Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság ki tud megfelelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság ki tud megfelelni azoknak a női elvárásoknak, hogy saját ház, vagy lakás, saját kocsi, magas fizetés?

Figyelt kérdés

Nem csoda hogy fiatal pasi, de még az idősebb korosztály is szerencsétlennek érzi magát.

Azt ok, hogy a nő, aki mindezeket kéri, semmit sem tud felmutatni, mert otthon él, de hogy ilyen elvárásai legyenek sok nőnek, az nem normális.

A mai fizetésekből hogy legyen valakinek fiatalon, de még középkorban is márkás autója, vagy saját lakása?

Nem túlzottak ezek az elvárások?

Meg a másik kedvencem, évente min egyszer el kell menni nyaralni, de lehetőleg tengerpartra, mert az a menő a csajok között, és lehet felrakni a képeket a fészre.

Miért lettek a mai lányok/nők ilyenek?

Mikor ők szinte semmit sem tudnak letenni az asztalra a kapcsolatban?



#káosz #zavarazerőben
2015. jún. 9. 14:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
28%
van kevés normális nő de azok már régen foglaltak! de sok csoró csaj mind ezekről álmodik és kérdezem főzni tudsz? teát esetleg vicc a mai nők meg a hülye elvárásaik
2015. jún. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
84%

Azért elég sok nő is sok mindent le tud tenni az asztalra. Általánosítani meg nem a társkeresős szerencsétlenek alapján kell. Nem véletlenül vannak egyedül.


Huszonévesen teljesen normális elvárás, hogy az embernek már legyen némi egzisztenciája. Végzettség, munkahely, stb.


És az sem túl elborult gondolat, hogy ha a pasi 100 ezret keres és nem elég neki, akkor elvárom, hogy tegyen a változtatásért. Én is 100 ezret keresek, mellette meg tolom az egyetemet, hogy előbbre jussak és jövő ilyenkor lehetőleg ennek a duplája jöjjön be. Miért kellene elnéznem, hogy egy pasi nem tesz semmit, csak nyafog?

2015. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 A kérdező kommentje:

Azt én sem értem, amit írtál.

Akik ezeket mondták nekem is majdnem mind panelban lakó, melós szülők gyereke.

És nekik van ilyen elvárásuk?

menjenek márr....

2015. jún. 9. 15:31
 34/77 anonim ***** válasza:
62%
A válasz ott van a kérdésben: azért várják el, mert nekik sincs semmilyük és gyereket meg nem otthonra kéne megszülni.
2015. jún. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
26%
az neked nyafogás hogy ha valaki leírja az igazat? te se vagy 100as az tuti :D
2015. jún. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
37%
33/35 így van akik még 1 tojást se tud megfőzni azok várják ezeket el :D :D forintos nők milliós igények
2015. jún. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
75%

Nem ismerem az általad említett társkeresőt - igazából nem szeretem ezeket a társkereső weboldalakat, sok nem extra szolgáltatás is fizetős.

De azért régebben én is nézelődtem, volt, hogy nem kifejezetten társkeresési céllal, csak lézengtem rajtuk. Egyszer beszélgettem egy külföldi pasival, ő célzottan társat keresett, én úgy voltam vele, hogy meglátjuk, mi lesz, állítólag itt élt és dolgozott Magyarországon. Hamarosan elkezdte szidni a magyarokat. Szerinted beszélgettem vele utána? Rövid időn belül le is tiltottam.

Ugyanez lenne a reakcióm, ha egy csajozni akaró pasi a nőket kezdené el így szidalmazni, ahogy most te teszed itt (meg a kis haverod). Tojok rá, mik a tapasztalataid, engem akarjon valaki megismerni és ne tegyen már bele előzetesen egy általa kreált negatív skatulyába.

2015. jún. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
80%
Úgy azért elég nehéz vitatkozni, hogy amikor valaki felhoz egy ellenpéldát az elméleteitekre, akkor egyből lehazugozzátok.
2015. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 A kérdező kommentje:

"Rövid időn belül le is tiltottam. "

73%os!

Tőlem csak kapsz egy pirosat!ű

de többször is adnék, csak a rendszer egyet enged!

de neked a tisztelet jeléül, küldök vagy 10et.

csak hogy érezd, mennyire egyet értek azzal, amit ideröfögtél:)

2015. jún. 9. 15:39
 40/77 anonim ***** válasza:
71%
Ez az! Nyomd a pirosat neki, azzal változik az életed jóra! :))) Nem azzal, ha tanulsz, fejlődsz, másik melót keresel és lesz mit felmutatnod! Csak azzal, ha kiírsz egy általánosító, rinyáló kérdést és lepontozod a válaszokat, amik nyíltan közlik, hogy nevetséges vagy! :) Hajrá! Nyomd ezt is, hátha még több változást hoz az életedbe!
2015. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!