Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság ki tud megfelelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság ki tud megfelelni azoknak a női elvárásoknak, hogy saját ház, vagy lakás, saját kocsi, magas fizetés?

Figyelt kérdés

Nem csoda hogy fiatal pasi, de még az idősebb korosztály is szerencsétlennek érzi magát.

Azt ok, hogy a nő, aki mindezeket kéri, semmit sem tud felmutatni, mert otthon él, de hogy ilyen elvárásai legyenek sok nőnek, az nem normális.

A mai fizetésekből hogy legyen valakinek fiatalon, de még középkorban is márkás autója, vagy saját lakása?

Nem túlzottak ezek az elvárások?

Meg a másik kedvencem, évente min egyszer el kell menni nyaralni, de lehetőleg tengerpartra, mert az a menő a csajok között, és lehet felrakni a képeket a fészre.

Miért lettek a mai lányok/nők ilyenek?

Mikor ők szinte semmit sem tudnak letenni az asztalra a kapcsolatban?



#káosz #zavarazerőben
2015. jún. 9. 14:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező, te vagy annyira elvakult vagy, hogy képtelen vagy olvasni, vagy képtelen vagy szöveget értelmezni. Fuss neki még egyszer, nem fog megártani. :-)

Ilyen hozzáállással nem nagyon lesz barátnőd.

2015. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:
83%

minek teszel fel egy kérdést, ha az annak ellentmondókat csak lehazugozni tudod?

ha így látod az életet és a női nemet, nem csoda, hogy nincs barátnőd, és elárulom, nem a fizetésed miatt van, hanem mert egy gyenge jellemű, rosszindulatú, csőlátású alak vagy.

tudom-tudom, egy büdös hazug disznó vagyok, de engem sem érdekel a pénz. el tudja magát tartani, és legyenek ambíciói. ennyi. ez nekem is megvan, miért ne várhatnám el a partneremtől?

volt egy exem, 180-at hazavitt egy hónapban, de se a lakbért, se a számlákat nem fizette be, mert elfüvezte és elitta az összes pénzét, aztán ki lett baszva az albiból, és költözhetett az apjához, ahol egy szobában alszik vele.. kéne ilyen pasi valakinek? szerintem nem, neked sem kéne ilyen társ. inkább leszek valakivel, aki kevesebbet keres, de képes a fejlődésre, és a felelősségteljes gondolkodásra. találtam is, mikor összejöttem vele, 120-at sem kapott, aztán 3 hónapig munkanélküli volt, most meg 250-et hoz haza :) mert hajlandó tanulni, és tenni érte. ezt értékelik az igazi, normális nők. hogy valaki képes küzdeni az álmaiért, vannak tervei, céltudatos. én nem is akarnék kitartott lenni, dolgozni akarok, és közösen felépíteni a párommal az életünket.

nem kell saját lakás, elég, ha nem a szülőkhöz kell összeköltöznünk, és ketten fent tudjuk tartani magunkat, esetleg családot alapítani, stb. az autók nem érdekelnek amúgy sem, eddigi exeimnek biciklije sem volt :D


de nyugodtan, sírjatok csak, utáljátok a nőket, tényleg mind felszínes ribi, éljetek ebben a hitben, ha nektek ez így jó. de ha nem jó, akkor nem másokat kell okolni, hanem csak szimplán kezdeni valamit az életetekkel.

2015. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
76%
Ezek tuti trollok, magától ennyire hülye senki nem lehet. Szerintem mostantól senki ne reagáljon a hozzászólásaikra, hátha eltűnnek végre és akkor talán végre normális hangnemű kérdések és válaszok is lesznek a témában.
2015. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
67%

Mostmár értem, hogy miért koptattam le minden pasit társkeresőn :D Oda csak a lúzerek járnak (tisztelet a kivételnek, és azoknak, akik szakítás után inkább ott keresgélnek). Normális ember személyesen ismerkedik, legalábbis szerintem. Pedig én is kocka vagyok, és bulizni sem járok.

Ja, és nő vagyok :) És igen, egy pénzéhes, számító ribi :P Én már dolgozom, és van saját autóm. Párom még tanul, és még nem dolgozik mellette, csak nyaranta. Mégis vele vagyok, mert megbecsül, és tesz az álmaiért.


Valószínű a kedves kérdező is egy 30 körüli emberke, aki semmit nem tudott letenni az asztalra, belesüllyedt a kis depijébe, és mivel emberi természet, hogy könnyebb mást okolni, így meg is teszi :)

2015. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
72%
Jó, ezek itt csak unatkozó trollok... Vagy gyerekek, mert lassan itt a nyári szünet és az utolsó héten már nem kapnak elég házi feladatot.
2015. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim ***** válasza:
26%
51-es. Álljunk meg egy kicsi. Neked meg van mindened. A párod tanul. Nem dolgozik? Te tartod el? Mit valósít meg így neked az álmaidban. Valami csúcs pali annyira jól néz ki vagy hogyan éri el az ember hogy egy nő eltartsa. Semmi hátsó szándék nélkül kérdeztem. Nekem még egy nő semmit nem vett./ nem hogy eltartson/ Ezért volt hihetetlen. De ha így van irigylem a párod.
2015. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim ***** válasza:
39%
Miért nem hiszik el a nők hogy ha elmúltunk mondjuk 30 évesek és nincs párunk és nagyon szeretnénk és megtennénk érte mindent hogy legyen. De egy nőt sem akarok megbántani ezért. Miért is tehetne egy nő erről? Én nem elriasztani akarom a nőt hanem nagyon is vele lenni. De tisztelt hölgyek ne kioktassanak vagy lenézzenek, én minden kedvességet vagy jó szót örömmel veszek.
2015. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim ***** válasza:

# 51/51 Időpont ma 16:44


Egy jó tanács, amit mindenkinek meg kellene fogadnia: Ne általánosíts!

2015. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 anonim ***** válasza:
49-es értjük.Dehogy mernék általánosítani. Én is ismerek olyan férfit akinek olyan szép felesége van hogy leesik tőle az állam. A fiú nem egy szépség. Tudom hogy nem minden nő csak a pénzre hajt. Azt is tudom hogy vannak teljesen szeretetre épülő kapcsolatok. Én is ilyenre vágyom. Annyi mindent teszek érte. De olyan szar egyedül!
2015. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim ***** válasza:
63%

Cserébe én mit adok nőként: saját ház, autó, versenyképes fizetés (diploma után, szakmámban).

Elvárom a pasitól ugyan ezt (és nem 15 éves vagyok:D)

Szerencsére nem kell ezzel törődnöm, mert találtam párt, aki megfelel ennek. És undorítónak találom az olyan nőket, akik csak otthon ülnek és siránkoznak és max híznak:D Én napi minimum 8 órát dolgozok, nehogymár a pasim egy lusta mamlasz legyen:D Azt megértem, hogy a nő is tegyen ugyanígy érte, de a pasi is. Ennyi (és természetesen 20 évesen nem reális elvárás a saját lakás (max autó, de abból sem Audi:D))

2015. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!