Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek olyan "bűvész"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan "bűvész" pasik, akik képesek havi 60-70 ezer ft-os fizuból teljesíteni a magyar lányok elvárásait?

Figyelt kérdés
Merthogy ma egy átlagos melóhelyen 8-10 órás munkáért ilyen fizetést lehet csak kapni... A lányok amúgy hol élnek, amikor tisztában vannak azzal, hogy ilyenek a fizetések, és mégis luxuskörülményeket várnak el a férfiaktól, máskülönben szóba se állnak velük?

2015. jún. 14. 22:07
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
72%

Havi 60 ezret mégis mivel keres bárki is? A minimálbér 68775 Ft. Azt pedig még nulla végzettséggel is meg lehet keresni. Ennél kevesebbet nemhogy egy átlagos, hanem SEMMILYEN melóhelyen nem kereshetsz.


És akkor kis matek: teljesen kizárt, hogy az átlagfizetés alacsonyabb legyen, mint a létező legalacsonyabb fizetés.


Egyébként egyszerű a helyzet: a lányoknak olyan pasi kell, aki tesz azért, hogy előbbre jusson. Ha ennyit keresel, akkor vélhetően 8 osztályt végeztél, vagy esetleg van egy piacképtelen szakmád. Ez nem sok.

Viszont munka mellett is nyugodtan visszaülhetsz az iskolapadba, szerezhetsz érettségit, jobb szakmát vagy diplomát. Ami kell.

Ingyen van, tehát a pénz nem akadály. Annyi kell csak hozzá, hogy ne legyél lusta, hanem fektesd bele a szükséges munkát. Fárasztó? Igen. Tudom, én is ezt csinálom. Viszont épp ezért nem tudom elfogadni, ha valaki kifogásokat keres, hogy miért nem lép.


Nem anyagiasság kérdése a dolog: minimálbérből nem lehet családot fenntartani. Két minimálbérből sem. Szóval jogos elvárás, hogy még ha most nem is keresel jól, de látsszon, hogy a jövőben ez várhatóan változni fog. Márpedig ha nem csinálsz semmit, akkor miért változna?

2015. jún. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van. De lehet kevesebbet keresni a minimálbérnél - végösszegben. 4 órás munka pl.?

És sajnos a munkahely keresés/találás, tanulás sem ennyire egyszerű...

2015. jún. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
76%

Meg kell találni azt a magyar lányt, akinek nincsenek luxus elvárásai, ennyi. És vannak, sokan, és ezek közül sokan egyedülállók (csak ők persze nem topmodell alkatúak stb.)


Vőlegényem kb. 100e-t kap kézhez, és ebből besegít az anyjának, fizeti a számláit, fizeti a bérletét (igen, nincs kocsija), ha normálisan akar kinézni, akkor 3hetente fodrász. Ezen felül nem túl sok pénze marad. De nekem nem is kellenek luxusdolgok, és úgy szeretem, ahogy van. A közös élmények fontosak, de sok ingyenes program van, lehet kirándulni... és igen, én is meg szoktam őt hívni viszont, pedig én egyetemistaként ennél is kevesebből élek. Nem várom el, hogy pénzeljen.


Nyilván az tényleg a ciki kategória, ha a pasas arra is sóher, hogy havi egyszer elvigye pizzázni vagy moziba a párját, sztem ennyi pénzt általában már össze lehet hozni egy átlag fizetésből, de ugye mindenkinek arra van pénze, amire akarja, hogy legyen. Azt elítélem, amikor a pasas cigizik, bolti kávét iszik, sörözik kb. minden nap, aztán azon rinyál, hogy mennyire telhetetlen a barátnője, ha ki akar mozdulni. A lényeg sztem a legtöbb esetben az, hogy a nő lássa, hogy esetlegesen egy hosszabb távú párkapcsolatban lehessen a férfiben bízni, pl. jó a munkamorálja, vannak ambíciói vagy legalább jövőképe, és nem kell azon aggódni, hogy mikor kapcsolják ki a villanyt.

2015. jún. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
57%
Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy mit dolgozik a sok kedves válaszoló, hogy 140-160ezret írnak átlagfizetésnek. :D Diplomásként sem kapom meg a havi 90ezret nettóba, sose volt ennél több, pedig dolgoztam pár helyen...
2015. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
80%
Milyen diplomád van? Én ennyire keveset még közvetlenül az érettségi után sem kerestem..
2015. jún. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
93%

#25, perpill családgondozó vagyok, arra rá lehet fogni, hogy állambácsi a hibás, alul vagyunk fizetve, de dolgoztam versenyszférában is egyetem alatt, szakmámon kívül, ott se kaptam többet.

Kezdem hinni, hogy én csinálok valamit nagyon rosszul. :)


Bocsánat, nem akartam eltéríteni az eredeti témát. :)

2015. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
21%

Nagyon sok múlik a szerencsén, és a személyiségeden. És még nem is említettem a valódi szaktudást, és a hozzáállást. Szakmunkás bizonyítvánnyal a bruttóm elhagyta a havi 500-at. Szakmámba eső, közeli mérnöki munkát végzek, úgy, hogy az "igazi", papírral rendelkező mérnök kollégáim 120-170 körül kapnak. Egy különbség van. Amíg ők (kezdőként, öregként) sírtak, hogy kevés a pénzük, én szó nélkül sikeressé tettem a főnökünket, és ezzel magamat is.

Ja, és még ez is kevés a feleségemnek...

2015. jún. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
74%

"szakmunkás nettó fizetés 78 ezer forint, ez alatt max. a közmunka van.


Én jelenleg ennyiből élek. Fizetek egy szobát(2-en lakunk az egész lakásban),rezsit, telefonszámlát, 10 ezres buszbérletet, kondibérletet és napi 7x eszem húst. Nem mondom, hogy nagylábon élek de nem pocsékolok semmi szemétre. Mégis van párom. "


Azért itt vaami nem kerek

Nem tudom hol vagy albiban, de Bpn 40 alatt nem kapsz albit,ÉS akkor rendkívül lepukkant helyről beszélünk. Szóval a fele 20, a rezsi fele meg telefonszámla, a legjobb indulattal is szintén 20, Buszbérlet, te mondtad, 10 ez már 50. Ha te napi ezer forintból 7szer esel húst, meg még kondira is futtyja, konkrétan benyalok haver. Szerintem némi szülői megtámogatást "elfelejtettél" elmesélni.

2015. jún. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

#17:

16: Nem piálok és cigizek, mégis inkább arra tennék félre pénzt, hogy kocsit vegyek (például).


Kocsit nem fogsz venni 100 000-ből és az amúgy is pénztemető. Ha komolyabb kocsira gyűjtesz, akkor az a 100 rugó meg totál mindegy :D

2015. jún. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
29: Ki mondta, hogy 100k-ból akarok kocsit venni? Hamarosan emelkedni fog a fizetésem, és havonta fogok tudni ennyit félretenni. De már most is megoldható, ha nem kell ezt-azt vennem (ebben a hónapban például mosógépet).
2015. jún. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!