ***** válasza:
74%
Már nem járok, írtam, hogy diplomám van. IT területen vagyok, azért keresek annyit, amennyit (körülbelülit mondtam, pontos összeggel nem fogok dobálózni). Hogyan? Igen, nagyon szeerencsés vagyok, hogy 18 éves koromig etettek, itattak, taníttattak, és rávettek a szüleim, hogy olyan sokat tanuljak, amennyire csak lehet, tessék, ez az eredménye. Es tudom, hogy szerencsés vagyok, de én dolgoztam meg a legtöbbet érte, és ezt senki nem veheti el tőlem :) és azt is tudom, hogy a korosztályomat elnézve, nem mindenki áll így anyagilag, de mindenkinek van saját autója (vagy lakasa)....van, hogy nem saját lakása van, de az sem azért, mert csóró, hanem mert még gyűjt.
2015. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
33%
Haha, kerdezo, en sosem leszek haziasszony :) nem fogok gyereket szulni es itthonulni vele :) nekem a hobbima tanulas es a karrierem, en egy ilyen karrierista pitsa vagyok:) de azt gondolsz amit akarsz....tudom, hogy sokan trollkodnak
2015. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!