Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság ki tud megfelelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság ki tud megfelelni azoknak a női elvárásoknak, hogy saját ház, vagy lakás, saját kocsi, magas fizetés?

Figyelt kérdés

Nem csoda hogy fiatal pasi, de még az idősebb korosztály is szerencsétlennek érzi magát.

Azt ok, hogy a nő, aki mindezeket kéri, semmit sem tud felmutatni, mert otthon él, de hogy ilyen elvárásai legyenek sok nőnek, az nem normális.

A mai fizetésekből hogy legyen valakinek fiatalon, de még középkorban is márkás autója, vagy saját lakása?

Nem túlzottak ezek az elvárások?

Meg a másik kedvencem, évente min egyszer el kell menni nyaralni, de lehetőleg tengerpartra, mert az a menő a csajok között, és lehet felrakni a képeket a fészre.

Miért lettek a mai lányok/nők ilyenek?

Mikor ők szinte semmit sem tudnak letenni az asztalra a kapcsolatban?



#káosz #zavarazerőben
2015. jún. 9. 14:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell bemutatni, sajnos tudom. Jártam már nagyon közel hozzá, amikor egy ismerős fogadott be pár napra az összes holmimmal, onnan már csak úgy tudtam kikecmeregni, hogy szerencsére találtam olyan munkát, ami bentlakásos. Ha az nincs, most valószínűleg nem itt írogatnék.

De hát ez van, az élet kockázatos.

2015. jún. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 anonim ***** válasza:
71-es. Jó hogy van olyan ismerősöd aki betud fogadni. Én egyszer kerültem nagy bajba és nem volt hol aludnom. Vagy három hétig gyakorlatilag hajléktalan lettem. Borzalmas. Hajléktalan szálló pedig maga a halál tábor. Alkoholista beteg, koszos mocskos emberek akik ott vannak. Agyilag is károsodva. Én azt hiszem egy ilyen iskola nagyon kockázatos akinek nincs senkije és semmije.
2015. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:
30%

72#

Rendben, oké, elhisszük, szar az életed, de most komolyan, meddig szándékozod még itt sajnáltatni magad? Olyan vagy, mint a nyuggerek a háziorvos várójában, akik azon versenyeznek, hogy melyikük dereka a szarabb.

2015. jún. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:
90%
73-as Nem kértem hogy sajnálj. A tényeket írtam. Tényleg szar az élet. Az enyém. De ettől még felfogtam hogy mást nem érdekel. Ettől még beszélgetünk nem? Nem azért beszélgetünk itt mert jó kibeszélni? Miért lennék ezért nyugger? Mert valaki nyugdíjas az már szar?
2015. jún. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:

Szia!

Új válaszoló vagyok.

Nem fogom azt mondani, hogy 1 db ilyen nő sincs a világon, de tényleg nagy az általánosítás. Egyébként meg lehet, félreérted a dolgot. Én például többször leírtam már itt a GYK-n, hogy vonzó egy férfiban, ha valami érdekli, valami lázba hozza, és csillogó szemekkel tud róla mesélni. Felőlem lehet ez a kisvonat-gyűjtés is. Na most ez úgy jön ide, hogy én szívesen támogatom a férfi álmait, ha VANNAK neki. Akár az olyan légbőlkapottakat is, hogy:

- magánállatkert-alapítás

- híres író lesz

- régi walesi templomokat akar fotózni bizonyos típusú kamerával

- színész akar lenni

- porcelánfestő akar lenni Herenden.

Ezek közül egyedül az utóbbiból lehet megélni, de abból is kb. kell 2 db az országba. Most random foglalkozásokat mondtam. Tényleg ismerek olyan férfit, aki magánállatkertet akar alapítani, de ő a testvérem. :) A lényeg: egy pasit érdekeljen már VALAMI! Én is dolgozom, én is hozzájárulok majd a költségekhez, az éltet együtt is felépíthetjük. És ha van egy olyan szakmája, amelyből eltartja, miközben egyéb álmait szövögeti, nekem az is jó. Például közben asztalosnak tanul, de amúgy író akar lenni, vagy ilyesmi. Mert ugyebár gyesre majd én menjek, ami esetleg félbe töri a karrierem (esetleg nem), de mindenesetre a célom elérését késlelteti egy olyan 5 évvel (vissza is kel állni, nem azonnal fognak gyes után előléptetni stb.). Szóval én nem azt várom, hogy a pasi pénzes legyen, hanem hogy valami érdekelje már ebben a h*-lye világban! Mert az, hogy nincs lehetőséged továbbtanulni vagy meggazdagodni, nem ugyanaz, mint hogy egy halál érdektelen ember vagy, aki csak arról tud beszélni, hogy felment a boltban a kenyér ára, meg hogy ki vált el, kinek lett új tetoválása, kik jötte össze, ki hízott el. Utazni nem akarok, repülésfóbiám van, de én a kedvéért utaznék is. Tessék, itt egy fordított eset. Én rettegek a repüléstől, de ha teszem azt a párom külföldön munkát kapna, felülnék rá a kedvéért. Mi az, amit te feladsz a párodért?

2015. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a főzés: te pl. tudsz főzni?
2015. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:

És ugyebár mi az, hogy a nő semmit nem tesz le az asztalra? Ha dolgozik, és ő is keres, akkor értelemszerűen azt, hogy dolgozik és keres. ha nem dolgozik, akkor meg azt, hogy nem egy olyan lakásba jössz haza, ami tiszta kosz, van étel, valahogy a vasalt ruhák a szekrényedbe repülnek. Tipikus példa, mikor férfi ismerősöm panaszkodik, hogy a felesége milyen lassan pakol be a bőröndbe, csak éppen a nő pakol a kisgyerekre is, meg hát ugyebár a férfi csak kivette a szekrényből a vasalt inget, de azt a nő előző nap kivasalta.

És igen, van néhány olyan nő, aki egész nap csak kozmetikushoz járna, amíg te dolgozol. Igen, van. Vegyük észre, hogy elismertem. De az egyik válaszoló (egyébként kulturáltan és jogosan) leírta, hogy pár nő hozzászokott, hogy ha kell valami, rögtön kap egy IPhone-t. Na, pár férfi meg hozzászokott, hogy az ingek vasalva kerülnek a szekrénybe, és rájönnek, hogy az anyjuk takarította a szobájukat 20 évesen is.

2015. szept. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!