Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek olyan "bűvész"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan "bűvész" pasik, akik képesek havi 60-70 ezer ft-os fizuból teljesíteni a magyar lányok elvárásait?

Figyelt kérdés
Merthogy ma egy átlagos melóhelyen 8-10 órás munkáért ilyen fizetést lehet csak kapni... A lányok amúgy hol élnek, amikor tisztában vannak azzal, hogy ilyenek a fizetések, és mégis luxuskörülményeket várnak el a férfiaktól, máskülönben szóba se állnak velük?

2015. jún. 14. 22:07
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
33%

Én a 8-asnál is 3x annyit keresek, ezt garantálhatom, de nem mennék el vele sehová, mert egy pénzéhes nő. :P

Volt, amikor csóró voltam kérdező, és hidd el, volt barátnőm. Nem a pénzem miatt.

2015. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
91%

# 11: Nézd, randiztam olyan pasival, akivel nem lehetett beülni sehova, mert neki nem volt pénze, nem tudtunk elmenni nyaralni, mert nem volt pénze, stb. stb. stb.

Ha pénzéhes lennék, akkor kimondottan arra utaznék, hogy tartsanak el, de ez igen messze áll tőlem. Én csak azt "várom el" a társamtól, amit én magam is nyújtani tudok.

2015. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
83%

12: Nem ő, de ez a nyaralásos dolog is annyira kellemetlen. Én már 20 éve nem voltam nyaralni és marhára nem érdekel. Persze szíved joga pénzes férfit kifogni, de havi 140k-s fizetésből nem tudom, hogy milyen nyaralásra fog telni. Ezzel a hozzászólásoddal pedig pont a sztereotípiákat erősíted.


Én 160k-t keresek (kezdőként) és idén sem fogok nyaralni menni, mert van helye a pénznek.

2015. jún. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
79%

# 13: Nem luxusnyaralásra vágyom, de azért minimum egy hét tengerpart, apartmanban azért bele szokott férni. Vannak, akik inkább félretesznek, én viszont szeretek élni, azért dolgozom, hogy a megszerzett javakat élvezzem is.

Ha a fizetésemből nem futja "extra" kiadásokra, akkor be szoktam vállalni plusz munkákat, és akkor egy-két hét alatt megkeresem a nyaralásravalót.

2015. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
52%
14: Hát, akkor más a gondolkodásmódunk akkor. Én inkább a jövőre gondolok. Pluszmunkát én is vállalok, de általában az is megy a "malacperselybe". Ezzel nem azt mondom, hogy nincs habzsi-dőzsi, csak nem ilyen szinten, hogy egy hét tengerpart.
2015. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
92%

"de havi 140k-s fizetésből nem tudom, hogy milyen nyaralásra fog telni."


Havi egy 10-est félre rak és meg van egy hét Törökország all inclusive. Más ennél többet piál, cigizik el... :D

2015. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
30%

16: Nem piálok és cigizek, mégis inkább arra tennék félre pénzt, hogy kocsit vegyek (például). Vagy gyűjtök az osztrák albérlet kauciójára (ha végre rászánom magam és lelépek). Szerintem értelmesen gondolkodó ember nyaralásra csak akkor költ (és ez alatt nem egy nap Balatoni fürcsire kell gondolni, mert azt én is megejtem néha, pár évente), ha már mindene rendben van az életben. Van hol laknia, van mivel elmennie a nyaralásra és nem kell két hónapig zsíros kenyéren élnie.


140 ezres fizetés pont az a szint, ami mellett még nem kéne évi egy hetes tengerparti nyaraláson gondolkodni. Szerintem. Merjünk nagyot álmodni, de akkor inkább meg kéne pályázni egy 1500-2000 eurós osztrák állást, hogy aztán UTÁNA legyen pénz a nyaralásra.

2015. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
96%

# 17: Nem tervezem, hogy külföldre költözzek, mert ide köt minden, a munkám is olyan, hogy itt tudok belőle megélni, máshol nem.

Lakásom van, autóm 10 évig volt, most épp nincs, nem hiányzik különösebben. (Ha szükségem lesz rá, kb. egy év alatt össze tudom hozni plusz munkákkal, szerencsére van igény a munkámra.)


És igen, más szemlélet. Vannak, akik évekig kuporgatnak különböző célokra, aztán mikor megszerzik, akkor újabb célra... csak éppen nem élnek. Én hedonista vagyok, szeretek élvezni az életet, megajándékozni magam ezzel-azzal.

2015. jún. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
12%

Érdekes, hogy a nők csak azt várják a férfiaktól, amit ők is nyújtanak. De fordítva ez miért nem igaz?

Én több barátnőmet is eltartottam, és mindig is nálam szegényebb barátnőm volt. Ma meg már a családomat tartom el, és támogatom a rokonságot, úgy, hogy a feleségem azt sem tudja mi az a munkahely.

A fizetésetekből, csak a saját elvárásaitokat kell teljesíteni. Nem, a lányoknak kell megfelelnetek! Elfelejtettétek, hogy egyenjogúság van???

2015. jún. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
49%

OFF


" mert én bizony igénylem a színházat, mozit, kávéra, vacsorára beülést, és nem, nem kell fizetni a részem, de én sem szeretném fizetni a társamét."


Ejjj nem téged akarlak bántani de remélem nem ilyen nőm lesz. Én olyat szeretnék, aki nem hipszterkedik (divatból színházba járni, "beülni valahova") hanem extrémebb és élet közelibb dolgokat szeretne csinálni (paintball, keményebb túrák, utazni veszélyes országokba).

2015. jún. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!